تارتن دژ آریانا

شرکت نصب دوربین مداربسته

تماس با شرکت
تماس با شرکت

 شرکت فروش دوربین مداربسته

شرکت تارتن دژ آریانا نمایندگی مرکزی برند هایک ویژن است که علاوه بر فروش محصولات این برند مطرح جهان، خدمات دیگری نیز ارائه می کند. از جمله این خدمات شامل فروش محصولات برندهای معتبر دیگر دوربین مداربسته مانند هایلوک و یونی آرک، تجهیزات سیستم های مداربسته و شبکه، طراحی و اجرای پروژه در ابعاد مختلف، آموزش و ارائه مشاوره تخصصی و رایگان و… است. این خدمات در راستای هدف اصلی شرکت و جلب رضایت مشتریان گرامی در حد بالایی از کیفیت ارائه می گردد. این شرکت نصب دوربین مداربسته به عنوان برترین شرکت فروش دوربین مداربسته در سراسر ایران شناخته شده است. در سال های گذشته برندهای معتبر دیگری نیز در مجموعه برندهای این شرکت قرار داشت که به علت تحریم ها فعالیت در حوزه آن برندها به حداقل و در برخی از آنها به صفر رسید. با این وجود همچنان با افتخار کیفیت را به مشتریان عرضه می کنیم و این از اصلی ترین اهداف ماست که رضایت مشتریان در همین مسیر با بالاترین آمار در مجموعه های همکار نصیب ما شده است.

واحد مشاوره شرکت فروش دوربین مداربسته

در واحد مشاوره تارتن دژ کارشناسان همه روزه به استثناء روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح تا 17 با شماره تماس 02188500020 (20 خط ارتباطی) آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند. سوالاتی از قبیل چه دوربینی مناسب شماست، دریافت قیمت و مشاوره های تخصصی برای خرید دوربین مداربسته، تعداد دوربین و…

واحد پشتیبانی شرکت نصب دوربین مداربسته

همچنین در صورت بروز اشکال در سیستم مداربسته، مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن شرکت با کارشناسان در میان بگذارند. با راهنمایی تخصصی می توانید اشکالات سیستم را برطرف نمایید. همچنین در صورت عدم رفع آن به صورت تلفنی، مشاوره و اقدامات لازم برای حل مشکل به شما ارائه و اعلام خواهد شد.

 بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته

در جهان شرکت های دوربین مداربسته مختلفی وجود دارند که فقط تعدادی از آنها در زمینه نصب دوربین نیز فعالیت دارند. از این تعداد شرکت نیز تعداد محدودتری در کار خود موفق هستند و توانسته اند در این زمینه جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهند. اما ویژگی بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته چیست؟ شرکت های موفق در نصب دوربین مداربسته چگونه توانسته اند به این موقعیت دست یابند؟ با وجود تفاوت در نیازها و سلایق مردم در سراسر دنیا اما برخی از قوانین در کل جهان یکسان است. به عنوان مثال انجام کار با رعایت استانداردها، استفاده از قطعات و کالاهای با کیفیت، صداقت در مشاوره و ارائه توضیحات و… در ادامه شما نحوه تشخیص بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته را می خوانید.

برای مشاوره رایگان و سفارش نصب دوربین مداربسته تماس بگیرید.

 تشخیص شرکت معتبر نصب دوربین مداربسته

زمانی که کاری به شرکتی واگذار می شود اولین انتظار مشتری متعهد بودن شرکت است. برای تشخیص یک شرکت معتبر نصب دوربین مداربسته ساده ترین روش ها پیش روی شماست، کافیست کمی تحقیق کنید تا به صحت وعده های آن شرکت پی ببرید. اما از چه مسیری این تحقیق ها به نتیجه خواهند رسید؟ در مرحله اول شما می توانید سایت آن شرکت را مورد بررسی قرار دهید. آیا آن شرکت وبسایت رسمی و معتبری دارد یا خیر. البته این اواخر بسیاری از شرکت های نامعتبر نیز برای جلب مشتری اقدام به ایجاد سایت برای شرکت خود کرده اند. با این وجود باز هم می توانید با بررسی محتوای سایت شرکت نصب دوربین مداربسته به میزان اعتبار شرکت دست یابید.

اغلب شرکت های معتبر کارنامه فعالیت و گواهی یا سرتیفیکیت های شرکت را برای معرفی بیشتر خود، به مشتریان ارائه می کنند. کارنامه فعالیت همان پروژه هاییست که توسط این شرکت انجام شده است. با تماس با چند مشتری از بین آن لیست می توانید به صحت موضوع پی ببرید. حتی می توانید به مکان برخی از پروژه ها بروید و از کارفرمایان آن پروژه در ارتباط با چگونگی عملکرد شرکت نصب موردنظر تحقیق کنید. قطعاً با این نوع تحقیق به اطلاعات مفیدی در ارتباط با اعتبار و کیفیت کار شرکت نصب دوربین مداربسته پی خواهید برد.

