تارتن دژ آریانا

شرکت نصب دوربین مداربسته

تماس با شرکت
تماس با شرکت

شرکت نصب دوربین مداربسته

گروه امنیتی تارتن دژ آریانا

شرکت نصب دوربین مداربسته تارتن دژ آریانا فعالیت خود را در سال 1391 در زمینه سیستم های نظارت تصویری و شبکه های کامپیوتری آغاز کرد. گروه امنیتی آریانا با کسب نمایندگی از معتبر ترین برندهای جهانی و با داشتن بزرگترین شبکه فروش در سطح کشور جزو برترین شرکت های فعال در این حوزه است. مفتخریم با همکاری مهندسان خلاق و نخبه ایرانی توانسته ایم راهکار های نوین و با کیفیت را در این حوزه ارائه دهیم و بالاترین سطح رضایتمندی در میان مشتریان را بدست آوریم.

معرفی واحد پروژه

کارشناسان بازدید کننده

 کارشناسان بازدید کننده شرکت با داشتن دانش فنی و تجربه ای بالا در این حوزه با حضور در محل پروژه به مشتریان شرکت مشاوره ارائه می دهند. همچنین با بررسی محل پروژه و متناسب با نیاز و خواسته های کارفرما، طرح و نقشه ای کاربردی و با کیفیت برای پروژه طراحی و ارائه می دهند.

شرکت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته
شرکت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

کارشناسان نصب

تیم های نصب شرکت تارتن دژ  از زبده ترین تکنسین های فنی در این حوزه انتخاب شده اند. همچنین ما با تشکیل کلاس ها و دوره های منظم دانش و تخصصهای تکنسین های نصب را همواره افزایش می دهیم. کیفیت اجرایی، زمانبندی در نصب و راه اندازی پروژه از استاندارد های اجرایی تارتن دژ است.

خدمات پس از فروش

 انتخاب دقیق محصولات با کیفیت و استفاده از تکنسین های حرفه ای و دوره دیده نیاز به ارائه خدمات بعد از نصب را برای تارتن دژ بسیار کاهش داده است. ما به ندرت شاهد تماس مشتریان برای خدمات پس از فروش هستیم. اغلب خدمات شرکت مربوط به تغییرات، ارتقاء سیستم و یا آموزش فنی برای کارکنان حاضر در محل پروژه است. این مسئله  سبب شده تا در صورت نیاز به خدمات توسط مشتریان تیم های نصب ما در کمترین زمان در محل حاضر شوند و اقدام کنند.

دوربین مداربسته

برای مشاوره رایگان و سفارش نصب دوربین مداربسته تماس بگیرید.

021-88500020

 سبد محصولات شرکت مجری دوربین مداربسته

با افتخار کیفیت را به مشتریان عرضه می کنیم و این از اصلی ترین اهداف ماست که رضایت مشتریان در همین مسیر با بالاترین آمار در مجموعه های همکار نصیب ما شده است. در حال حاضر محصولات ما از برندهای اکسیس، هایک ویژن، داهوا، تیاندی، هایلوک، سیسکو، وسترن، HP، کیونپ، میکروتک و… قابل عرضه هستند.

شرکت نصب دوربین مداربسته

 واحد مشاوره شرکت

در واحد مشاوره تارتن دژ، کارشناسان همه روزه به استثناء روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح تا 17 با شماره تماس 02188500020 (20 خط ارتباطی) آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند.  برای دریافت قیمت و مشاوره های تخصصی برای خرید دوربین مداربسته، تعداد و نوع دوربین مناسب و… با ما در تماس باشید. با توجه به حوزه پرسش شما عزیزان واحد مربوطه به شما ارتباط داده می شود.

 واحد فروش دوربین مداربسته تارتن دژ

مجموعه ما به عنوان برترین شرکت فروش دوربین مداربسته در سراسر ایران شناخته شده است. پیش از شیوع بیماری کرونا، امکان امکان بازدید از انواع دوربین های مداربسته به صورت حضوری وجود داشت. در حالی که در دوران همه گیری این بیماری واحد فروش خدمات خود را به صورت غیر حضوری و از راه دور ارائه می کند. اگر مشتری به توضیحات بیشتری نیاز پیدا کند، کارشناسان فروش او را راهنمایی خواهند کرد. به این ترتیب می تواند دوربین مداربسته متناسب با نیاز و کاربری خود تهیه نماید.

