شرکت تارتن دژ آریانا نمایندگی دوربین تیاندی است که علاوه بر فروش محصولات این برند مطرح جهان، خدمات دیگری نیز ارائه می کند. از جمله این خدمات شامل فروش محصولات برندهای معتبر دیگر دوربین مداربسته مانند هایک ویژن و هایلوک، تجهیزات سیستم های مداربسته و شبکه، طراحی و اجرای پروژه در ابعاد مختلف، آموزش و ارائه مشاوره تخصصی و رایگان و… است. این خدمات در راستای هدف اصلی شرکت و جلب رضایت مشتریان گرامی در حد بالایی از کیفیت ارائه می گردد.

درباره تیاندی

Tiandy Technologies کمپانی تولید کننده دوربین تیاندی در سال 1994 برابر با سال 1373 خورشیدی تأسیس شد. این شرکت از با ارائه راه حل های نظارتی هوشمند و خدمات پیشرو در جهان توانست از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته شود. با وجود چینی بودن این شرکت، دوربین تیاندی نه تنها در چین بلکه در سراسر دنیا به خوبی درخشید. در سال 2021 رتبه 7 را در زمینه سیستم های نظارتی در جهان را کسب نمود.

Tiandy مدعی رهبری جهان صنعت نظارت تصویری است. این موضوع از نحوه عملکرد و فعالیت این شرکت و ترکیب هوش مصنوعی، داده‌های بزرگ، محاسبات ابری، اینترنت اشیا و دوربین‌ها با راه‌حل‌های هوشمند امنیتی نشئت می گیرد. شرکت تیاندی با بیش از 2000 کارمند در بیش از 60 شعبه و مرکز پشتیبانی در داخل و خارج از کشور نمایندگی دارد. درباره محصولات و دوربین مدار بسته تیاندی می توانید به صفحه دوربین تیاندی در سایت مراجعه کنید.

نمایندگی تیاندی در ایران

در ایران نیز نمایندگی دوربین تیاندی به طور فعال در حوزه فروش و ارائه خدمات نصب و راه اندازی وجود دارد. با وجود گران قیمت بودن دوربین های مداربسته تحت شبکه، دوربین تیاندی از قیمت مناسب تری برخوردار است. ضمن اینکه کیفیت محصولات این برند قابل رقابت با سایر برندهای صدر لیست برترین برندهای دوربین مداربسته است. کمپانی Tiandy با داشتن تیم تحقیقاتی و توسعه قوی و بسیار توانمند مسیر رو به پیشرفت و موفقیت را به سرعت می پیماید. شرکت بخش تحقیق را به عنوان هسته اصلی شرکت می داند.

نمایندگی تیاندی تهران

شرکت تارتن دژ نمایندگی تیاندی تهران است اما این موجب محدودیت ارائه خدمات این شرکت نمی شود. تارتن دژ را می توان نمایندگی تیاندی در ایران نیز دانست زیرا به عنوان برترین شرکت فروش دوربین مداربسته در سراسر ایران شناخته شده است. در سال های گذشته برندهای معتبر دیگری نیز در مجموعه برندهای این شرکت قرار داشت که به علت تحریم ها فعالیت در حوزه آن برندها به حداقل و در برخی از آنها به صفر رسید. با این وجود همچنان با افتخار کیفیت را به مشتریان عرضه می کنیم و این از اصلی ترین اهداف ماست که رضایت مشتریان در همین مسیر با بالاترین آمار در مجموعه های همکار نصیب ما شده است.

شرکت نصب دوربین مداربسته

خدمات نمایندگی تیاندی

نمایندگی تیاندی تهران به طور کلی شامل فروش دوربین و تجهیزات، طراحی سیستم مداربسته، مدیریت فنی و نظارت بر اجرا و در نهایت نصب دوربین و سیستم های مداربسته می شود. در واحد فروش شرکت مشاوره های رایگان به مشتریان به صورت تلفنی و حضوری ارائه می شود. محصولات توسط کارشناسان معرفی و لیست قیمت تیاندی در اختیار مشتری قرار می گیرد. در مرحله طراحی سیستم خدمات مشاوره ای بر پایه طرح و چگونگی اجرا ارائه می شود. بازدید از محل برای جانمایی و قرار گیری تجهیزات سیستم مداربسته توسط کارشناسان فنی انجام می شود.

اجرای پروژه

بعد از طراحی پروژه و اقدامات قبل از نصب دوربین های مداربسته، نوبت به نصب دوربین تیاندی توسط تیم فنی نمایندگی است. در حین اجرای پروژه های شرکت، خدمات فنی و مهندسی در کنار نظارت پروژه در حال اجرا و پشتیبانی تخصصی انجام می شود. تدارک ملزومات و تجهیزات نصب دوربین مداربسته با توجه به توافق طرفین صورت می گیرد.

شرکت نصب دوربین مداربسته

محبوبیت نمایندگی دوربین تیاندی

کمپانی تیاندی برای موفقیت در بازار رقابتی که با برندهای هموطن خود قرار دارد، لازم است خلاقیت و فناوری را به پیش بکشد. کاهش قیمت در کنار کیفیت مطلوب محصول یکی از اقداماتی است که شرکت ها برای جذب مشتری انجام می دهند. اما این موضوع تا حدی جوابگوست و شرکت نمی تواند تا سر حد زیان قیمت ها را بشکند. در نتیجه برای پیشتاز شدن لازم است برگه ای رو کند که سایر رقبا از آن محروم باشند. به عنوان مثال فناوری که تنها دوربین های آن شرکت به آن مجهز هستند. قابلیتی که یک راهکار عالی برای برخی کاربری ها و نیاز کاربران محسوب می شود.

دوربین تیاندی معتقد است تمام نیازهای کاربران را می تواند رفع نماید. در همین راستا نیز دانش تیم تحقیقاتی خود را مدام به روز کرده و از افراد هوشمند و توانا در این تیم استقبال می کند. نمایندگی تیاندی در ایران نیز سعی دارد این فناوری ها و راهکارهای جدید را در اختیار کاربران ایرانی نیز قرار دهد.

چقدر مفید بود؟ 🙂