غرب تهران به شدت درحال گسترش و توسعه می باشد و مردم از اکثر نقاط ایران تلاش می کنند در غرب تهران واحد مسکونی یا تجاری دست و پا کنند. لذا با این حجم از تقاضا مسائل امنیتی و نصب دوربین مداربسته در غرب تهران از اهمیت بالایی قرار دارد. در ادامه با مواردی که در نصب دوربین مداربسته در غرب باید به آن توجه کنید اشاره می شود.

مزایای نصب دوربین مداربسته در غرب تهران

طبق تحقیقات به عمل آمده؛ از جمله تحقیقات  دانشگاه استنفورد گزارش شده با  نصب دوربین مدار بسته احتمال سرقت ها تا میزان (۶۶%) کاهش داشته است. همچنین نصب دوربین مداربسته در محیط های کاری موجب افزایش بهره وری کارکنان تا (۲۴%) شده است. در ادامه در مورد مزیت نصب دوربین مداربسته بیشتر آگاه می شویم:

 • چنان‌چه در منزلتان فرزند یا فرد کهن سالی باشد ه تحت نظر و مراقبت پرستار هستند؛ دوربین مداربسته خانگی در غرب تهران می تواند خیال شما را در مورد بسیاری مسائل راحت می کند. بنابراین با نصب دوربین مداربسته می توانید از نحوه پرستاری و رفتار پرستار و کودک یا سالمند تنها در خانه مطلع شوید.
 • از مزیت‌های دیگر نصب دوربین مداربسته در غرب تهران توانایی دیدن جلوی درب منزل یا محل کار است. چنانچه نگران امنیت شخصی خودتون هستید خیلی راحت می توانید با نصب دوربین مداربسته محیط بیرونی منزل یا محیط کارتان را رصد کنید.
 • همچنین نصب دوربین مداربسته در غرب تهران در هر مکانی می تواند باعث کاهش سرقت و مشکلات احتمالی می شود. بنابراین اگر منزل و محیط کار خود را دایما ترک می کنید حتما از دوربین مداربسته استفاده کنید.
 • با نصب یک دوربین مداربسته در غرب تهران می‌توانید بدون حضور در محل از عملکرد نیروی کار یا خدمه منزل خود اطلاعات کسب کنید.
 • کاهش هزینه‌ها‌ی بیمه: مطمئنا هزینه‌ های بیمه‌ی شما با کاهش خطر و کاهش احتمال سرقت و دزدی به خودی خود کاهش می یابد. بنابراین می‌توانید با نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته در غرب تهران و کاهش جرائم، هزینه‌های بیمه خانه و همچنین دارایی‌های دیگر خود را تقلیل دهید.
 • کاهش هزینه نیروی انسانی: دیگر لازم نیست برای مراکز و سازمان های بزرگ به منظور نظارت و مراقبت نگهبان استخدام کنید. شما به راحتی می‌توانید با استخدام فقط یک کارمند برای نظارت بر سیستم دوربین مداربسته، تمام نقاط کسب و کار و انبار خود را چک کنید.

مشکلات رایج دوربین های مداربسته در شمال تهران

در ادامه سعی داریم شما را با مشکلاتی که حین نصب و بعد از نصب دوربین مداربسته ممکن است برایتان پیش بیاید صحبت کنیم:

چنانچه  منبع تغذیه مشکلی نداشت باید به سروقت دوربین مداربسته بروید و تلاش کنید تا بخش دید در شب دوربین را تست کنید.

در این حالت چنانچه با نزدیک کردن دستتان بر روی سنسور دوربین، نتوانستید سنسور را حساس یا فعال کنید به احتمال قوی بخش کال دوربین مداربسته و یا اتصالات آن دچار مشکل است. به این معنی که برق به دوربین نمی رسد و در پایان باید دوربین را با دوربین دیگری جابجا کنید.

اگر با جابجایی دوربین به جای دیگری باز موفق به مشاهده تصویر نشدید این بدان معناست که دوربین سوخته و نیازمند تعمیر و بخش گارانتی دوربین مداربسته است.

چنانچه بلافاصله بعد از نصب دوربین مداربسته متوجه شدید نویز وجود دارد. پس شک نکنید اشکال در نصب دوربین مداربسته است. دوربین حتما در جایی نصب شده است که جریان القایی دارد.