شرکت نصب دوربین مدار بسته
رزومه گروه امنیتی آریانا

انتخاب بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته

در جهان شرکت های دوربین مداربسته مختلفی وجود دارند که فقط تعدادی از آنها در زمینه نصب دوربین نیز فعالیت دارند. از این تعداد شرکت نیز تعداد محدودتری در کار خود موفق هستند و توانسته اند در این زمینه جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهند. اما ویژگی بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته چیست؟ چگونه می توان بهترین نصاب دوربین مداربسته را شناسایی کرد؟ شرکت های موفق در نصب دوربین مدار بسته چگونه توانسته اند به این موقعیت دست یابند؟ با وجود تفاوت در نیازها و سلایق مردم در سراسر دنیا اما برخی از قوانین در کل جهان یکسان است. به عنوان مثال انجام کار با رعایت استانداردها، استفاده از قطعات و کالاهای با کیفیت، صداقت در مشاوره و ارائه توضیحات و… . در ادامه شما نحوه تشخیص بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته را می خوانید.

درخواست نصب دوربین مدار بسته

 تشخیص بهترین شرکت نصب دوربین مدار بسته

برای انجام هر کاری در صورتی که خارج از مهارت و تخصص ما باشد نیاز به یک مجری قابل اعتماد داریم. شرکت های نصب دوربین مدار بسته در واقع مجریان پروژه های این حوزه محسوب می شوند. با ارائه 5 ویژگی شرکت های معتبر نصب دوربین مداربسته شما را در انتخاب همراهی می کنیم.

بعد از بررسی 5 مورد زیر می توانید شرکت قابل اعتماد و بهترین نصاب دوربین مداربسته را برای اجرای پروژه های خود انتخاب کنید.

 1. سنجش اعتبار شرکت دوربین مداربسته
 2. بررسی رزومه شرکت نصب دوربین مداربسته
 3. میزان دانش فنی شرکت نصب کننده دوربین های مداربسته
 4. کیفیت و چگونگی سبد محصولات شرکت دوربین مدار بسته
 5. نحوه ارائه خدمات پس از فروش مجری نصب دوربین مدار بسته

اعتبار سنجی شرکت دوربین مداربسته

بعد از واگذاری پروژه و سپردن کار به یک شرکت، اولین انتظار مشتری متعهد بودن آن شرکت است. براساس توافق هایی که انجام شده مشتری منتظر تحویل کار با رعایت اصول و استاندارهاست. بندرت مشتریان به اعتبار شرکت طرف قرارداد اهمیت نمی دهند. با توجه به اینکه نصب دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی و امنیتی کار حساسی است در نتیجه اولین گام برای انتخاب شرکت نصب، بررسی اعتبار شرکت است. این موضوع با در نظر گرفتن مدت زمان فعالیت، سابقه حرفه ای مجموعه، تعداد پرسنل و نیروهای متخصص، محل دفتر شرکت، سایت و شماره تماس و… تا حدودی قابل تشخیص است.

با کمی تحقیق می توانید به صحت گفته ها، تبلیغات و وعده های شرکت پی ببرید. اما از چه مسیری این تحقیق ها به نتیجه خواهند رسید؟ بررسی سایت شرکت: آیا آن شرکت وبسایت رسمی و معتبری دارد یا خیر. البته این اواخر بسیاری از شرکت های نامعتبر نیز برای جلب مشتری اقدام به ایجاد سایت برای شرکت خود کرده اند. با این وجود باز هم می توانید با بررسی محتوای سایت شرکت نصب دوربین مداربسته به میزان اعتبار شرکت دست یابید. اغلب شرکت های معتبر کارنامه فعالیت و گواهی یا سرتیفیکیت های شرکت را برای معرفی بیشتر خود، به مشتریان ارائه می کنند.

