دانلود لیست قیمت دوربین هایک ویژن توربو HD

لیست قیمت هایک ویژن
دانلود لیست قیمت هایک ویژن توربو HD

دانلود لیست قیمت دوربین هایک ویژن تحت شبکه

لیست قیمت هایک ویژن
دانلود لیست قیمت هایک ویژن دوربین IP
دانلود لیست قیمت توربو HD
دانلود لیست قیمت دوربین تحت شبکه

اطلاع از تخفیفات

مشاوره دوربین مداربسته

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین مداربسته توربو HD هایک ویژن

قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

1. پارت نامبر: یا نام محصول که با آن معرفی می شود در واقع شناسه دوربین Hikvision یا دستگاه ضبط کننده است که خلاصه ای از شاخص ترین قابلیت های آنها را عنوان می کند.

2. Camera Type: دوربین‌های مداربسته به دسته دوربین‌های دام، بولت، باکس، پینهول، اسپیددام تقسیم‌بندی می‌گردند. کاربرد هر کدام از این دوربین ها متفاوت است.

3. Imaging Sensor: نقش سنسور در دوربین دریافت نور و تبدیل آن به سیگنال الکتریکی است. سنسورهای بکار رفته در دوربین های مداربسته اغلب از دو نوع CMOS و CCD هستند.

4. Lens: دو پارامتر، یکی نوع لنز که ثابت یا وریفوکال است و دیگری فاصله کانونی که با اعداد 2.8، 3.6، 6، 8، 12 و 16 برای لنزهای ثابت و به صورت رنج یا دامنه‌ای 2.8-12، 4-92، 4-120 و … برای لنزهای وریفوکال نمایش داده می‌شود.

5. Viewing Angle: زاویه دید دوربین مداربسته هایک ویژن به نوع لنز یا بهتر بگوئیم فاصله کانونی آن بستگی دارد. هرچه فاصله کانونی کمتر زاویه دید بازتر یا وایدتر و هرچه بیشتر زاویه دید کمتر و عمق دید بیشتر می‌گردد.

6. IR Range: برای تصویربرداری در شب از نور IR استفاده می‌شود. همچنین در دوربین‌های مداربسته هایک ویژن تکنولوژی جدیدتری با نام Exir وجود دارد که می‌توانید در این مقاله راجع به آن مطالعه نمایید.

7. IP Standard: جنس بدنه با توجه به نوع کاربری دوربین می‌تواند از پلاستیک یا فلز باشد. برای مثال جنس بدنه تمامی دوربین‌های بولت به دلیل آنکه اغلب کاربرد خارجی یا outdoor دارند از فلز است.

8. WDR: دوربین‌هایی که WDR دارند می‌توانند در مکان‌هایی با اختلاف سطح نوری زیاد تصاویری با کیفیت ارائه کنند. با وجود این قابلیت، توزیع نور در تصویر یکسان بوده و از تمرکز نور در مرکز آن جلوگیری می‌کند.

برای آشنایی با دستگاه دی وی ار (DVR) کلیک کنید.

dvr چیست

راهنمای خواندن لیست قیمت DVR هایک ویژن

لیست قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

1. DVR Type: دی وی آرها در 3دسته G ،Q و U تقسیم می‌شوند. تعداد کانال 4، 8، 16 و 32 می‌باشد که هرچه تعداد کانال بالاتر می‌رود قیمت گرانتر می‌شود.

2. Analogue Video Input: برخی از DVRها تا دوربین‌های 2 مگاپیکسل و برخی دیگر تا 3 یا 5 مگاپیکسل (G تا 2، Q تا 3 و U تا 5) را پشتیبانی می‌کنند که تاثیر مستقیمی روی قیمت آنها خواهد داشت.

3. IP Video Input: برخی از DVRها می توانند از یک یا چند دوربین IP نیز پشتیبانی ‌کنند بنابراین کاربر می تواند در یک بستر آنالوگ از مزایای دوربین IP نیز بهره مند شود.

