دانلود لیست قیمت دوربین مداربسته
توربو HD هایلوک

دانلود لیست قیمت هایلوک توربو HD

دانلود لیست قیمت دوربین مداربسته
تحت شبکه هایلوک

دانلود لیست قیمت هایلوک دوربین IP
دانلود لیست قیمت توربو HD
دانلود لیست قیمت دوربین تحت شبکه

اطلاع از تخفیفات

مشاوره خرید دوربین مداربسته

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین مداربسته توربو HD هایلوک

لیست قیمت دوربین مداربسته هایلوک

1. پارت نامبر: هایلوک برای سهولت کاربرد محصولات خود معمولا با اعداد خاصی مشخصات کلی این محصولات را در پارت نامبر آنها می‌گنجاند.

2. Camera Type: این قسمت مربوط به نوع بدنه دوربین است. دوربین مداربسته های لوک در انواع دام و بولت تولید می شود.

3. Lens: لنز بکاررفته در دوربین های لوک دارای دو مشخصه است. یک، اندازه فاصله کانونی بر حسب میلیمتر. دو، نوع لنز از نوع ثابت یا وریفوکال. اندازه فاصله کانونی تعیین‌کننده عمق تصویر است. لنز ثابت هایلوک قابلیت زوم مکانیکی نداشته ولی در وریفوکال امکان زوم مکانیکی و بزرگنمایی تصویر وجود دارد.

4. Viewing angel: زاویه دید مرتبط با فاصله کانونی لنز دوربین است. در واقع هر میزان از فاصله کانونی زاویه دید مشخصی به دست می دهد. برای مثال فاصله کانونی 2.8، 4، 6 به ترتیب زوایای دید 103، 86 و 54 درجه را به دست می دهند.

5. IR Range: دوربین های لوک برای تصویربرداری در شب از قابلیت دید در شب IR هایلوک استفاده می کند. این قابلیت در هر کدام از دوربین ها با توجه به مدلشان دارای برد متفاوتی است.

6. IP Standard: استاندارد IP یک استاندارد جهانی برای درجه بندی مقاومت دستگاه ها در برابر نفوذ آب، گرد و غبار و … است. هر کدام از عدد های نوشته شده در کنار حروف نشان دهنده میزان مقاومت آن دستگاه است.

7. WDR: در برخی از مدل های دوربین های لوک قابلیتی با عنوان منوی OSD وجود دارد، که از آن برای راحت تر کردن انجام تنظیماتی از قبیل فعال کردن برخی کاربردها مانند تشخیص حرکت های لوک، تنظیم میزان روشنایی تصویر، تنظیم قابلیت AGC و … می توان از آن استفاده نمود.

راهنمای خواندن لیست قیمت DVR هایلوک

لیست قیمت DVR هایلوک

Part.no: هایلوک برای سهولت کاربرد محصولات خود معمولا با اعداد خاصی مشخصات کلی این محصولات را در پارت نامبر آنها می‌گنجاند.

1. DVR Type: در این قسمت نوع دستگاه ضبط و تعداد کانال های آن مشخص شده است. دستگاه های دی وی آر های لوک در سه دسته بندی G، Q و U جای می گیرند. تعداد کانال های هر دستگاه نیز معمولا دارای 4، 8، 16 کانال هستند.

2. Analog Video Inp: به معنی ورودی دوربین آنالوگ است و نشان دهنده تطابق دستگاه ضبط با رزولوشن دوربین هاست. برای مثال برخی از مدل ها توانایی پشتیبانی از دوربین‌های 2 مگاپیکسلی و برخی دیگر 3 یا 5 مگاپیکسلی را دارند. این آیتم به طور مستقیم بر روی قیمت دستگاه DVR هایلوک تاثیر گذار خواهند بود.

