دانلود لیست قیمت دوربین مداربسته
تیاندی

دانلود لیست قیمت تیاندی PDF

اطلاع از تخفیفات

02188500020

بعد از دریافت لیست قیمت به نکات زیر توجه کنید:

  • حتماً در انتخاب دوربین مداربسته با کارشناسان نمایندگی دوربین تیاندی مشورت کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.
  • موجودی را قبل از اقدام به خرید با شرکت چک کنید.
  • برای استفاده بهتر از لیست قیمت می توانید راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین تیاندی در ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین مداربسته تیاندی

1. پارت نامبر: یا نام محصول که با آن معرفی می شود در واقع شناسه دوربین یا دستگاه ضبط کننده است که خلاصه ای از شاخص ترین قابلیت های آنها را بیان می کند.

2. Camera Type: دوربین‌های مداربسته را از نظر ساختار و بدنه دوربین به دسته دوربین‌های دام، بولت، باکس، پینهول، اسپیددام تقسیم‌بندی می‌گردند. کاربرد هر کدام از این دوربین ها متفاوت است.

3. Max Resolution: بیشترین کیفیت و رزولوشن تصویر دوربین تیاندی در این بخش مشخص شده است.

4. Lens: این قسمت ممکن است با دو پارامتر Fixed و Varifocal l,h[i a,dn. در لنز ثابت اعداد مشاهده شده به صورت 2.8، 3.6، 4، 6 و… میلی متر است. در لنز وریفوکال به صورت رنج یا دامنه‌ای  12-2.8 و 13-2.7 داده می‌شود.

5. Viewing Angle: زاویه دید دوربین مداربسته هایک ویژن به نوع لنز یا بهتر بگوئیم فاصله کانونی آن بستگی دارد. هرچه فاصله کانونی کمتر زاویه دید بازتر یا وایدتر و هرچه بیشتر زاویه دید کمتر و عمق دید بیشتر می‌گردد.

6. Night Vision Distance: در این بخش ویژگی دید در شب دوربین تیاندی و برد آن مشخص شده است.

7. Dynamic Range: این بخش از لیست قیمت تیاندی ویژگی WDR را مشخص می کند. این ویژگی در شرایط نوری با کنتراست بالا بسیار کاربردی است.

8. Video Compression: فرمت فشرده سازی ویدئو و تصاویر دوربین مداربسته که در صرفه جویی هزینه های ذخیره سازی بسیار موثر است.

9. Protection: استاندارد IP و IK را مبنی بر میزان مقاومت دوربین تیاندی در مقابل گردوغبار ، رطوبت و ضربه در این بخش مشخص می شود.

برای آشنایی با تفاوت دستگاه DVR و NVR کلیک کنید.

تفاوت دی وی ار با ان وی ار

مجری سیستم های مداربسته و شبکه

شرکت تارتن دژ امکان مشاوره رایگان را برای شما مشتریان گرامی فراهم آورده است. بعد از دانلود لیست قیمت تیاندی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از ویژگی های دوربین مداربسته مناسب با کاربری خود مطلع شوید. در صورت درخواست نصب دوربین مداربسته نیز می توانید با مشاوران ما مطرح نموده تا جهت بازدید از محل هماهنگی های لازم انجام شود.

ویژگی دوربین تیاندی تحت شبکه بودن آن است که در انواع پروژه های مختلف قابل اجرا هستند. اما براساس نوع کاربری و محل نصب باید دوربین مناسبی از میان چندین دوربین تیاندی انتخاب شود تا کارایی درستی داشته باشد. انتخاب و خرید دوربین تیاندی کار چندان سختی نیست، پیشنهاد ما گفتگو با یک کارشناس فنی است تا شما را با مشخصه های اصلی و موارد مهمی که باید مد نظر بگیرید آشنا کند.

لیست قیمت همکار

02188500020

دریافت مشاوره رایگان 

راهنمای خواندن لیست قیمت NVR تیاندی

1. پارت نامبر: یا نام محصول که با آن معرفی می شود در واقع شناسه دوربین یا دستگاه ضبط کننده است که خلاصه ای از شاخص ترین قابلیت های آنها را عنوان می کند.

2. Video Input: تعداد کانال های دستگاه ضبط تیاندی در این بخش درج شده است. این عدد بیان کننده تعداد دوربین هاییست که دستگاه پشتیبانی می کند.