4. Audio Input/Output: تعداد ورودی و خروجی‌های صدا برای اتصال میکروفن را نمایش می‌دهد.

5. Recording: در این قسمت کیفیت ضبط تصاویر توسط هر دستگاه درج شده‌است. در سیستم مداربسته کیفیت ثبت تصاویر توسط دوربین و دیگری کیفیت ضبط تصاویر توسط دستگاه مطرح است. برای مثال اگر یک دوربین 8 مگاپیکسلی باشد ولی دستگاه تنها با کیفیت 5 مگاپیکسل ضبط کند تصاویری با کیفیت 5 مگاپیکسل خواهید داشت.

6. SATA Interface: هرچه تعداد هاردی بیشتر باشد قیمت دستگاه بصورت تصاعدی بالاتر می‌رود.

7. Network Interface: میزان ظرفیت پهنای باند رابط شبکه را نمایش می‌دهد.

8. Other Features: در قسمت سایر مشخصات نیز ویژگی‌هایی از جمله نوع فرمت‌ فشرده سازی هایک ویژن H.265/H.265+ اشاره شده است.

9. Chassis: منظور از DVR (Standalone) این است که دستگاه مستقل از سیستم کامپیوتری عمل کرده و تمامی اجزای آن از جمله CPU در داخل کیس DVR قرار دارد. اگر در انتخاب DVR مناسب دچار تردید هستید می‌توانید با بخش فنی 88500020(021) داخلی 201 و 202 تماس بگیرید.

لیست قیمت همکار

مشاوره دوربین مداربسته

دریافت مشاوره رایگان 

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین مداربسته IP هایک ویژن

قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

1. Network Standard: که شامل استاندارد های ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI است این استانداردهای جهانی برای تطابق دستگاه های مختلف از برندهای مختلف با یکدیگر است.برای مثال چنانچه دوربینی دارای استاندارد ONVIF باشد می تواند به دستگاه NVR ای که آن هم ONVIF است متصل گردد.

2. SD Card Support: بسیاری از دوربین ها دارای قابلیت پشتیبانی از SD کارت هستند. وجود SD کارت در دوربین باعث می شود تا در مواقع اضطراری که ارتباط میان دوربین و دستگاه ضبط قطع می گردد تصاویر بر روی SD کارت آن ذخیره گردد.

3. Microphone Support: بسیاری از دوربین‌ها دارای میکروفن داخلی هستند. وجود این قابلیت باعث می شود تا صدای محیط نیز توسط دوربین ضبط گردد.

4. WIFI: بیشتر مختص دوربین های BABYCAM است که وجود آن نیاز به سیم کشی های طولانی را برطرف می کند و دوربین از طریق قابلیت WIFI به NVR متصل می گردد.

5. Network Interface: میزان ظرفیت پهنای باند رابط شبکه را نمایش می‌دهد.

6.Other Features: این قسمت نیز بیشتر شامل انواع قابلیت های پردازش تصویری VCA هایک ویژن از جمله Linecrossing detection Intrusion Detection، PIR، و …است

برای آشنایی با دستگاه ان وی ار (NVR) کلیک کنید.

nvr چیست

راهنمای خواندن لیست قیمت NVR هایک ویژن

قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

1. NVR Type: که شامل تعداد کانال و POE بودن دستگاه NVR است تعداد کانال ها در NVR از 4، 8، 16، 32، 64 و حتی انواع 128 و 256 کاناله نیز موجود است.

2. Input BandWidth: موضوع پهنای باند در NVR موضوع مهمی است به خصوص اگر تعداد زیادی دوربین در بستر شبکه داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید به مبحث پهنای باند در NVR هایک ویژن مراجعه نمایید.

3. Output Bandwidth: موضوع پهنای باند در NVR موضوع مهمی است به خصوص اگر تعداد زیادی دوربین در بستر شبکه داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید به مبحث پهنای باند مراجعه نمایید.

