شرکت تارتن‌دژ آریانا طراح و مجری سیستم های امنیتی و حفاظتی به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می شود. تارتن‌دژ آریانا با به کار گیری اصول علمی و روز بازار توانسته است اجرای پروژه های مدار بسته و نیز اجرای کامل سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری را تخصص اصلی خود قرار دهد. از این رو توانسته پروژه های زیادی را در سطوح کلان در کشور و در بخش های مختلف زیر انجام دهد:

واحدهای تجاری

نصب دوربین مداربسته در واحدهای تجاری

برای آشنایی با پروژه های انجام شده در واحدهای تجاری روی دکمه زیر کلیک کنید

واحدهای صنعتی

نصب دوربین مداربسته در واحدهای صنعتی

برای آشنایی با پروژه های انجام شده در واحدهای صنعتی روی دکمه زیر کلیک کنید

ادارات و سازمانها

نصب دوربین مداربسته در ادارات و سازمانها

برای آشنایی با پروژه های انجام شده در ادارات و سازمان ها روی دکمه زیر کلیک کنید

ساختمان های مسکونی

نصب دوربین مداربسته در ساختمان های مسکونی

برای آشنایی با پروژه های انجام شده در ساختمان های مسکونی روی دکمه زیر کلیک کنید

درخواست طراحی و اجرای پروژه

در صورت درخواست و نیاز به طراحی و اجرای پروژه های سیستم مداربسته دارید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمائید. کارشناسان مربوطه پس از بررسی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

توضیحات

برای تکمیل فرم درخواست به موارد زیر توجه فرمایید:

  • اطلاعات فرم با دقت پر شود. این اطلاعات به صورت خودکار در سیستم مدیریت مشتریان هايک ویژن ثبت می شود و از همین اطلاعات جهت خدمات بعدی، دادن اطلاعات تکمیلی، هماهنگی بازدید و … استفاده می شود.
  • توضیحات بیشتر در مورد پروژه را می توانید در بخش توضیحات مطرح کنید. (برای مثال: در این پروژه به اجرای فیبر نوری به مسافت 40 کیلومتر نیاز خواهد بود.)
  • در صورتی که شما به نمایندگی از فرد دیگری فرم را پر می کنید و یا مسئول اصلی پروژه فرد دیگری است نام این فرد را در قسمت توضیحات وارد نمائید.
  • جهت بازدید در پروژه های شهرستان به هماهنگی با بخش پروژه نیاز است. در صورت درخواست بازدید حتما در بخش توضیحات اعلام نمائید. کارشناسان قسمت پروژه برای هماهنگی نهایی با شما تماس خواهند گرفت.
  • شماره تلفن و آدرس ایمیل شما صرفا برای تماس با مشتری است و شرکت تارتن دژ از آن جهت ارسال ایمیل و اس ام اس تبلیغاتی به مشتریان استفاده نمی کند.
  • برای دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با محصولات هایک ویژن و ارتباط با بخش مشاوره فنی می توانید با شرکت تماس بگیرید.

021-88500020

فرم درخواست پروژه