ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین خط مشی شرکت تارتن دژ آریانا است. باتوجه به نگاه بلند مدت مدیران این شرکت برای دستیابی به موفقیت، تنها راه رسیدن به اهداف خود را در جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت می دانیم.

خط مشی تارتن دژ

تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با این حال تلاش ما بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.

حرفه ای بودن: عرصه سیستم های امنیتی، یک عرصه به سرعت در حال پیشرفت است. مسلما فعالیت در این زمینه نیاز به، به روزرسانی دائم اطلاعات و آموزش همیشگی نیروی انسانی دارد.

محصولات معتبر: گروه امنیتی تارتن دژ آریانا با ارائه دوربین های مداربسته با برندهای معتبر و ارائه لیست قیمت محصولات به تمامی مشتریان کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان این شرکت را به عنوان مجری سیستم های خود انتخاب کنند.

شرکت تارتن دژ آریانا

تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی مرتبط

تارتن دژ آریانا به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می شود. اهتمام این شرکت بر عرضه تجهیزات با کیفیت با صرف کمترین هزینه ممکن برای نمایندگان این شرکت است.

تجهیز نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی:

اجرای پروژه های مداربسته از گذشته از جمله تخصص های اصلی این شرکت بوده است. این پروژه ها شامل اجرای کامل سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری می باشد.

مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته:

ارائه خدمات مشاوره در زمینه اجرای پروژه های مداربسته با هدف افزایش کیفیت اجرا و تسهیل در عیب یابی سیستم های مداربسته صورت می گیرد.

ارائه خدمات تعمیر و نگه داری سیستم های حفاظتی:

اولویت اصلی شرکت تارتن دژ در ارائه خدمات، تعمیر، نگهداری و نصب دوربین مداربسته برای مشتریان خود شرکت است. اما در صورت بروز مشکلات امکان ارائه این خدمات را برای دیگر مشتریان این سیستم های نیز برآورده می کند.

ارائه دوره های آموزشی مرتبط با سیستم های مداربسته برای نمایندگان فروش

ارائه دوره های آموزشی تنها با هدف افزایش بهره وری نمایندگان این شرکت صورت می گیرد.

ماموریت شرکت تارتن دژ آریانا

مشاوره دوربین مداربسته

آنچه که ما را متمایز می کند

  • رعایت کلیه استانداردهای روز و بهره‌گیری از اصول علمی و فنی
  •  انجام عملیات نصب در کوتاهترین زمان
  • سرویس دهی مناسب و سریع جهت کلیه امور پشتیبانی
  • پایبندی به صداقت و سایر ارزش ها
  •  طراحی و مشاوره کلیه سیستم‌های نظارتی، امنیتی، اکسس کنترل با در نظر گرفتن حداقل تعداد دوربین بدون نقطه کور، به‌منظور صرفه‌جویی در هزینه‌های کارفرما
  • افزایش امنیت واحدهای تجاری، اداری، صنعتی، مسکونی و کاهش احتمال جرم و جنایت
  • ایجاد یک بازار سالم رقابتی در حوزه دوربین های مداربسته
  • جلب رضایت مشتری از نظر کیفیت و قیمت دوربین های مداربسته
  • افزایش دقت نظارت از طریق ارتقا کیفیت و نوآوری در حوزه سیستم نظارتی
  • نظارت از راه دور محیط کار و منزل و آسودگی خاطر