به واسطه عدم نظارت بر بازار سیستم های نظارتی شاهد گسترش انواع روش های کلاه برداری در این بازار هستیم. گرچه باید بدانیم بخشی از این مشکل ناشی از عدم جمع آوری اطلاعات پیش از خرید توسط مشتریان می باشد. در زیر چند روش ساده برای جلوگیری از سو استفاده از مشتریان ارائه می کنیم.

برندهای متفرقه یا قلابی دوربین مداربسته”

معمولا مشتریان تمایل دارند محصولات با کیفیت خریداری می کنند این تمایل باعث شده تا برخی با ارائه اطلاعات نامناسب و غلط زمینه کلاهبرداری از مشتریان و فروش های با سود بسیار را ایجاد کنند.

خرید دوربین مداربسته متفرقه چه مشکلاتی را در پی دارد؟

خرید هیچ محصول متفرقه ای به خودی خود مشکلی ندارد این محصولات حتی می توانند دارای کیفیت نسبی خوبی هم باشند. اما چند نکته در رابطه با این محصولات وجود دارد.

درست است که خریداری محصول متفرقه به خودی خود دارای نیست اما خرید این محصولات به جای محصولات اصلی و پرداخت هزینه زیاد بابت آنها کاملا اشتباه است. این دسته از محصولات را می توان با کمی تحقیق با قیمت بسیار ارزان تر خریداری نمود.

محصولات متفرقه فاقد پشتیبانی فنی می باشند گرچه ممکن است فروشنده این محصولات به شما گارانتی ارائه دهد. اما هیچ گونه پشتیبانی نرم افزار به روز شده اطلاعات نصب و عیب یابی و … برای مشتری وجود ندارد.

به واسطه متفرقه بودن محصول امکان استعلام قیمت با کیفیت برای شما تقریبا غیرممکن می شود. و این مسئله احتمال کلاهبرداری را افزایش خواهد داد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خرید دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته و یا کسب اطلاعات در مورد نصب دوربین مدار بسته می‌تواند چالش برانگیز باشد. لذا برای برطرف نمودن این مشکل مشتریان گرامی می‌توانند برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید، استعلام قیمت و یا نصب دوربین مداربسته با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرند:

021-88500020