3. SATA Interface: خروجی SATA به معنای خروجی است که هارددیسک ها به آن متصل می شوند.

4. Compression St: تعیین کننده نوع یا فرمت ذخیره سازی تصاویر است. این فرمت های باعث می شوند تا حجم تصاویر بدون افت کیفیت مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

5. Other Features: در این قسمت می توانید سایر ویژگی های موجود در مدل ها را مشاهده نمائید.

لیست قیمت همکار

مشاوره خرید دوربین مداربسته

دریافت مشاوره رایگان 

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین مداربسته IP هایلوک

لیست قیمت دوربین مداربسته هایلوک

1. پارت نامبر: هایلوک برای سهولت کاربرد محصولات خود معمولا با اعداد خاصی مشخصات کلی این محصولات را در پارت نامبر آنها می‌گنجاند.

2. Camera Type: این قسمت مربوط به نوع بدنه دوربین است. دوربین مداربسته های لوک در انواع دام و بولت تولید می شود.

3. Resolution: براساس چیپ تصویر دوربین کیفیت و رزولوشن تصویری که ارائه می کند متفاوت است. کیفیت تصویر به صورت کلی با عبارت مگاپیکسل مشخص می شود. البته تنها مگاپیکسل تعیین کننده کیفیت تصویر دوربین مداربسته نیست.

4. SD Card: در برخی از مدل های دوربین مداربسته قابلیت قرار دادن کارت حافظه دردوربین وجود دارد. حداکثر ظرفیتی که بتواند دوربین پشتیبانی کند در هر مدل متفاوت است.

5. Microphone: در برخی از دوربین های مداربسته هایلوک میکروفن به صورت داخلی Built-In و در برخی دیگر پورتی برای اتصال میکروفن خارجی تعبیه شده است.

6. PoE: فناوری در دوربین های IP و سیستم های تحت شبکه که از میزان پیچیدگی در کابل کشی می کاهد.

7. Other Feathures: سایر ویژگی ها در دوربین های مختلف مربوط به قابلیت های دوربین است که در تمام دوربین ها یکسان نیست.

راهنمای خواندن لیست قیمت NVR هایلوک

لیست قیمت NVR هایلوک

1. Input BandWidth: هر مدل دارای ظرفیت مشخصی از پهنای باند است. در سیستم های شبکه مبحث پهنای باند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است برای اطلاع بیشتر در مورد پهنای باند پیشنهاد می شود که به مطلب پهنای باند در دوربین هایلوک مراجعه گردد.

2. Output Bandwidth: هر مدل دارای ظرفیت مشخصی از پهنای باند است. در سیستم های شبکه مبحث پهنای باند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است برای اطلاع بیشتر در مورد پهنای باند پیشنهاد می شود که به مطلب پهنای باند در دوربین هایلوک مراجعه گردد.

3. Resolution Support: نشان دهنده کیفیت تصویر دوربین هایی است که دستگاه NVR قادر است از آنها پشتیبانی کند.

4. Video output: خروجی‌های متعددی بر روی دستگاه‌های NVR تعبیه شده است. از جمله می‌توان به خروجی HDMI جهت پخش همزمان تصویر و صدا، VGA برای اتصال به مانیتور، USB برای اتصال به موس، LAN برای اتصال به شبکه و … می‌توان اشاره نمود.

5. POE: برخی از کانال های دستگاه NVR های لوک در برخی از مدل ها از نوع POE هستند. این بخش نشان دهنده تعداد کانال POE دستگاه ان وی ار هایلوک است.

لیست قیمت های فوق شامل قیمت دوربین های مداربسته آنالوگ HD و تحت شبکه Hilook، همچنین دستگاه های ضبط کننده DVR و  NVR هایلوک است. برای اطلاع از تخفیفات و آخرین تغییرات قیمت با شرکت تماس بگیرید. برای بازگشت به صفحه لیست قیمت دوربین مداربسته از دکمه زیر استفاده کنید.

لیست قیمت دوربین مداربسته