واحد پروژه شرکت تارتن دژ

در واحد پروژه کارشناسان نصب دوربین مداربسته، بعد از بررسی درخواست مشتری جهت بازدید از محل و برآورد اولیه هزینه ها به محل  نصب دوربین خواهند رفت. این بازدید علاوه بر تعیین قیمت و هزینه ها برای طراحی سیستم مناسب آن محل با هماهنگی و توافق طرفین صورت می گیرد.

بعد از یک طرح کلی از تعداد و جانمایی دوربین های مورد نیاز که توسط مشتری مطرح و توسط کارشناس با بازدید از محل بررسی و تغییرات لازم اعمال می شود، با مشتری جلسه ای ترتیب داده می شود. طی این جلسه مشتری با انواع دوربین هایی که مناسب پروژه اوست آشنا می شود. نمونه تصاویر دوربین، ویژگی های خاص، قابلیت ها، تفاوت ها برای او شرح داده می شود. این اطلاعات کمک می کند با صرف هزینه منطقی سیستم مداربسته مناسب برای پروژه خود

آدرس شرکت فروش و نصب دوربین مداربسته

به آدرس شرکت فروش دوربین مداربسته بروید. معمولاً شرکت های معتبر در ساختمان های اداری و تجاری قرار دارند. بودن یک شرکت فروش و خدمات نصب سیستم های مداربسته در ساختمان های مسکونی چندان توجیه پذیر نیست. وضعیت مالک بودن دفتر شرکت را مورد بررسی قرار دهید. آیا شرکت در محلی که استقرار یافته است مستاجر است یا مالک. در صورت مستاجر بودن چه مدت زمانی در این مکان مستقر بوده است. اگر به تازگی در آنجا نقل مکان کرده اند نشانه بی اعتباری شرکت نیست اما چندان قابل اعتماد نیست. می توانید از محل قبلی شرکت تحقیق خود را تکمیل کنید.

امکان حضور در دفتر شرکت نصب دوربین مداربسته یکی از موضوعاتیست که باید مورد توجه باشد. چرا که هستند با نام شرکت اقدام به پذیرش پروژه هایی می کنند و بعد از دریافت مبالغی بدون ارائه هیچ گونه خدمات و محصول، ناپدید می شوند. چون تا کنون مشتری در دفتر نصب دوربین مداربسته حضور نداشته است، ناپدید شدن امریست که به سهولت ممکن می شود.

واحد فروش تارتن دژ

پیش از شیوع بیماری کرونا در واحد فروش مشتریان امکان بازدید از انواع دوربین های مداربسته به صورت حضوری را داشتند. ضمن این که کیفیت تصویر آنها به صورت واقعی برای مشتریان به نمایش گذاشته می شد. علاوه بر این در صورت انتخاب دوربین با قابلیت های خاص (مانند چرخش، زوم، خواندن پلاک و…) این قابلیت ها به صورت عملی نشان داده می شد.

در حالی که در دوران همه گیری بیماری کرونا واحد فروش خدمات خود را به صورت غیر حضوری و از راه دور ارائه می کند. نمونه تصاویر، مدل ها و مشخصات برای مشتریان ارسال می شود. در صورت نیاز و حضور مشتری در شرکت این موضوع با رعایت پروتکل ها و هماهنگی های لازم مقدور می شود. ضمن این که اگر مشتری به توضیحات بیشتری نیاز پیدا کند، کارشناسان فروش او را راهنمایی خواهند کرد. به این ترتیب می تواند دوربین مداربسته متناسب با نیاز و کاربری خود تهیه نماید.

 شرکت نصب دوربین مداربسته تارتن دژ

شرکت فروش و نصب دوربین های مداربسته تارتن دژ با سابقه درخشان در این زمینه و تیم حرفه ای خود طلایه دار فعالیت در حوزه دوربین مداربسته است. این شرکت با انجام پروژه های گوناگون در سراسر کشور و جلب رضایت مشتریان به این موفقیت نائل آمده است. اگر به پروژه های انجام شده توسط این شرکت سری بزنید به صحت این ادعا پی خواهید برد. تارتن دژ افتخار دارد با تیم کارشناسان و مهندسین متبحر در حوزه سیستم های مداربسته و شبکه هم چنان در ارائه خدمات مشتریان این حوزه بدرخشد.