4. POE Ports: موضوع بعدی تعداد کانال های POE در دستگاه است. برای مثال ممکن است در یک دستگاه NVR 32 کاناله  16 کانال آن از نوع POE باشند.

5. SATA Interface: همانند دستگاه های DVR تعداد هارد در NVR نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. و هرچه تعداد آن بیشتر باشد فضای ذخیره سازی بیشتر بوده و کارایی دستگاه بالا می رود.

6. Network Interfaceبسیاری از دوربین ها دارای قابلیت پشتیبانی از SD کارت هستند. وجود SD کارت در دوربین باعث می شود تا در مواقع اضطراری که ارتباط میان دوربین و دستگاه ضبط قطع می گردد تصاویر بر روی SD کارت آن ذخیره گردد.

7. Other Feathures: در قسمت سایر مشخصات نیز ویژگی هایی از جمله نوع فرمت های فشرده سازی مانند H.265/H.265+ و پشتیبانی از سیستم Alarm اشاره شده است.

لیست قیمت فوق شامل قیمت دوربین های مداربسته آنالوگ HD و تحت شبکه Hikvision، همچنین دستگاه های ضبط کننده DVR و NVR هایک ویژن است. برای اطلاع از تخفیفات و آخرین تغییرات قیمت با شرکت تماس بگیرید. برای بازگشت به صفحه لیست قیمت دوربین مداربسته از دکمه زیر استفاده کنید.

لیست قیمت دوربین مداربسته

قیمت دوربین مدار بسته دید در شب هایک ویژن

تمامی دوربین های هایک ویژن به قابلیت دید در شب مجهز هستند با این تفاوت که هر کدام ممکن به فناوری متفاوتی مجهز شده باشد. نوع دید در شب در قیمت دوربین مدار بسته موثر است. فناوری های مختلف دید در شب مدام در حال توسعه هستند تا بالاترین وضوح را در کمترین نور و یا تاریکی کامل ارائه دهند. جزئیات در تصاویر مهم هستند و رنگ نیز یکی از فاکتورهای موثر است. فناوری های جدید دوربین های مدار بسته را قادر می سازد تا در تاریکی مطلق تصاویر رنگی ارائه دهند. کیفیت تصاویر مطلوب بوده و به راحتی می توان اطلاعات زیادی را از مشاهده تصاویر استخراج نمود.

برد دید در شب دوربین مدار بسته نیز در کیفیت تصاویر موثر است. بهتر است قبل از خرید دوربین مداربسته مشخصات دوربین از جمله قابلیت دید در شب آن را بررسی کنید. اگر دوربین را برای محیط های بیرونی نیاز دارید. این قابلیت از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار خواهد بود. بهتر است با کارشناسان فروش دوربین مدار بسته ما به شماره 02188500020 مشورت نمایید تا مناسب ترین دوربین را به شما پیشنهاد کنند. در صورتی که بودجه مشخصی را برای خرید دوربین مداربسته تعیین کرده اید می توانید قیمت دوربین هایک ویژن را در لیست قیمت با توجه به مشخصات و قابلیت های آن بررسی کنید.

عوامل موثر بر قیمت دوربین Hikvision چه عواملی هستند؟

عوامل موثر بر قیمت دوربین مدار بسته

انواع قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن

دوربین های مدار بسته هایک ویژن در دو تکنولوژی آنالوگ و تحت شبکه طراحی و تولید می شوند. قیمت دوربین هایک ویژن تحت شبکه در مقایسه با قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن آنالوگ بالاتر است. دلیل این اختلاف قیمت کیفیت تصویر ارائه شده و قابلیت های پیشرفته تری است که دوربین های IP یا تحت شبکه ارائه می دهند. اگر چه توصیه کارشناسان به همه مشتریان عزیز است که تنها قیمت دوربین هایک ویژن را معیار انتخاب قرار ندهند. با توجه به کاربری و اهداف نظارتی باید دوربین های مناسب انتخاب و خریداری شود. همچنین در کنار این فاکتورها قیمت نیز مورد نظر قرار گیرد.

