دوربین مداربسته هایلوکمحصولات هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک بسیار مقرون به صرفه با کیفیت عالی

برند HiLook یکی از جدید ترین برند های محصولات نظارت تصویری است که با وجود تازه وارد بودن، جایگاه خوبی را در بازار دوربین مداربسته از آن خود کرده است. دوربین مدار بسته های لوک توسط شرکت هایک ویژن و در سال 2018 به دنیای سیستم مداربسته معرفی شد و توانست در مدت کوتاهی طرفداران زیادی را جذب کند. دوربین های مدار بسته هایلوک به نسبت قیمتشان دست کمی از دوربین های هایک ویژن ندارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. گرچه این موضوع به مفهوم برابری کیفیت دوربین های هایلوک با کیفیت دوربین های هایک ویژن است، نخواهد بود.

 قیمت ارزان و مقرون به صرفه بودن محصولات از ویژگی های برجسته دوربین هایلوک است. طراحی محصولات های لوک براساس سازگاری با بالاترین و آخرین استانداردهای کیفیت و ایمنی در دنیا است. مناسب ترین کاربری دوربین مداربسته های لوک برای انواع پروژه های متوسط و کوچک در کسب و کارهای مختلف است. برای خرید دوربین مدار بسته هایلوک و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

محصولات هایلوک

برای دریافت مشاوره رایگان

021-88500020

تماس بگیرید

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات هایلوک محصولات هایلوک

محصولات هایک ویژن
محصولات هایلوک
دوربین مداربسته هایلوک
دوربین مداربسته هایلوک
محصولات هایلوک
دوربین مداربسته هایلوک

مقرون به صرفه، نصب آسان، کیفیت بالا

دانلود لیست قیمت محصولات هایلوک HiLook

دوربین مداربسته تحت شبکه هایلوک

دوربین های مدار بسته تحت شبکه هایلوک دوربین هایی با عملکرد خوب و پایداری عالی نظر بیشتر طرفداران دوربین IP را به خود جلب کرده است. برند Hilook، دوربین مداربسته تحت شبکه خود را به عنوان راه حلی حرفه ای با تصویربرداری پایدار برای مشتریان سیستم های امنیتی نظارت ارائه داده است. در انواع دوربین IP هایلوک دوربین اسپیددام نیز با تصاویری واضح و پوشش بسیار عالی نیز وجود دارد. در واقع دوربین های لوک با وجود تکنولوژی های IP، آنالوگ و انتقال اطلاعات راه کارهای بسیار مناسبی برای طیف وسیعی از نیازهای اساسی حفاظتی و امنیتی ارائه می دهد.

دوربین مداربسته دام هایلوک

محصولات هایلوک

دوربین مداربسته بولت هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک

دوربین مداربسته اسپیددام هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک
مشاهده انواع دوربین مداربسته تحت شبکه هایلوک

دوربین مداربسته توربو HD هایلوک

هایلوک نیز مانند برند مادر (Hikvision) فعالیت خود را در هر دو حوزه آنالوگ و شبکه آغاز کرد. دوربین مدار بسته توربو HD و دوربین مداربسته تحت شبکه hilook در انواع مختلف، دستگاه های ضبط کننده DVR و NVR هایلوک از جمله محصولات برند هایلوک محسوب می شود. دوربین های Turbo HD در واقع نسل جدید دوربین های آنالوگ هستند که در این برند نیز شما می توانید انتخابی از انواع دوربین مداربسته توربو HD هایلوک را داشته باشید. سری آنالوگ دوربین مداربسته هایلوک با فرمت فشرده سازی H.265+ و کیفیت تصویر حداکثر 4 مگاپیکسل ارائه می شود. این فرمت کارایی دوربین را با حداکثر کردن پهنای باند و راندمان ذخیره سازی اطلاعات را بسیار بهبود داه است. در ضمن دوربین های لوک قابلیت دید در شب Exir 2.0 برای وضوح هر چه بیشتری تصاویر در نور کم و هنگام شب را داراست.

دوربین مداربسته دام هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک

دوربین مداربسته بولت هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک

دوربین مداربسته اسپیددام هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک
مشاهده انواع دوربین مداربسته آنالوگ هایلوک

دستگاه NVR هایلوک

کیفیت بالا و کاربری عالی در کنار نصب آسان ویژگی های دستگاه ضبط hilook در سیستم مداربسته شبکه است که در پروژه های کوچک عملکرد فوق العاده ای داشته است. دستگاه های های لوک خود را می توانید با آخرین نسخه نرم افزار مدیریت تصویر HiLookVision هم از طریق Pc و هم از طریق موبایل مدیریت کنید.

NVR هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک
مشاهده انواع دستگاه NVR هایلوک

دستگاه DVR هایلوک

دستگاه ضبط کننده دیجیتال (DVR) هایلوک با فناوری فشرده سازی عالی و رابط کاربری آسان، مدیریت دوربین ها و ضبط با کیفیت را برای استفاده مشتریان فراهم می سازد. از محصولات هایلوک در پروژه های کوچک و متوسط که عملکرد فوق العاده ای داشته اند، توصیه می شود. دستگاه های های لوک را می توانید با آخرین نسخه نرم افزار مدیریت تصویر HiLookVision، هم از طریق کامپیوتر و هم از طریق موبایل مدیریت کنید.

DVR هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک
مشاهده انواع دستگاه DVR هایلوک

پکیج دوربین مداربسته هایلوک

بسیاری از مشتریان دوربین مداربسته علاقمندند در هنگام انتخاب دوربین تخمینی از کل تجهیزات مورد نیاز در سیستم مداربسته خود داشته باشند. همین تمایل باعث شده است تا گرایش بیشتری نسبت به خرید پکیج های دوربین مداربسته داشته باشند. انتخاب و خرید پکیج دوربین هایلوک صرفاً هزینه دوربین مداربسته هایلوک، دستگاه ضبط کننده های لوک، سیم و کابل، فیش و سوکت و… براساس نوع سیستم (آنالوگ و IP) را برای مشتریان مشخص می کند و هزینه نصب دوربین مداربسته و هزینه های جانبی آن را در بر نمی گیرد.

مطالب مفید

5/5 - (1 امتیاز)