3. Recording Resolution: کیفیت و رزولوشنی که دستگاه پشتیانی می کند و تصاویر با این کیفیت ها ذخیره خواهند شد.

4. HDD: دستگاه NVR تیاندی مانند تمام ان وی ارها برای ذخیره اطلاعات به هارد نیاز دارد. این قست تعداد و حداکثر ظرفیت هاردی که ان وی ار تیاندی پشتیبانی می کند درج شده است.

5. Input Bandwidth: دستگاه های ضبط تحت شبکه دارای پهنای باند ورودی مشخصی هستند. در این بخش این پهنای باند مشخص شده است.

6. Output Bandwidth: در ارتباط با پهنای باند خروجی نیز مانند پهنای باند ورودی هر دستگاه براساس مدل میزان مشخصی را می تواند پشتیبانی کند.

7. Video Output: در لیست قیمت ان وی ار تیاندی این بخش به خروجی های ویدئو دستگاه اشاره دارد. خروجی‌های متعددی بر روی دستگاه‌های NVR تعبیه شده است. از جمله می‌توان به خروجی HDMI  ، VGA ، USB  و LAN اشاره نمود.

8. Click for Details: برای مشاهده جزئیات بیشتر محصول می توانید با کلیک روی آیتم مربوطه وارد صفحه محصول مورد نظر شوید.

لیست قیمت های فوق شامل قیمت دوربین های مداربسته تحت شبکه Tiandy، همچنین دستگاه های ضبط  NVR تیاندی است. برای اطلاع از تخفیفات و آخرین تغییرات قیمت با شرکت تماس بگیرید. برای بازگشت به صفحه لیست قیمت دوربین مداربسته از دکمه زیر استفاده کنید.

لیست قیمت دوربین مداربسته

قیمت دوربین مدار بسته دید در شب تیاندی

تمامی دوربین های تیاندی به قابلیت دید در شب مجهز هستند با این تفاوت که هر کدام ممکن به فناوری متفاوتی مجهز شده باشد. نوع دید در شب در قیمت دوربین مدار بسته موثر است. فناوری های مختلف دید در شب مدام در حال توسعه هستند تا بالاترین وضوح را در کمترین نور و یا تاریکی کامل ارائه دهند. جزئیات در تصاویر مهم هستند و رنگ نیز یکی از فاکتورهای موثر است. فناوری های جدید دوربین های مدار بسته را قادر می سازد تا در تاریکی مطلق تصاویر رنگی ارائه دهند. کیفیت تصاویر مطلوب بوده و به راحتی می توان اطلاعات زیادی را از مشاهده تصاویر استخراج نمود. استارلایت فناوری دید در شب رنگی است که برای اولین بار توسط شرکت تیندی به جهان معرفی شد. این شرکت بعد از توسعه فناوری، نسخه Super Starlight را برای دوربین های مداربسته ارائه کرد.

برد دید در شب دوربین مدار بسته نیز در کیفیت تصاویر موثر است. بهتر است قبل از خرید دوربین مداربسته مشخصات دوربین از جمله قابلیت دید در شب آن را بررسی کنید. اگر دوربین را برای محیط های بیرونی نیاز دارید. این قابلیت از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار خواهد بود. بهتر است با کارشناسان فروش دوربین مدار بسته ما به شماره 02188500020 مشورت نمایید تا مناسب ترین دوربین را به شما پیشنهاد کنند. در صورتی که بودجه مشخصی را برای خرید دوربین مداربسته تعیین کرده اید می توانید قیمت دوربین تیاندی را در لیست قیمت با توجه به مشخصات و قابلیت های آن بررسی کنید.

برای آشنایی با علت های ضبط نکردن دوربین مدار بسته کلیک کنید.

علت ضبط نکردن دوربین مدار بسته

انواع قیمت دوربین مدار بسته تیاندی

دوربین های مدار بسته تیاندی تنها در تکنولوژی آنالوگ تحت شبکه طراحی و تولید می شوند. قیمت دوربین تیاندی تحت شبکه در مقایسه با قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ بالاتر است. دلیل این اختلاف قیمت کیفیت تصویر ارائه شده و قابلیت های پیشرفته تری است که دوربین های IP یا تحت شبکه ارائه می دهند. اگر چه توصیه کارشناسان به همه مشتریان عزیز است که تنها قیمت دوربین تیاندی را معیار انتخاب قرار ندهند. با توجه به کاربری و اهداف نظارتی باید دوربین های مناسب انتخاب و خریداری شود. همچنین در کنار این فاکتورها قیمت نیز مورد نظر قرار گیرد.

