به دلیل مسائل امنیتی پیش آمده بخصوص در سال های اخیر و در شرق تهران،  نصب دوربین مداربسته در شرق تهران بسیار رونق پیدا کرده است. حتما توصیه می شود برای نصب دوربین مداربسته در شرق تهران، حتما از شرکت های معتبر و مطمئن مشورت بگیرید و بخواهید مرکز یا ساختمان شما را به سیستم دوربین مداربسته تجهیز کنند.

محدوده نصب دوربین مداربسته در شرق تهران شامل مناطق:

 • محله های منطقه چهار تهران: عبارتند از: بلوار پروین، تهرانپارس، حکیمیه، سراج، هروی، هنگام، شمس آباد، مجیدیه، شمیران نو، فرجام لویزان، شیان، نارمک.
 • محله های منطقه سیزده تهران: عبارتند از: نیرو هوایی، پیروزی، تهران نو، دماوند.
 • محله های منطقه هشت تهران: عبارتند از : هفت حوض، نارمک.

اگر سوالی در خصوص نصب، خرید و یا قیمت نصب دوربین مدار بسته در شرق تهران دارید، می توانید رایگان از تجربیات ما استفاده کنید، لطفا کلیک کنید.

مزایای نصب دوربین مداربسته در شرق تهران

طبق تحقیقات به عمل آمده؛ از جمله تحقیقات  دانشگاه استنفورد گزارش شده با  نصب دوربین مدار بسته احتمال سرقت ها تا میزان (۶۶%) کاهش داشته است. همچنین نصب دوربین مداربسته در محیط های کاری موجب افزایش بهره وری کارکنان تا (۲۴%) شده است. در ادامه در مورد مزیت نصب دوربین مداربسته بیشتر آگاه می شویم:

 • چنان‌چه در منزلتان فرزند یا فرد کهن سالی باشد ه تحت نظر و مراقبت پرستار هستند؛ دوربین مداربسته خانگی در شرق تهران می تواند خیال شما را در مورد بسیاری مسائل راحت می کند. بنابراین با نصب دوربین مداربسته می توانید از نحوه پرستاری و رفتار پرستار و کودک یا سالمند تنها در خانه مطلع شوید.
 • از مزیت‌های دیگر نصب دوربین مداربسته در شرق تهران توانایی دیدن جلوی درب منزل یا محل کار است. چنانچه نگران امنیت شخصی خودتون هستید خیلی راحت می توانید با نصب دوربین مداربسته محیط بیرونی منزل یا محیط کارتان را رصد کنید.
 • همچنین نصب دوربین مداربسته در شرق تهران در هر مکانی باعث کاهش سرقت و مشکلات احتمالی می شود. بنابراین چنانچه ساکن شرق تهران هستید و منزل و محیط کار خود را دایما ترک می کنید حتما از دوربین مداربسته استفاده کنید.
 • با نصب یک دوربین مداربسته در شرق تهران می‌توانید بدون حضور در محل از عملکرد نیروی کار یا خدمه منزل خود اطلاعات کسب کنید.
 • کاهش هزینه‌ها‌ی بیمه: مطمئنا هزینه‌ های بیمه‌ی شما با کاهش خطر و کاهش احتمال سرقت و دزدی به خودی خود کاهش می یابد. بنابراین می‌توانید با نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته و کاهش جرائم، هزینه‌های بیمه خانه و همچنین دارایی‌های دیگر خود را تقلیل دهید.
 • کاهش هزینه نیروی انسانی: دیگر لازم نیست برای مراکز و سازمان های بزرگ به منظور نظارت و مراقبت نگهبان استخدام کنید. شما به راحتی می‌توانید با استخدام فقط یک کارمند برای نظارت بر سیستم دوربین مداربسته ، تمام نقاط کسب و کار و انبار خود را چک کنید.

قیمت خرید دوربین مداربسته در شرق تهران

قیمت مناسب دوربین مدار بسته همراه با کیفیت بالای آن، اهمیت ویژه ای برای مشتریان دوربین مدار بسته در شرق تهران دارد. بخصوص که در شرایط فعلی با افزایش نرخ ارز قیمت دوربین های مدار بسته همچون اجناس دیگر در حال افزایش است.

اما شرکت MCCTV به عنوان یکی از نمایندگان رسمی هایک ویژن و هایلوک می باشد. تیم ما تمامی قیمت ها را در رنج قیمت نمایندگی به مشتریان خود عرضه می کنیم و هیچ محصولی بیشتر از قیمت بازار به مشتریان خود ارایه نمی دهیم.

بازدید رایگان برای نصب دوربین مداربسته در شرق تهران

به منظور نصب دوربین مداربسته گاه مشاوره های تلفنی پاسخگو نیاز شما نبوده و نیاز است، حتما کارشناس در محل حضور پیدا کند تا میزان دقیق دوربین های مورد نیاز، نوع دوربین کاربردی و موقعیت های مناسب نصب دوربین را مشخص کند.

برای این منظور کارشناسان و تکنسین تارتن دژ آریانا به محل مورد نظر به صورت رایگان مراجعه کرده و تا از نزدیک موقعیت را ارزیابی کرده و شما را به هدفتان نزدیک تر کند.

نکته ای قبل از خرید و نصب دوربین مداربسته

نکته ای که باید قبل از خرید و نصب دوربین حتما به آن توجه کنید تا دچار ضرر مالی نشوید؛ انتخاب نوع دوربین متناسب با موقعیت مکانی شماست. چرا که دوربینی که در منازل، اداره، فروشگاه یا .. استفاده می شود با هم فرق دارند. حتی دوربینی که که در داخل ساختمان نصب می شود با نصب دوربین با محیط خارجی متفاوت است.

به همین دلیل نیاز است قبل از خرید دوربین، با انواع دوربین مداربسته و کاربرد آن آشنا شوید با آگاهی نسبی و با کمک مشاورین MCCTV بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین باید در این بخش، در مورد نوع نمایش و ضبط تصاویر نیز بودجه خود را تعیین کنید.

خدمات نصب دوربین مداربسته درشرق تهران

 1. نصب دوربین مدار بسته
 2. بررسی ایرادات و عیب تجهیزات مدار بسته
 3. خرید و فروش دوربین مداربسته در شرق و تجهیزات جانبی
 4. ارتقا و به روز رسانی سیستم های قدیمی دوربین های مدار بسته
 5. عیب یابی سیستم های تصویری، رفع پارازیت و ارتقای کیفیت تصویر دوربین مداربسته
 6. طراحی نقشه پوشش، بررسی موقعیت و حذف نقاط کور در سیستم دوربین مدار بسته
 7. ارزیابی ریسک امنیت سیستم مداربسته
 8. افزایش امنیت سیستم نرم افزاری در مقابل هک و نفوذ
 9. نصب سیستم های دید در شب و تکنولوژی  IR
 10. اتصال دوربین مدار بسته به موبایل، لپتاپ، تبلت و…
 11. لینک سیستم مدار بسته با دیگر سیستم های هوشمند از قبیل سیستم اعلام و اطفای حریق، سیستم کنترل دما و…