بررسی رزومه و کارنامه شرکت مجری نصب دوربین

کارنامه شرکت همان پروژه هاییست که توسط این شرکت انجام شده است. با تماس با چند مشتری از بین آن لیست می توانید به صحت موضوع پی ببرید. حتی می توانید به مکان برخی از پروژه ها بروید و از کارفرمایان آن پروژه در ارتباط با چگونگی عملکرد شرکت نصب موردنظر تحقیق کنید. قطعاً با این نوع تحقیق به اطلاعات مفیدی در ارتباط با اعتبار و کیفیت کار شرکت نصب دوربین مداربسته پی خواهید برد.

تخصص و دانش فنی گروه نصب دوربین مداربسته

بسیار مهم است شرکتی که برای نصب دوربین مداربسته انتخاب می کنید، تیمی متخصص و حرفه ای داشته باشد. در این حوزه، نوع و کیفیت محصول به کار رفته در کار یک سمت پروژه است و سمت دیگر کیفیت کار تیم نصب است. هر دو به یک میزان از اهمیت برخوردارند و هیچ کدام نمی تواند ضعف دیگری را بپوشاند. مطلع بودن از دانش روز دنیا در این صنعت نتایج عالی را به همراه دارد. شرکت نصب دوربین مداربسته ای که تیمی به روز با دانش بالا دارد می تواند طراحی بهتری از سیستم ارائه دهد. راه حل ها و محصولاتی که معرفی خواهد کرد به مراتب علمی تر و کاربردی تر هستند.

تعرفه نصب دوربین مداربسته در سال جدید

سبد محصولات شرکت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

برند محصولاتی که از سمت شرکت به شما معرفی می شود جنبه کلاس و لاکچری بودن ندارد. بلکه شما با کمی دقت ملاحظه خواهید که آیا شرکت تنها به دنبال منافع مادی خود است و یا منافع مشتری را نیز در نظر می گیرد. استفاده از محصولات برندهای متفرقه و Noname به ظاهر ارزان تمام می شود اما اشکالاتی به همراه دارد که هزینه های گزاف در آینده را بوجود خواهد آورد. این نوع محصولات نمی توانند برای نصب سیستم های حفاظتی که با امنیت اماکن و افراد در ارتباط است مورد استفاده قرار گیرد.

شرکتی که محصولات فیک و متفرقه را ارائه می دهد احتمال این که در سایر بخش ها نیز استانداردها را رعایت نکند بسیار است. اگر شرکتی درخواست پیش فاکتور شما را با برندهای نامعتبر تنظیم کرده باشد به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست. از این شرکت مجدداً درخواست فاکتور با برندهای اصلی نکنید و شرکت دیگری را جستجو کنید.

قیمت دوربین مداربسته کامل

آدرس شرکت فروش و نصب دوربین مداربسته

برای شناخت بیشتر از شرکت مجری نصب به آدرس شرکت بروید. معمولاً شرکت های معتبر در ساختمان های اداری و تجاری قرار دارند. بودن یک شرکت فروش و خدمات نصب سیستم های مداربسته در ساختمان های مسکونی چندان توجیه پذیر نیست. وضعیت مالک بودن دفتر شرکت را مورد بررسی قرار دهید. آیا شرکت در محلی که استقرار یافته است مستاجر است یا مالک. در صورت مستاجر بودن چه مدت زمانی در این مکان مستقر بوده است. اگر به تازگی در آنجا نقل مکان کرده اند نشانه بی اعتباری شرکت نیست اما چندان قابل اعتماد نیست. می توانید از محل قبلی شرکت تحقیق خود را تکمیل کنید.

امکان حضور در دفتر شرکت نصب دوربین مداربسته یکی از موضوعاتیست که باید مورد توجه باشد. چرا که هستند با نام شرکت اقدام به پذیرش پروژه هایی می کنند و بعد از دریافت مبالغی بدون ارائه هیچ گونه خدمات و محصول، ناپدید می شوند. چون تا کنون مشتری در دفتر نصب دوربین مداربسته حضور نداشته است، ناپدید شدن امریست که به سهولت ممکن می شود.