به این معنی که اگر دوربین را روی یک قسمت فلزی نصب کنید، پیچ ها رسانایی دارند و جریان را ازخود عبور می دهند و باعث نویز در تصاویر می شود.

مورد دوم ممکن است مشکل در نوع کابل اتصالی و یا حتی نوع کابل کشی باشد. مثلا ممکن است کابل های اتصالی دوربین ها از کنار کابل فشار قوی برق رد شده باشد که به شدت در تصاویر نویز ایجاد می کند. پس هنگام نصب حتما به این مورد دقت لازم را داشته باشید.

اما چنانچه بعد از نصب و فعال سازی و بعد از گذشت مدتی تصاویر دچار نویز و اختلال شدند این احتمال وجود دارد منبع تغذیه دچار مشکل شده است. آداپتور معیوب بر روی DVR و در نهایت روی تصاویر تاثیر سوئی دارد.

نصب دوربین مداربسته در بانک ها و هتل ها معمولا در مقابل درب ورودی و یا پنجره ها تنظیم شده است که مستقیما در برابر تابش نور خورشید است. تابش نور خورشید می تواند تصاویر ضبط شده سیاهی را ارائه دهد، در این صورت راه حل چیست؟

در این گونه موارد حتما باید از دوربین های مداربسته با قابلیت WDR  (پوشش طیف متغیر گسترده نور) در غرب تهران استفاده کنید. این دوربین های مداربسته طوری طراحی شده اند که در مقابل نور زیاد تصاویر شفاف و واضحی را ارائه می دهند.

دوربین‌های مداربسته‌ در روشنی روز یا جایی که نور زیاد است کارای خوبی دارند اما در شب در که نور کافی موجود نمی باشد، تصاویر دوربین مداربسته در غرب تار می باشد. برای رفع این مشکل باید دوربین مداربسته خود را در حالت back focus  تنظیم کنید.

برای این امر کافی است دیافراگم دوربین را تا آخر باز کنید تا فوکوس دوربین برای نور کم بهینه‌سازی شود. توجه داشته باشید که تنظیم back focus برای لنز‌های زوم دار امری ضروری است. بنابراین با انجام این کار کیفیت تصاویر به میزان قابل توجهی بالا می رود.

اگر سوالی در خصوص نصب ، خرید و یا قیمت نصب دوربین مدار بسته در غرب تهران دارید، می توانید رایگان از تجربیات ما استفاده کنید. بر روی لینک زیر کلیک کنید.

محدوده فعالیت در غرب تهران شامل مناطق زیر می باشد:

شرکت تارتن دژ آریانا خدمات نصب دوربین مدار بسته، انتقال تصویر دوربین مداربسته، فروش دوربین مداربسته و مشاوره و پشتیبانی دوربین های مدار بسته در مناطق غرب تهران را به شرح ذیل انجام می دهد.

نصب دوربین مداربسته در منطقه 2 تهران

عبارتند از: برق الستوم . تهران ویلا . ستارخان . سعادت آباد . شهرک غرب . شهرک مخابرات . شهر آرا . صادقیه . طرشت . گیشا . مرزداران .

نصب دوربین مداربسته در پنج تهران

عبارتند از: آیتالله کاشانی . اشرفی اصفهانی . باغ فیض . بلوار فردوس . پونک . جنت آباد . سازمان برنامه . شاهین . شهران . شهر زیبا . شهرک آپادانا . شهرک اکباتان . شهرک اندیشه . شهرک پرواز . شهرک کوهسار . شهرک نفت . شهرک والفجر

نصب دوربین مداربسته در منطقه بیست و یک تهران

عبارتند از: وردآورد، چیتگر شمالی، چیتگر جنوبی، شهرک غزالی، ویلاشهر، شهرک شهرداری، شهرک دانشگاه، شهرک استقلال، تهرانسر غربی، باشگاه نفت، شهرک دریا، شهرک آزادی و فرهنگیان، شهرک پاسداران

نصب دوربین مداربسته در منطقه بیست و دو تهران

عبارتند از: پیکان‌شهر، دهکده المپیک، شهرک راه‌آهن، شهرک چشمه، شهرک صدرا(جهادگران)، شهرک لاله، زیبادشت بالا، زیبادشت پایین، شهرک امید، شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز، شهرک شهید باقری، شهرک کوثر، شهرک یاس، شهرک ساحل، شهرک آزادشهر، شهرک آتی‌شهر (وردآورد)، شهرک دانشگاه صنعتی شریف (وردآورد)، شهرک کوهستان، شهرک نسیم، شهرک نگین غرب (وردآورد)، شهرک امام رضا چیتگر (درحال ساخت)، شهرک آسمان سپاه، شهرک شهید خرازی (وردآورد)، شهرک اسکان سبز

