نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران همانند سایر مناطق برای امورات نظارتی و حفاظتی انجام می شود. در صورتی که ساکن مناطق جنوبی تهران هستید قبل از هر اقدامی جهت خرید یا نصب دوربین مدار بسته اطلاعاتی در این زمینه کسب نمائید. در اولین گام پیشنهاد می کنیم از طریق سایت ها و شرکت های معتبر در مورد برندهای موجود و اصلی آگاهی یابید. بعد از آن با یکی از شرکت های نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید. در این مقاله بخشی از اطلاعات مورد نیاز جهت راه اندازی سیستم های مداربسته را می خوانیم.

درخواست نصب دوربین مداربسته در تهران

مزایای نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران

  • نصب دوربین مداربسته در تمامی محله ها می تواند لازم و ضروری باشد. علاوه بر محیط های بیرونی، داخل ساختمان ها نیز وجود دوربین برای حفظ امنیت محیط و دارایی های آن مکان ها مفید است. براساس حساسیت مکان ها نوع و تعداد دوربین از مکانی به مکان دیگر تغییر می کند. وجود دوربین مداربسته در منزل می تواند خیال شما را از جهت نحوه رفتار پرستار با کودکتان یا با فرد کهنسالی که در منزل دارید آسوده کند. انتقال تصویر دوربین روی تلفن همراه کمک می کند تا شما در هر جایی به تصاویر دسترسی داشته باشید و ناظر وقایع باشید.
  • از دیگر مزایای نصب دوربین مدار بسته در جنوب تهران می توان به امنیت درب ورودی و پارکینگ ها اشاره کرد که در صورت مشاهده دزد، فرد مزاحم، رفت و آمد های مشکوک و… می توانید به موقع اقدام کنید.
  • اگر در جنوب تهران یک استارت آپ راه اندازی کرده اید و نصف روز در شرکت نیستید می توانید با نصب دوربین مداربسته به سادگی و از راه دور تمامی اتفاقات را نظارت و کنترل کنید.
  • افرادی که سوله ایی را در جنوب تهران به عنوان انبار انتخاب کرده اند نیز می توانند از مزایای نصب دوربین در جنوب تهران بهره مند شوند. به این ترتیب با بکارگیری دوربین مداربسته دیگر نیازی نیست چندین نگهبان و ناظر را برای سوله و انبارتان استخدام کنید. تنها کافیست با مشاوران شرکت نصب دوربین مدار بسته در جنوب تهران تماس گرفته و شرایط سوله را شرح دهید. براساس توضیحات شما کارشناسان توضیحاتی خواهند داد و به تناسب پروژه، سیستم و دوربین مدار بسته را به شما پیشنهاد می کنند. بنابراین به راحتی می توانید برای خرید دوربین مداربسته اقدام کنید.

کیفیت مناسب برای دوربین مداربسته

کیفیت تصویر دوربین با توجه به نیاز کاربر و نوع کاربری تعیین می شود. کیفیت های بالای تصاویر در دوربین های مداربسته به این معنی است که در مسافت زیاد بتوان تصویر واضح تری را مشاهده کرد. ضمن اینکه در صورت zoom کردن کیفیت تصویر آن تغیر نکند. به عنوان مثال در فاصله 13 متری با دوربین 2 مگاپیکسل پلاک خودرو کاملا مشخص است اما اگر فاصله شما با خودرو 14متر باشد دیگر دوربین 2 مگا پیکسلی پاسخگو نخواهد بود و باید از یک دوربین 4 مگا پیکسلی استفاده کنید. در پروژه های نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران کیفیت تصویر بر طبق گفتگو با مشتریان و سوالاتی که کارشناسان مطرح می کنند مشخص می شود. در هر مکانی میزان اهمیت جزئیات تصویر در فیلم های دوربین مداربسته متفاوت است. در یک کاربری خوانایی نوشته ها اهمیت دارد و در کاربری و مکان دیگر تشخیص چهره افراد، در نتیجه بخش اعظم قابلیت های سیستم مداربسته به مکان نصب و کاربری آن وابسته است.