دوربین مدار بسته هایک ویژن 1 مگاپیکسل

دوربین های مداربسته با رزولوشن 1مگاپیکسل دوربین هایی که هستند که کیفیت بهتری نسبت به دوربین های قدیمی تر ارائه می دهند. اگرچه این دوربین ها نیز در بازار حضور کمرنگ تری پیدا کرده اند. اما اگر خریدار دوربین مداربسته با وضوح 1 مگاپیکسل هستید می توانید آن را در مدل های دام و بولت انتخاب کنید.

قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن 2 مگاپیکسل

دوربین های مداربسته با رزولوشن 2مگاپیکسل از پرفروش ترین دوربین های مدار بسته هستند. کیفیتی مطلوب ارائه می دهد و در اکثر سناریوها مورد استفاده قرار می گیرد. در این وضوح نیز شما می توانید انواع دوربین های دام، بولت، کیوب، اسپیددام، چشم ماهی را در انتخاب خود داشته باشید. این گروه قیمت مناسبی دارد.

قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن 3 مگاپیکسل

قیمت دوربین های 3 مگاپیکسلی هایک ویژن را در ادامه قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن 2 مگاپیکسلی می توانید مشاهده نمایید. این دوربین ها نیز به اندازه دوربین های 2 مگاپیکسل رایج نیستند اما گروه مشتریان خود را دارند.

قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن 4 مگاپیکسل

دوربین های 4 مگاپیکسلی هایک ویژن از گروه دوربین های رایج در بازار است که خریداران بسیاری دارد. با توجه به کیفیت بالایی که ارائه می کند مشتریانی که جزئیات تصویر برایشان مهم است طرفدار این گروه از دوربین های مداربسته هستند که قیمت مناسب تری دارند.

دوربین مدار بسته هایک ویژن 5و6 مگاپیکسل

هایک ویژن از برندهای معتبری است که در تولید دوربین مداربسته تنوع را برای مشتریان در نظر گرفته است. دوربین های هایک ویژن علاوه بر مدل و ساختار ظاهری و قابلیت، در وضوح و رزولوشن تصویر ارائه  شده نیز متنوع هستند.

دوربین مدار بسته هایک ویژن 8 مگاپیکسل

دوربین های 8 مگاپیکسلی هایک ویژن تصاویر 4K ارائه می دهند و این میزان از وضوح تصویر را شما برای بسیاری از کاربری های مهم و با حساسیت بالا نیاز خواهید داشت. سناریوهای امنیتی و نظارتی در سطح حرفه ای دوربین های 8مگاپیکسل هایک ویژن را انتخاب می کنند.

دوربین مداربسته چقدر برد مفید دارد؟

برد دید دوربین های مدار بسته

تاثیر لنز در قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

لنز نیز می تواند در تفاوت قیمت دوربین Hikvision موثر باشد. دوربین های مداربسته با لنز ثابت از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. دوربین هایی که دارای لنز وریفوکال و یا لنز موتورایز هستند به تناسب قیمت بالاتری دارند. لنزهای ثابت یک زاویه دید ثابت و مشخصی ارائه می کند که نمی توانید آن را تغییر دهید. در حالیکه دوربین های وریفوکال و موتورایز با تغییر فاصله کانونی زاویه دیدهای متفاوتی ارائه داده و امکان زوم اپتیکال را نیز فراهم می کند. دوربین های موتورایز هایک ویژن از باقی دوربین های لنز ثابت و وریفوکال گران تر است. این دوربین های به کاربر این امکان را می دهد که از راه دور نیز بتواند زوم و بزرگنمایی را انجام دهد بدون آنکه به دوربین دسترسی فیزیکی داشته باشد.

5/5 - (2 امتیاز)