نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران یکی از مسائلی است که بااگر ساکن این محدوده هستید باید حتما مطالعه فرمائید، بعضا افراد براین باورند که محدوده زندگیشان شمال، جنوب، شرق و غرب است آیا این محدوده نیاز به دوربین مداربسته دارد یا خیر؟ پاسخ این سوال کاملا واضح است اگر فردی قصد ضرر زدن و یا… را داشته باشد غالبا نباید هم محله ایی شما باشد و خیلی بهتر است که با خرید دوربین مداربسته بر تمامی اموری که در محور آرامش شما و خانواده تان است مدیریت داشته باشید. در ادامه قصد داریم چرایی نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران را مورد نقد و بررسی قرار دهیم که آیا این خرید به سود شما است و یا هیچ تاثیری نمی تواند برایتان داشته باشد

مزایای نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران

  • اگر بخواهیم رو راست باشیم در تمامی محله ها دوربین مداربسته لازم و ضروری است و می تواند خیالتان را از امنیت منزل و عزیزانتان راحت کند؛ به طور مثال اگر در منزل فرزند کوچک و یا فرد میانسالی دارید و در طی روز پرستار از آن مراقبت می کند با به کار گیری دوربین مداربسته و ست کردن آن روی تلفن همراهتان می تواند هر لحظه از تمام اتفاقات مطلع شوید.
  • از دیگر مزایای نصب دوربین مدار بسته در جنوب تهران می توان به امنیت درب ورودی و پارکینگ ها اشاره کرد که در صورت مشاهده دزد، فرد مزاحم، رفت و آمد های مشکوک و… می توانید از آن استفاده کنید.
  • اگر در جنوب تهران یک استارت آپ راه اندازی کرده اید و نصف روز در شرکت نیستید می توانید با نصب دونربین مداغربسته به سادگی و از راه دور تمامی اتفاقات را مدیریت کنید.
  • افرادی که سوله ایی را در جنوب تهران به عنوان انبار انتخاب کرده اند نیز می توانند از مزایای نصب دوربین در جنوب تهران بهره مند شوند، با به کارگیری دوربین مداربسته دیگر نیازی نیست چندین نگهبان و ناظر را برای سوله و انبارتان استخدام کنید تنها کافی است یا مشاوران هایک ویژن تماس بگیرید تا شما را برای خرید دوربین مداربسته راهنمایی کنند.

کیفیت مناسب برای دوربین مداربسته

کیفیت تصویر بسته به نیاز کاربر تعیین می شود، کیفیت بهتر ضبط تصاویر در دوربین های مداربسته به این معنی است که در مسافت بالا می تواند تصویر واضح تری را ارائه بدهد و در صورت zoom کردن کیفیت تصویر آن تغیر نکند؛ به عنوان مثال در فاصله 13 متری با دوربین 2 مگاپیکسل پلاک خودرو کاملا مشخص است اما اگر فاصله شما با خودرو 14متر باشد دیگر دوربین 2 مگا پیکسلی پاسخگو نخواهد بود و باید از یک دوربین 4 مگا پیکسلی استفاده کنید. در آخر باید بدانید که برای انتخاب کیفیت تصویر قبل از نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران باید مشخص کنید که جزئیات و سوژه های با فاصله تا چه میزان برایتان اهمیت دارند.

کدام دوربین مداربسته برای منطقه جنوب تهران مناسب تر است؟

انتخاب دوربین مداربسته و نصب آن باید با توجه به کیفیت، نور محیط، شرایط محل و … صورت بگیرد. دستگاه های ذخیره ساز دوربین نیز با توجه به نوع دوربین مداربسته، تعداد دوربین، قابلیت های شبکه و . . . انتخاب می شوند. منطقه زندگی شما تنها می تواند به ویژگی IP مربوط باشد که این ویژگی میزان مقاومت دستگاه در برابر آب و گرد و غبار را مشخص می کند که به راحتی در انتخاب دوربینی متناسب با شرایط آب و هوایی شما می تواند مسمر ثمر باشد.

سفارش نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران

سعی کنید اگر ساکن جنوب تهران هستید از نمایندگی هایی خرید کنید که در محدوده شما نمایندگی خدمات پس از فروش داشته باشند تا در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوانید در کمترین زمان ممکن آن را رفع کنید. برای راه اندازی سیستم دوربین مداربسته باید با کارشناس رسمی نمایندگی دوربین مداربسته در جنوب تهران تماس گرفته تا با بازدید دقیق از محل اجرای پروژه، لیست اقلام مورد نیاز جهت اجرای سیستم دوربین مداربسته به همراه برآورد قیمت تجهیزات در اختیار شما قرار دهد.