یکی از انواع دوربین مداربسته با ظاهری متفاوت و خاص دوربین کیوب است. به دلیل شکل مستطیلی که دارند به آنها Cube گفته می شود. در گذشته تنها با تکنولوژی تحت شبکه تولید می شدند اما به تازگی شرکت هایک ویژن نوع آنالوگ HD آن را نیز به بازار عرضه کرد. دوربین مداربسته کیوب انتخاب مناسبی برای کاربری های خانگی و اداری است.

ویژگی‌های دوربین مداربسته کیوب

1.اجنس بدنه: معمولا از جنس پلاستیکی است. فاقد ویژگی ضد آب بوده و در برابر ضربه نیز مقاوم نیستند. بنابراین در محیط های صنعتی استفاده از آنها انتخاب درستی نخواهد بود. از دوربین مداربسته کیوب بهتر است در محیط های ادرای و منازل استفاده شود.

2. میکروفن: دوربین مداربسته کیوب دارای میکروفن داخلی است که از کیفیت مناسبی برخوردار است. بنابراین علاوه بر تصویر می توانید صدا محیط را نیز داشته باشید.

3. لنز: معمولا از لنز ثابت برای دروبین مداربسته کیوب استفاده می شود. که درای زایویه دید بالایی است تا برای مثال برای گرفتن تصویر کامل یک اتاق مشکلی نداشته باشد.

4. سنسور PIR: سنسور PIR یکی از قابلیت های دوربین مداربسته سنسور پیر است سنسور پیر کمک می کند تا در صورت ورود سوژه به صورت غیرمجاز به محل از پیش تعیین شده سیست هشدار به صدا درآید.

5. اتصال به WIFI: در برخی از مدل های دوربین مداربسته کیوب امکان اتصال به امواج WIFI و انتقال اطلاعات از این طریق وجود دارد.

6. حافظه داخلی SD کارت: برخی از دوربین های کیوب امکان نصب حافظه داخلی SD کارت را دارند. این موضوع به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به یک دستگاه ضبط کننده یک سیستم مداربسته کامل را راه اندازی کنید.

خرید دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته و یا کسب اطلاعات در مورد نصب دوربین مداربسته می‌تواند چالش برانگیز باشد. لذا برای برطرف نمودن این مشکل مشتریان گرامی می‌توانند برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید، استعلام قیمت و یا نصب دوربین مداربسته با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرند:

021-88500020