Project Description

بهترین نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن

در این بخش لینک های دانلود بهترین و پر کاربردترین نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن در اختیار شما قرار می گیرد. برای رفتن به بخش دانلود هرکدام از نرم افزار دوربین مداربسته روی نام آن کلیک کنید.

نرم افزار IVMS 4200
نرم افزار SADP
نرم افزار VS Player
نرم افزار IVMS 4500
نرم افزار PeDNS
نرم افزار Hik-Connect
نرم افزار Bandwidth Calculate
نرم افزار Format Converter
نرم افزار Storage Calculator
دانلود نرم افزار انتقال تصویر یونی آرک

نرم افزار مدیریت تصویر هایک ویژن

ویژگی های نرم افزار هایک ویژن برای کامپیوتر:

از بارزترین ویژگی های نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن در این قسمت رایگان بودن آنهاست. به راحتی شما می توانید آنها را دانلود و پس از نصب به کار برید. البته برخی از نرم افزارها برای مدیریت تصویر دوربین مداربسته نیست، توضیحات نرم افزار دوربین مدار بسته هایک ویژن را می توانید در انتها بخوانید.

 • مدیریت تصویر
 • نمایش زنده تصاویر
 • ضبط تصاویر
 • جستجوی تصاویر از راه دور
 • باز پخش تصاویر از راه دور
 • بک آپ گیری از تصاویر ضبط شده
 • مدیریت آلارم و زنگ های هشدار
نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن

اپلیکیشن موبایل هایک ویژن

ویژگی های نرم افزار هایک ویژن، انتقال تصویر در موبایل:

نرم افزار دوربین مدار بسته هایک ویژن برای انتقال تصاویر روی موبایل در این بخش به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. نرم افزار مورد نظر خود را  انتخاب و روی لینک دانلود آن کلیک کنید.

 • بازیابی فایل های ضبط شده
 • ذخیره و مدیریت تصاویر ضبط شده، روی موبایل
 • جستجو از راه دور
 • مدیریت و کنترل آلارم و هشدارها
 • کنترل دوربین PTZ

برای دانلود سایر نرم افزار دوربین مدار بسته برای موبایل (IOS و Android) هایک ویژن می توانید روی این لینک کلیک کنید.

نرم افزار دوربین مداربسته

برنامه دوربین مداربسته هایک ویژن

دانلود سایر نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن

برخی از نرم افزارها کاربرد عمومی دارند. شما جدا از مدیریت تصاویر دوربین مدار بسته و انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل، به کارهایی مانند تغییر فرمت فیلم دوربین، محاسبه پهنای باند و… نیاز پیدا خواهید کرد. در این بخش دانلود نرم افزارهای پرکاربرد هایک ویژن در این زمینه آمده است:

معرفی نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن

در این بخش به معرفی مختصری از تعدادی نرم افزار پرکاربرد در میان چندین نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن می پردازیم. لینک دانلود این نرم افزار ها در بالا آمده است. برای دانلود نرم افزار دوربین مدار بسته هایک ویژن به بخش مربوطه در بالای صفحه مراجعه کنید.

نرم افزار IVMS4200 -دوربین مداربسته هایک ویژن

یکی از ویژگی های نرم افزار iVMS-4200 رایگان بودن آن است. نرم افزار آی وی ام اس 4200 هایک ویژن برنامه مدیریت تصاویر دوربین مداربسته است که با اکثر سخت افزارهای هایک ویژن سازگار است. این نرم افزار عملکردهای فراوانی را ارائه می دهد که الزامات مدیریتی تصاویر در پروژه ها و مشاغل کوچک و متوسط برآورده کرده است. سادگی این نرم افزار موجب شده است که به طور گسترده در صنف های مختلف استفاده و استقبال واقع شود.

از کاربردهای نرم افزار آی وی ام اس 4200 هایک ویژن:

 • نمایش زنده تصاویر دوربین
 • امکان جستجو از راه دور
 • ضبط تصاویر دوربین
 • بازپخش تصاویر از راه دور
 • بک آپ گرفتن از تصاویر ضبط شده
 • مدیریت و اطلاع از آلارم و هشدارهای امنیتی
 • قابلیت تعقیب کردن سوژه در دوربین های مداربسته نصب شده

نرم افزار IVMS 4500 -دوربین مداربسته Hikvision

نرم افزار IVMS-4500 برای مشاهده و مدیریت تصاویر ضبط شده “ دوربین مدار بسته هایک ویژن” و همچنین “دوربین مداربسته هایلوک”، در گوش های اندروید و IOS به کار می رود.