کدام دوربین مداربسته برای منطقه جنوب تهران مناسب تر است؟

همانطور که در بالا اشاره شد مکان و کاربری ویژگی دوربین مدار بسته را مشخص می کند. انتخاب دوربین مداربسته و نصب آن باید با توجه به کیفیت، نور محیط، شرایط محل و… صورت گیرد. به عنوان مثال دوربین در محیط کم نوری باید نصب شود بنابراین بهتر است از دوربین هایی که به قابلیت های دید در شب و محیط های کم نور (Exir, IR, Color Vu, Starlight,…) مجهز هستند، انتخاب شود. دستگاه های ذخیره ساز دوربین نیز با توجه به نوع دوربین مداربسته، تعداد دوربین، قابلیت های شبکه و… انتخاب می شوند. موقعیت آب و هوایی، نصب در محیط بیرون و یا داخلی دقت شما را به استاندارد دوربین هدایت می کند. این استاندارد میزان مقاومت دوربین در برابر رطوبت و گرد و غبار را بیان می کند.

سفارش نصب دوربین مداربسته در جنوب تهران

سعی کنید اگر ساکن جنوب تهران هستید از نمایندگی هایی که در محدوده شما خدمات پس از فروش ارائه می کنند، خرید کنید. به این ترتیب در صورت بروز هر گونه مشکل در کمترین زمان ممکن می توانید آن را رفع کنید. برای راه اندازی سیستم دوربین مداربسته باید با کارشناس رسمی نمایندگی دوربین مداربسته در جنوب تهران تماس گرفته تا در صورت لزوم برای بازدید از محل هماهنگی ها انجام شود. بازدید و کارشناسی محل برای تعیین نوع، تعداد، جانمایی اجزای سیستم و براورد هزینه دقیق انجام می شود و به صورت رایگان است.

خدمات نصب دوربین مدار بسته در جنوب تهران

به منظور نصب دوربین مداربسته لازم است مشاوره های فنی انجام شود. این مشاوره ها اغلب در جهت تعیین تعداد و نوع دوربین های مداربسته صورت می گیرد. خرید حضوری در دوران بیماری کرونا شرایط خاص خود را به همراه دارد. شما مشتریان عزیز در صورت درخواست خرید یا راه اندازی دوربین مداربسته در مناطق جنوب تهران، می توانید به طور غیر حضوری درخواست دهید. با ارتباط تلفنی و ویدئو کال با کارشناسان ما بخش عمده ای از ابهامات شما مشتریان برطرف می شود. در صورت لزوم به جلسات حضوری زمان آن با انجام تمهیدات لازم و رعایت پروتکل های بهداشتی به اطلاع مشتری خواهد رسید.

در برخی از پروژه ها با ارسال عکس از محیط موردنظر (ساختمان و محل کسب و کار) به کارشناسان ما می توانید از نوع دوربین مداربسته مورد نیاز و تعداد آن مطلع شوید. اما گاهی شرایط محیط مانند وسعت پروژه و مواردی از این قبیل نیاز به بازدید حضوری از مکان مورد نظر را الزامی می کند. ضرورت حضور کارشناسان در محل برای محاسبه دقیق تعداد و نوع دوربین ها و نیز طراحی نقشه اولیه نصب دوربین هاست.

لازم به ذکر است که تیم فنی تارتن دژ آریا به صورت رایگان از محل بازدید کرده و ارزیابی های اولیه و مشاوره های لازم انجام می شود. به این ترتیب قبل از خرید دوربین مداربسته می توانید با کسب آگاهی های صحیح و کارشناسانه به نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در جنوب تهران و سراسر ایران اقدام نمایید.

قیمت خرید دوربین مداربسته در جنوب تهران

قیمت مناسب دوربین و کیفیت بالای آن از اهمیت فوق العاده ای برای مشتریان دوربین مدار بسته در جنوب تهران برخوردار است. با تغییر و نوسانات نرخ ارزی قیمت دوربین های مدار بسته نیز تغییر می کند. البته با یک دید کلی معمولاً روند به صورت صعودی بوده است. با این وجود شرکت آریانا یکی از نمایندگان رسمی چند برند معتبر و مطرح جهانی از جمله هایک ویژن، هایلوک و تیاندی در جنوب تهران است. که تمامی محصولات را با قیمت هایی در رنج قیمت نمایندگی به مشتریان خود عرضه می کند.

تارتن دژ آریانا هیچ محصولی را بیشتر از قیمت بازار به مشتریان خود ارایه نمی دهد. با توجه به فعالیت مستقل دو واحد فروش و پروژه در عین حفظ یکپارچگی واحدها، برند محصولات دامنه وسیع تری در پروژه دارد. نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته در واحد پروژه از جهت برند محصولات بنا به درخواست مشتری اجرایی می شود. این موضوع براساس تقاضای مشتری مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید کیفیت و عملکرد، آن برند مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

چقدر مفید بود؟ 🙂