لیست قیمت دوربین مداربسته توربو HD هایلوک

دانلود لیست قیمت هایلوک توربو HD

لیست قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه هایلوک

دانلود لیست قیمت هایلوک دوربین IP
دانلود لیست قیمت توربو HD
دانلود لیست قیمت دوربین تحت شبکه

اطلاع از تخفیفات

02188500020

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین مداربسته توربو HD هایلوک

لیست قیمت دوربین مداربسته هایلوک

1. پارت نامبر: هایلوک برای سهولت کاربرد محصولات خود معمولا با اعداد خاصی مشخصات کلی دوربین Hilook را در پارت نامبر آنها می‌گنجاند.

2. Camera Type: این قسمت مربوط به نوع بدنه دوربین است. دوربین مداربسته های لوک در انواع دام و بولت تولید می شود.

3. Lens: لنز بکاررفته در دوربین های لوک دارای دو مشخصه است. یک، اندازه فاصله کانونی بر حسب میلیمتر. دو، نوع لنز از نوع ثابت یا وریفوکال. اندازه فاصله کانونی تعیین‌کننده عمق تصویر است. لنز ثابت هایلوک قابلیت زوم مکانیکی نداشته ولی در وریفوکال امکان زوم مکانیکی و بزرگنمایی تصویر وجود دارد.

4. Viewing angel: زاویه دید مرتبط با فاصله کانونی لنز دوربین است. در واقع هر میزان از فاصله کانونی زاویه دید مشخصی به دست می دهد. برای مثال فاصله کانونی 2.8، 4، 6 به ترتیب زوایای دید 103، 86 و 54 درجه را به دست می دهند.

5. IR Range: دوربین های لوک برای تصویربرداری در شب از قابلیت دید در شب IR هایلوک استفاده می کند. این قابلیت در هر کدام از دوربین ها با توجه به مدلشان دارای برد متفاوتی است.

6. IP Standard: استاندارد IP یک استاندارد جهانی برای درجه بندی مقاومت دستگاه ها در برابر نفوذ آب، گرد و غبار و … است. هر کدام از عدد های نوشته شده در کنار حروف نشان دهنده میزان مقاومت آن دستگاه است.

7. WDR: در برخی از مدل های دوربین های لوک قابلیتی با عنوان منوی OSD وجود دارد، که از آن برای راحت تر کردن انجام تنظیماتی از قبیل فعال کردن برخی کاربردها مانند تشخیص حرکت های لوک، تنظیم میزان روشنایی تصویر، تنظیم قابلیت AGC و … می توان از آن استفاده نمود.

برای آشنایی با دستگاه دی وی ار (DVR) کلیک کنید.

dvr چیست

راهنمای خواندن لیست قیمت DVR هایلوک

لیست قیمت DVR هایلوک

Part.no: هایلوک برای سهولت کاربرد محصولات خود معمولا با اعداد خاصی مشخصات کلی دستگاه ضبط Hilook را در پارت نامبر آنها می‌گنجاند.

1. DVR Type: در این قسمت نوع دستگاه ضبط و تعداد کانال های آن مشخص شده است. دستگاه های دی وی آر های لوک در سه دسته بندی G، Q و U جای می گیرند. تعداد کانال های هر دستگاه نیز معمولا دارای 4، 8، 16 کانال هستند.

2. Analog Video Inp: به معنی ورودی دوربین آنالوگ است و نشان دهنده تطابق دستگاه ضبط با رزولوشن دوربین هاست. برای مثال برخی از مدل ها توانایی پشتیبانی از دوربین‌های 2 مگاپیکسلی و برخی دیگر 3 یا 5 مگاپیکسلی را دارند. این آیتم به طور مستقیم بر روی قیمت دستگاه DVR هایلوک تاثیر گذار خواهند بود.

3. SATA Interface: خروجی SATA به معنای خروجی است که هارددیسک ها به آن متصل می شوند.

4. Compression St: تعیین کننده نوع یا فرمت ذخیره سازی تصاویر است. این فرمت های باعث می شوند تا حجم تصاویر بدون افت کیفیت مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

5. Other Features: در این قسمت می توانید سایر ویژگی های موجود در مدل ها را مشاهده نمائید.

لیست قیمت همکار

02188500020

دریافت مشاوره رایگان 

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین مداربسته IP هایلوک

لیست قیمت دوربین مداربسته هایلوک

1. پارت نامبر: هایلوک برای سهولت کاربرد محصولات خود معمولا با اعداد خاصی مشخصات کلی دوربین مدار بسته Hilook را در پارت نامبر آنها می‌گنجاند.