از کاربردهای نرم افزار آی وی ام اس 4500 هایک ویژن:

 • ذخیره تصاویر ضبط شده
 • بازیابی فایل های ضبط شده
 • مدیریت تصاویر ضبط شده روی موبایل
 • جستجو از راه دور و  کنترل آلارم
 • کنترل دوربین PTZ نیز در این برنامه به سادگی انجام می شود

نرم افزار محاسبه پهنای باند هایک ویژن Bandwidth Calculate

برای این که قبل از نصب دوربین های مدار بسته بتوانید پهنای باند مصرفی را محاسبه کنید، نرم افزار محاسبه پهنای باند هایک ویژن یک راه حل مناسب محسوب می شود. بعد از محاسبه، با توجه به عدد به دست آمده می دانیم چه پهنای باندی برای انتقال داده های ویدئویی  به دستگاه لازم است بر همین اساس تجهیزات مداربسته مورد نیاز را تهیه کنیم.

در واقع این محاسبه کمک می کند تا قبل از تهیه و نصب دوربین مداربسته یک دید کلی نسبت به سیستم خود پیدا کنید. در صورتی که قبل از نصب اقدام به محاسبه پهنای باند نکرده باشید، به احتمال زیاد با مشکلاتی در ضبط و مشاهده تصاویر مواجه خواهید شد.

نرم افزار Remote Backup هایک ویژن

نرم افزار Remote Backup هایک ویژن یک نرم افزار کاربردی و حیاتی برای سیستم امنیتی است. نرم افزار بکاپ هایک ویژن امکان تهیه نسخه پشتیبان یا بکاپ را برای کاربر از فایل های ذخیره شده فراهم می سازد. البته بکاپ گیری را می توانید در هر زمان از طول روز انجام دهید. همچنین می توانید نرم افزار را طوری تنظیم کنید که به حالت خودکار در ساعت و روز مشخصی پشتیبان گیری را انجام دهد.

نرم افزار SADP

نرم افزار SADP یا (Search Active Devices Protocol)  ابزاری برای جستجو دستگاه های آنلاین در اطراف شما است.  برنامه SADP دستگاه‌های آنلاین فعالی مانند دوربین مداربسته، دستگاه ضبط تصاویر NVR و DVR و… را در شبکه شما می یابد و اطلاعاتی همچون پارت نامبر، سریال نامبر، IP، پورت،  start time و حتی اطلاعات خود شبکه را نیز نمایش دهد.

از پرکاربردترین قابلیت نرم افزار SADP این است که اگر رمز عبور دستگاه NVR یا DVR را فراموش کردید به کمک این نرم افزار می توانید فایل رمز عبور را Export کرده و برای واحد پشتیبانی هایک ویژن ارسال نمایید. به همین دلیل گاه به آن نرم افزار ریست دوربین مداربسته هم گفته می شود.

نرم افزار Hik-connect هایک ویژن

با برنامه Hik-Connect هایک ویژن می توانیید دوربین مدار بسته تحت شبکه و دستگاه های ضبط کننده فیلم (DVR و NVR) را به اینترنت اتصال دهید. بنابراین با این نرم افزار شما توانسته اید بدون تغییر در پیکربندی روتر (مودم) و یا بدون انجام هرگونه کار اضافی انتقال تصویر را انجام دهید.

نرم افزار Connect هایک ویژن از روش (Peer-to-Peer) یا همان P2P استفاده می کند که تنظیم آن بسیار آسانتر از سایر روشهاست. نرم افزار Hik-Connect را می تواند جایگزینی مناسب برای نرم افزار IVMS4500 دانست.

نرم افزار VS player

VS player یک نرم افزار حرفه‌ای و قدرتمند برای پخش فرمت‌های صوتی و تصویری در کامپیوتر است. این نرم افزار به شما کمک می کند تا با قابلیت زوم روی تصاویر و یا مشاهده جزئیات و همچنین تماشای سریع فیلم ضبط شده، آنها را مورد بررسی و نظارت قرار دهید.

نرم افزار PeDNS

به دلیل تحریم و محدودیت های سرویس های DNS که اخیراً رخ داده است، مشکلاتی برای کاربران دوربین های مداربسته هنگام انتقال تصویر P2P  ایجاد شده است. جهت برطرف نمودن این مشکل و رفع اختلال نرم افزار Hik-Connect ، شرکت هایک ویژن پارس ارتباط نرم افزار PeDNS که محصول شرکت هایک ویژن می باشد را معرفی کرده است. نرم افزار PeDNS برای گوشی های همراه هوشمند و با سیستم عامل اندروید است.

 

نرم افزار Format Converter

نرم افزار Format Converter از سری نرم افزارهای شرکت هایک ویژن است که امکان استفاده از فایلی های صوتی، تصویری، متنی و… را که در کامپیوتر قابل پخش نیستند، برای شما فراهم شود. این نرم افزار فایل ها را به فرمت هایی که توسط سیستم و یا کامپیوتر شما قابل پشتیبانی است، تبدیل می کند.

نرم افزار Storage Calculator هایک ویژن

نرم افزار Storage Calculator هایک ویژن کمک بسیار زیادی در صرفه جویی هزینه ها چه در زمان و چه در فضای دیسک مورد نیاز می کند. این نرم افزار اطلاعاتی در باره حجم فایل های فیلم ضبط شده و پهنای باند برای انتقال جریان های ویدیویی را در اختیار شما می گذارد.