دوربین مدار بسته تیاندی 1 مگاپیکسل

دوربین های مداربسته با رزولوشن 1مگاپیکسل دوربین هایی که هستند که کیفیت بهتری نسبت به دوربین های قدیمی تر ارائه می دهند. اگرچه این دوربین ها نیز در بازار حضور کمرنگ تری پیدا کرده اند. اما اگر خریدار دوربین مداربسته با وضوح 1 مگاپیکسل هستید می توانید آن را در مدل های دام و بولت انتخاب کنید.

قیمت دوربین مدار بسته تیندی 2 مگاپیکسل

دوربین های مداربسته با رزولوشن 2مگاپیکسل از پرفروش ترین دوربین های مدار بسته هستند. کیفیتی مطلوب ارائه می دهد و در اکثر سناریوها مورد استفاده قرار می گیرد. در این وضوح نیز شما می توانید انواع دوربین های دام، بولت، اسپیددام، چشم ماهی را در انتخاب خود داشته باشید. این گروه قیمت مناسبی دارد.

قیمت دوربین مدار بسته تیاندی 3 مگاپیکسل

قیمت دوربین های 3 مگاپیکسلی تیندی را در ادامه قیمت دوربین مداربسته تیاندی 2 مگاپیکسلی می توانید مشاهده نمایید. این دوربین ها نیز به اندازه دوربین های 2 مگاپیکسل رایج نیستند اما گروه مشتریان خود را دارند.

قیمت دوربین مدار بسته تیاندی 4 مگاپیکسل

دوربین های 4 مگاپیکسلی تیاندی از گروه دوربین های رایج در بازار است که خریداران بسیاری دارد. با توجه به کیفیت بالایی که ارائه می کند مشتریانی که جزئیات تصویر برایشان مهم است طرفدار این گروه از دوربین های مداربسته هستند که قیمت مناسب تری دارند.

دوربین مدار بسته تیاندی 5و6 مگاپیکسل

تیندی از برندهای معتبری است که در تولید دوربین مداربسته تنوع را برای مشتریان در نظر گرفته است. دوربین های Tiandy علاوه بر مدل و ساختار ظاهری و قابلیت، در وضوح و رزولوشن تصویر ارائه  شده نیز متنوع هستند.

دوربین مدار بسته تیاندی 8 مگاپیکسل

دوربین های 8 مگاپیکسلی Tiandy تصاویر 4K ارائه می دهند و این میزان از وضوح تصویر را شما برای بسیاری از کاربری های مهم و با حساسیت بالا نیاز خواهید داشت. سناریوهای امنیتی و نظارتی در سطح حرفه ای دوربین های 8مگاپیکسل تیاندی را انتخاب می کنند.

برای آشنایی با مگاپیکسل دوربین مدار بسته کلیک کنید.

مگا پیکسل چیست

تاثیر لنز در قیمت دوربین مداربسته تیاندی

لنز نیز می تواند در تفاوت قیمت دوربین Tiandy موثر باشد. دوربین های مداربسته با لنز ثابت از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. دوربین هایی که دارای لنز وریفوکال و یا لنز موتورایز هستند به تناسب قیمت بالاتری دارند. لنزهای ثابت یک زاویه دید ثابت و مشخصی ارائه می کند که نمی توانید آن را تغییر دهید. در حالیکه دوربین های وریفوکال و موتورایز با تغییر فاصله کانونی زاویه دیدهای متفاوتی ارائه داده و امکان زوم اپتیکال را نیز فراهم می کند. دوربین های موتورایز تیاندی از باقی دوربین های لنز ثابت و وریفوکال گران تر است. این دوربین های به کاربر این امکان را می دهد که از راه دور نیز بتواند زوم و بزرگنمایی را انجام دهدبدون آنکه به دوربین دسترسی فیزیکی داشته باشد.

چقدر مفید بود؟ 🙂