2. Camera Type: این قسمت مربوط به نوع بدنه دوربین است. دوربین مداربسته های لوک در انواع دام و بولت تولید می شود.

3. Resolution: براساس چیپ تصویر دوربین کیفیت و رزولوشن تصویری که ارائه می کند متفاوت است. کیفیت تصویر به صورت کلی با عبارت مگاپیکسل مشخص می شود. البته تنها مگاپیکسل تعیین کننده کیفیت تصویر دوربین مداربسته نیست.

4. SD Card: در برخی از مدل های دوربین مداربسته قابلیت قرار دادن کارت حافظه دردوربین وجود دارد. حداکثر ظرفیتی که بتواند دوربین پشتیبانی کند در هر مدل متفاوت است.

5. Microphone: در برخی از دوربین های مداربسته هایلوک میکروفن به صورت داخلی Built-In و در برخی دیگر پورتی برای اتصال میکروفن خارجی تعبیه شده است.

6. PoE: فناوری در دوربین های IP و سیستم های تحت شبکه که از میزان پیچیدگی در کابل کشی می کاهد.

7. Other Feathures: سایر ویژگی ها در دوربین های مختلف مربوط به قابلیت های دوربین است که در تمام دوربین ها یکسان نیست.

برای آشنایی با دستگاه ان وی ار (NVR) کلیک کنید.

nvr چیست

راهنمای خواندن لیست قیمت NVR هایلوک

لیست قیمت NVR هایلوک

1. Input BandWidth: هر مدل دارای ظرفیت مشخصی از پهنای باند است. در سیستم های شبکه مبحث پهنای باند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است برای اطلاع بیشتر در مورد پهنای باند پیشنهاد می شود که به مطلب پهنای باند در دوربین هایلوک مراجعه گردد.

2. Output Bandwidth: هر مدل دارای ظرفیت مشخصی از پهنای باند است. در سیستم های شبکه مبحث پهنای باند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است برای اطلاع بیشتر در مورد پهنای باند پیشنهاد می شود که به مطلب پهنای باند در دوربین هایلوک مراجعه گردد.

3. Resolution Support: نشان دهنده کیفیت تصویر دوربین هایی است که دستگاه NVR قادر است از آنها پشتیبانی کند.

4. Video output: خروجی‌های متعددی بر روی دستگاه‌های NVR تعبیه شده است. از جمله می‌توان به خروجی HDMI جهت پخش همزمان تصویر و صدا، VGA برای اتصال به مانیتور، USB برای اتصال به موس، LAN برای اتصال به شبکه و … می‌توان اشاره نمود.

5. POE: برخی از کانال های دستگاه NVR های لوک در برخی از مدل ها از نوع POE هستند. این بخش نشان دهنده تعداد کانال POE دستگاه ان وی ار هایلوک است.

لیست قیمت های فوق شامل قیمت دوربین های مداربسته آنالوگ HD و تحت شبکه Hilook، همچنین دستگاه های ضبط کننده DVR و  NVR هایلوک است. برای اطلاع از تخفیفات و آخرین تغییرات قیمت با شرکت تماس بگیرید. برای بازگشت به صفحه لیست قیمت دوربین مداربسته از دکمه زیر استفاده کنید.

قیمت دوربین مدار بسته کامل

قیمت دوربین مدار بسته دید در شب هایلوک

تمامی دوربین های هایلوک به قابلیت دید در شب مجهز هستند با این تفاوت که هر کدام ممکن به فناوری متفاوتی مجهز شده باشد. نوع دید در شب در قیمت دوربین مدار بسته موثر است. فناوری های مختلف دید در شب مدام در حال توسعه هستند تا بالاترین وضوح را در کمترین نور و یا تاریکی کامل ارائه دهند. جزئیات در تصاویر مهم هستند و رنگ نیز یکی از فاکتورهای موثر است. فناوری های جدید دوربین های مدار بسته را قادر می سازد تا در تاریکی مطلق تصاویر رنگی ارائه دهند. کیفیت تصاویر مطلوب بوده و به راحتی می توان اطلاعات زیادی را از مشاهده تصاویر استخراج نمود.

برد دید در شب دوربین مدار بسته نیز در کیفیت تصاویر موثر است. بهتر است قبل از خرید دوربین مداربسته مشخصات دوربین از جمله قابلیت دید در شب آن را بررسی کنید. اگر دوربین را برای محیط های بیرونی نیاز دارید. این قابلیت از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار خواهد بود. بهتر است با کارشناسان فروش دوربین مدار بسته ما به شماره 02188500020 مشورت نمایید تا مناسب ترین دوربین را به شما پیشنهاد کنند. در صورتی که بودجه مشخصی را برای خرید دوربین مداربسته تعیین کرده اید می توانید قیمت دوربین هایلوک را در لیست قیمت با توجه به مشخصات و قابلیت های آن بررسی کنید.