رزومه شرکت دوربین مداربسته تارتن دژ

شرکت فروش و نصب دوربین های مداربسته تارتن دژ با سابقه درخشان در این زمینه و تیم حرفه ای خود طلایه دار فعالیت در حوزه دوربین مداربسته است. این شرکت با انجام پروژه های گوناگون در سراسر کشور و جلب رضایت مشتریان به این موفقیت نائل آمده است. اگر به پروژه های انجام شده توسط این شرکت سری بزنید به صحت این ادعا پی خواهید برد. تارتن دژ افتخار دارد با تیم کارشناسان و مهندسین متبحر در حوزه سیستم های مداربسته و شبکه هم چنان در ارائه خدمات مشتریان این حوزه بدرخشد.

خدمات ما:

فروش دوربین و تجهیزات

 • مشاوره رایگان

 • معرفی محصولات توسط کارشناس
 • ارائه لیست قیمت

طراحی سیستم مداربسته

 • ارائه خدمات مشاوره ای
 • بازدید از محل
 • طراحی پروژه

مدیریت فنی و نظارت بر اجرا

 • ارائه خدمات مهندسی و مدیریت فنی

 • نظارت بر پروژه های در حال اجرا
 • پشتیبانی تخصصی

نصب سیستم مداربسته

 • خدمات اجرایی پروژه
 • تدارک ملزومات و تجهیز پروژه

 • اجرای طرح و راه اندازی سیستم

از شروع کار شرکت دوربین مداربسته تارتن دژ آریانا تا کنون  به صورت تقریبی 1200 پروژه موفق اجرا شده است. ما در تمامی ساختار های موجود در حوزه های اداری تجاری صنعتی و مسکونی دارای رزومه درخشان و پروژه های موفق هستیم. از بزرگترین کارخانجات کشور تا پروژه های کوچک مانند یک کلینک دندانپزشکی، از برج های مسکونی تا هایپر مارکت ها و… . حوزه فعالیت ما ارائه خدمات مرتبط به تمامی اصناف در سطح کشور است.

معرفی برخی از مشتریان ما:

مشاهده رزومه صنعتی
مشاهده رزومه تجاری
مشاهده رزومه اداری
مشاهده رزومه منزل مسکونی

پروژه های صنعتی نصب دوربین مداربسته

به علت بالا بودن تعداد پروژه های نصب دوربین مداربسته از ذکر تمامی آنها معذوریم و تنها چند نمونه از پروژه ها در اماکن با کاربری های مختلف در این بخش آمده است.

پروژه های تجاری نصب دوربین مداربسته

به علت بالا بودن تعداد پروژه های نصب دوربین مداربسته از ذکر تمامی آنها معذوریم و تنها چند نمونه از پروژه ها در اماکن با کاربری های مختلف در این بخش آمده است.

پروژه های اداری نصب دوربین مداربسته

به علت بالا بودن تعداد پروژه های نصب دوربین مداربسته از ذکر تمامی آنها معذوریم و تنها چند نمونه از پروژه ها در اماکن با کاربری های مختلف در این بخش آمده است.

پروژه های ساختمان مسکونی نصب دوربین مداربسته

به علت بالا بودن تعداد پروژه های نصب دوربین مداربسته از ذکر تمامی آنها معذوریم و تنها چند نمونه از پروژه ها در اماکن با کاربری های مختلف در این بخش آمده است.

سوالات متداول

برای نصب دوربین مدار بسته در تهران چگونه درخواست دهم؟

شما می توانید درخواست نصب دوربین را از طریق شماره تماس 02188500020 با کارشناسان نصب در تهران ما در میان بگذارید. همچنین از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست نصب دوربین مدار بسته نیز می توانید اقدام نمایید که همکاران ما در واحد پروژه بعد از بررسی درخواست با شما تماس خواهند گرفت. همین امروز تجربه کار با شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران را برای خود ثبت کنید.

چقدر بعد از درخواست پروژه، نصب دوربین مدار بسته آغاز می شود؟

بعد از بررسی درخواست نصب معمولاً طی 24 ساعت با مشتری تماس گرفته شده و هماهنگی های لازم جهت بازدید و خرید تجهیزات با او انجام می شود. بعد از ارائه طرح اولیه و پیش فاکتور روند نصب دوربین مداربسته آغاز می شود.

5/5 - (1 امتیاز)