نصب دوربین مداربسته در شمال تهران

 قیمت خرید دوربین مداربسته در غرب تهران

قیمت ارزان دوربین مدار بسته همراه با کیفیت بالای آن از اهمیت فوق العاده ای برای مشتریان دوربین مدار بسته در غرب تهران دارد. همانطور که در جریان هستید با تغییر و نوسانات شدید نرخ ارزی، قیمت دوربین های مدار بسته نیز روند صعودی داشته است.

با این وجود شرکت تارتن دژ آریانا به عنوان یکی از نمایندگان رسمی هایک ویژن و هایلوک در غرب تهران تمامی قیمت ها را درنج قیمت نمایندگی به مشتریان خود عرضه می کند. تارتن دژ آریانا هیچ محصولی را بیشتر از قیمت بازار به مشتریان خود ارایه نمی دهد.

بازدید رایگان برای نصب دوربین مداربسته در غرب تهران

به منظور نصب دوربین مداربسته لازم است حتما مشاوره های فنی جهت تعیین تعداد و نوع دوربین های مداربسته در غرب تهران صورت بگیرد. در شرایط و دوران کرونا شما مشتریان عزیز می توانید با عکس گرفتن از محیط منزل و کسب و کارتان از نوع دوربین مداربسته مورد نیاز و تعداد آن اطلاع کسب نمایید.

اما گاه شرایطی پیش می آید که به دلیل سطح وسیع محدود یا مواردی از این قبیل نیاز به بازدید حضوری از مکان مورد نظر می باشد، تا میزان دقیق دوربین ها و نقشه اولیه طراحی نصب دوربین پیاده سازی شود.

در این صورت تیم فنی تارتن دژ آریا با حضور رایگان در محل ارزیابی های اولیه و مشاوره های لازم را به شما مشتریان عزیز ارایه می دهد.

نکته های قبل از خرید و نصب دوربین مداربسته در غرب تهران

نکته ای که باید قبل از خرید و نصب دوربین حتما به آن توجه کنید تا دچار ضرر مالی نشوید؛ انتخاب نوع دوربین متناسب با موقعیت مکانی و شرایط آب و هوایی مناطق غربی تهران است.

با مراجعه به مقاله انواع دوربین ها و کاربرد آن متوجه می شوید که دوربین های منازل با دوربین های سازمانی، کارخانه ها و … فرق دارند. حتی دوربین های خارج از ساختمان نیز باید دقت کنید که ضدآب و ضد ضربه باشند تا در برابر تابش و تگرگ و باران و ضربه ایمن باشند.

به همین دلیل حتما نیاز است قبل از خرید دوربین مداربسته اطلاعات خود را بالا ببرید تا با کمک گروه دوربین مداربسته تارتن دژ انتخاب مناسبی برای حفظ ایمنی مکان مورد نظر خود داشته باشید.

همچنین باید در این بخش، در مورد نوع نمایش و ضبط تصاویر (دستگاه DVR و NVR)  بودجه خودتان را تعیین کنید.

انواع دوربین مداربسته آنالوگ، HD و تحت شبکه در برند‌های معتبر

 • نصب دوربین دید در شب در غرب تهران
 • نصب دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال در غرب تهران
 • نصب دوربین مداربسته صنعتی در غرب تهران
 • نصب دوربین مداربسته داخل شبکه در غرب تهران
 • نصب دوربین مداربسته دام در غرب تهران
 • انتقال تصاویر بستر اینترنت و تلفن همراه در غرب تهران
 • فروش تجهیزات مدار بسته در غرب تهران

فروش دوربین مداربسته

یکی از مشکلات رایج در بازار فروش دوربین مدار بسته، وجود حجم زیادی از برندهای فیک و تقلبی است که انتخاب را برا مشتریان سخت کرده است. از این رو توصیه می شود برای خرید دوربین مداربسته به نمایندگی های مجاز برندهای معتبر مراجعه شود. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید:

021-88500020