چه عواملی بر قیمت دوربین مداربسته Hilook موثر هستند؟

عوامل موثر بر قیمت دوربین مدار بسته

انواع قیمت دوربین مدار بسته هایلوک

دوربین های مدار بسته هایلوک در دو تکنولوژی آنالوگ و تحت شبکه طراحی و تولید می شوند. قیمت دوربین هایلوک تحت شبکه در مقایسه با قیمت دوربین مدار بسته هایلوک آنالوگ بالاتر است. دلیل این اختلاف قیمت کیفیت تصویر ارائه شده و قابلیت های پیشرفته تری است که دوربین های IP یا تحت شبکه ارائه می دهند. اگر چه توصیه کارشناسان به همه مشتریان عزیز است که تنها قیمت دوربین هایلوک را معیار انتخاب قرار ندهند. با توجه به کاربری و اهداف نظارتی باید دوربین های مناسب انتخاب و خریداری شود. همچنین در کنار این فاکتورها قیمت نیز مورد نظر قرار گیرد.

دوربین مدار بسته هایلوک 1 مگاپیکسل

دوربین های مداربسته با رزولوشن 1مگاپیکسل دوربین هایی که هستند که کیفیت بهتری نسبت به دوربین های قدیمی تر ارائه می دهند. اگرچه این دوربین ها نیز در بازار حضور کمرنگ تری پیدا کرده اند. اما اگر خریدار دوربین مداربسته با وضوح 1 مگاپیکسل هستید می توانید آن را در مدل های دام و بولت انتخاب کنید.

قیمت دوربین مدار بسته هایلوک 2 مگاپیکسل

دوربین های مداربسته با رزولوشن 2مگاپیکسل از پرفروش ترین دوربین های مدار بسته هستند. کیفیتی مطلوب ارائه می دهد و در اکثر سناریوها مورد استفاده قرار می گیرد. در این وضوح نیز شما می توانید انواع دوربین های دام، بولت، کیوب، اسپیددام، چشم ماهی را در انتخاب خود داشته باشید. این گروه قیمت مناسبی دارد.

قیمت دوربین مدار بسته هایلوک 3 مگاپیکسل

قیمت دوربین های 3 مگاپیکسلی هایلوک را در ادامه قیمت دوربین مداربسته هایلوک 2 مگاپیکسلی می توانید مشاهده نمایید. این دوربین ها نیز به اندازه دوربین های 2 مگاپیکسل رایج نیستند اما گروه مشتریان خود را دارند.

قیمت دوربین مدار بسته هایلوک 4 مگاپیکسل

دوربین های 4 مگاپیکسلی هایلوک از گروه دوربین های رایج در بازار است که خریداران بسیاری دارد. با توجه به کیفیت بالایی که ارائه می کند مشتریانی که جزئیات تصویر برایشان مهم است طرفدار این گروه از دوربین های مداربسته هستند که قیمت مناسب تری دارند.

دوربین مدار بسته هایلوک 5و6 مگاپیکسل

هایلوک از برندهای معتبری است که در تولید دوربین مداربسته تنوع را برای مشتریان در نظر گرفته است. دوربین های هایلوک علاوه بر مدل و ساختار ظاهری و قابلیت، در وضوح و رزولوشن تصویر ارائه  شده نیز متنوع هستند.

دوربین مدار بسته هایلوک 8 مگاپیکسل

دوربین های 8 مگاپیکسلی هایلوک تصاویر 4K ارائه می دهند و این میزان از وضوح تصویر را شما برای بسیاری از کاربری های مهم و با حساسیت بالا نیاز خواهید داشت. سناریوهای امنیتی و نظارتی در سطح حرفه ای دوربین های 8مگاپیکسل هایلوک را انتخاب می کنند.

زاویه دید دوربین مداربسته چگونه مشخص می شود؟

زاویه دید دوربین مدار بسته چیست

تاثیر لنز در قیمت دوربین مداربسته هایلوک

لنز نیز می تواند در تفاوت قیمت دوربین Hilook موثر باشد. دوربین های مداربسته با لنز ثابت از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. دوربین هایی که دارای لنز وریفوکال و یا لنز موتورایز هستند به تناسب قیمت بالاتری دارند. لنزهای ثابت یک زاویه دید ثابت و مشخصی ارائه می کند که نمی توانید آن را تغییر دهید. در حالیکه دوربین های وریفوکال و موتورایز با تغییر فاصله کانونی زاویه دیدهای متفاوتی ارائه داده و امکان زوم اپتیکال را نیز فراهم می کند. دوربین های موتورایز هایلوک از باقی دوربین های لنز ثابت و وریفوکال گران تر است. این دوربین های به کاربر این امکان را می دهد که از راه دور نیز بتواند زوم و بزرگنمایی را انجام دهدبدون آنکه به دوربین دسترسی فیزیکی داشته باشد.

چقدر مفید بود؟ 🙂