دانلود لیست قیمت دوربین مداربسته
تیاندی

دانلود لیست قیمت تیاندی PDF

اطلاع از تخفیفات

مشاوره خرید دوربین مداربسته

بعد از دریافت لیست قیمت به نکات زیر توجه کنید:

  • حتماً در انتخاب دوربین مداربسته با کارشناسان نمایندگی دوربین تیاندی مشورت کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.
  • موجودی را قبل از اقدام به خرید با شرکت چک کنید.
  • برای استفاده بهتر از لیست قیمت می توانید راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین تیاندی در ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین مداربسته تیاندی

1. پارت نامبر: یا نام محصول که با آن معرفی می شود در واقع شناسه دوربین یا دستگاه ضبط کننده است که خلاصه ای از شاخص ترین قابلیت های آنها را بیان می کند.

2. Camera Type: دوربین‌های مداربسته را از نظر ساختار و بدنه دوربین به دسته دوربین‌های دام، بولت، باکس، پینهول، اسپیددام تقسیم‌بندی می‌گردند. کاربرد هر کدام از این دوربین ها متفاوت است.

3. Max Resolution: بیشترین کیفیت و رزولوشن تصویر دوربین تیاندی در این بخش مشخص شده است.

4. Lens: این قسمت ممکن است با دو پارامتر Fixed و Varifocal l,h[i a,dn. در لنز ثابت اعداد مشاهده شده به صورت 2.8، 3.6، 4، 6 و… میلی متر است. در لنز وریفوکال به صورت رنج یا دامنه‌ای  12-2.8 و 13-2.7 داده می‌شود.

5. Viewing Angle: زاویه دید دوربین مداربسته هایک ویژن به نوع لنز یا بهتر بگوئیم فاصله کانونی آن بستگی دارد. هرچه فاصله کانونی کمتر زاویه دید بازتر یا وایدتر و هرچه بیشتر زاویه دید کمتر و عمق دید بیشتر می‌گردد.

6. Night Vision Distance: در این بخش ویژگی دید در شب دوربین تیاندی و برد آن مشخص شده است.

7. Dynamic Range: این بخش از لیست قیمت تیاندی ویژگی WDR را مشخص می کند. این ویژگی در شرایط نوری با کنتراست بالا بسیار کاربردی است.

8. Video Compression: فرمت فشرده سازی ویدئو و تصاویر دوربین مداربسته که در صرفه جویی هزینه های ذخیره سازی بسیار موثر است.

9. Protection: استاندارد IP و IK را مبنی بر میزان مقاومت دوربین تیاندی در مقابل گردوغبار ، رطوبت و ضربه در این بخش مشخص می شود.

مجری سیستم های مداربسته و شبکه

شرکت تارتن دژ امکان مشاوره رایگان را برای شما مشتریان گرامی فراهم آورده است. بعد از دانلود لیست قیمت تیاندی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از ویژگی های دوربین مداربسته مناسب با کاربری خود مطلع شوید. در صورت درخواست نصب دوربین مداربسته نیز می توانید با مشاوران ما مطرح نموده تا جهت بازدید از محل هماهنگی های لازم انجام شود.

ویژگی دوربین تیاندی تحت شبکه بودن آن است که در انواع پروژه های مختلف قابل اجرا هستند. اما براساس نوع کاربری و محل نصب باید دوربین مناسبی از میان چندین دوربین تیاندی انتخاب شود تا کارایی درستی داشته باشد. انتخاب و خرید دوربین تیاندی کار چندان سختی نیست، پیشنهاد ما گفتگو با یک کارشناس فنی است تا شما را با مشخصه های اصلی و موارد مهمی که باید مد نظر بگیرید آشنا کند.

لیست قیمت همکار

مشاوره دوربین مداربسته

دریافت مشاوره رایگان 

راهنمای خواندن لیست قیمت NVR تیاندی

1. پارت نامبر: یا نام محصول که با آن معرفی می شود در واقع شناسه دوربین یا دستگاه ضبط کننده است که خلاصه ای از شاخص ترین قابلیت های آنها را عنوان می کند.

2. Video Input: تعداد کانال های دستگاه ضبط تیاندی در این بخش درج شده است. این عدد بیان کننده تعداد دوربین هاییست که دستگاه پشتیبانی می کند.

3. Recording Resolution: کیفیت و روزلوشنی که دستگاه پشتیانی می کند و تصاویر با این کیفیت ها ذخیره خواهند شد.

4. HDD: دستگاه NVR تیاندی مانند تمام ان وی ارها برای ذخیره اطلاعات به هارد نیاز دارد. این قست تعداد و حداکثر ظرفیت هاردی که ان وی ار تیاندی پشتیبانی می کند درج شده است.

5. Input Bandwidth: دستگاه های ضبط تحت شبکه دارای پهنای باند ورودی مشخصی هستند. در این بخش این پهنای باند مشخص شده است.

6. Output Bandwidth: در ارتباط با پهنای باند خروجی نیز مانند پهنای باند ورودی هر دستگاه براساس مدل میزان مشخصی را می تواند پشتیبانی کند.

7. Video Output: در لیست قیمت ان وی ار تیاندی این بخش به خروجی های ویدئو دستگاه اشاره دارد. خروجی‌های متعددی بر روی دستگاه‌های NVR تعبیه شده است. از جمله می‌توان به خروجی HDMI  ، VGA ، USB  و LAN اشاره نمود.

8. Click for Details: برای مشاهده جزئیات بیشتر محصول می توانید با کلیک روی آیتم مربوطه وارد صفحه محصول مورد نظر شوید.

لیست قیمت های فوق شامل قیمت دوربین های مداربسته تحت شبکه Tiandy، همچنین دستگاه های ضبط  NVR تیاندی است. برای اطلاع از تخفیفات و آخرین تغییرات قیمت با شرکت تماس بگیرید. برای بازگشت به صفحه لیست قیمت دوربین مداربسته از دکمه زیر استفاده کنید.

لیست قیمت دوربین مداربسته