فروشگاه دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته هایک ویژن

دوربین مداربسته هایک ویژن از برندهای پر فروش در جهان و ایران است. این برند دوربین های مداربسته خود را در هر دو تکنولوژی آنالوگ HD و تحت شبکه به بازار عرضه کرده است. دوربین هایی که با کیفیت بالا و قابلیت های متنوع در کنار قیمت مناسب توانسته محبوبیت جهانی پیدا کند.

درباره هایک ویژن
محصولات هایکویژن
لیست قیمت هایکویژن
نرم افزارهایکویژن
دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته تیاندی

دوربین مداربسته تیاندی ستاره جدید بازار دوربین های مداربسته است. این برند در حال حاضر رتبه 7 جهان را به خود اختصاص داده است. با وجود جذابیت های دوربین تیاندی به زودی شاهد محبوبیت بیش از پیش این برند خواهیم بود. کیفیت بالا، تصاویر رنگی حتی در محیط تاریک و کم نور، قیمت مناسب و فناوری های رو به رشد تیاندی از دلایل موفقیت این برند است.

درباره تیاندی
محصولات تیاندی
لیست قیمت تیاندی
نرم افزار تیاندی

دوربین مدار بسته هایلوک

دوربین مداربسته هایلوک برندی جدید از برند اصلی هایک ویژن که توانسته با حضور پر قدرت خود سهم قابل توجهی از بازار دوربین مداربسته را به خود اختصاص دهد. این دوربین ها در دو تکنولوژی آنالوگHD و تحت شبکه طراحی و ارائه می شود. مقرون به صرفه و نصبی آسان دارد.

درباره های لوک
محصولات های لوک
لیست قیمت های لوک
نرم افزار های لوک

دوربین مدار بسته داهوا

دوربین مداربسته داهوا یکی از برندهای مطرح در صنعت سیستم های مداربسته است. این در رقابت نزدیک با برند بزرگ هایک ویژن همواره سعی دارد محصولات با کیفیتی را ارائه کند. این برند نیز از کشور چین است و با حضور پر رنگ خود توانسته مشتریان و طرفدارانی را برای خود داشته باشد.

درباره داهوا
محصولات داهوا
لیست قیمت داهوا
نرم افزار داهوا

دوربین مدار بسته یونی آرک

دوربین مداربسته یونی آرک منحصر به فرد با ظاهری کاملاً جدید است. از جهت قیمت بسیار مقرون به صرفه و از نظر نصب کمترین پیچیدگی را دارد. Uniarch با محصولات کاملاً جدید تحت شبکه (IP) با عملکردی عالی، بسیار کم هزینه و ویژگی های پیشرفته وارد بازار سیستم های نظارتی شده است…

درباره یونی آرک
محصولات یونی آرک
لیست قیمت یونی آرک
نرم افزار یونی آرک

لیست محصولات شرکت دوربین مداربسته تارتن دژ

4.4/5 - (11 امتیاز)