این روزها کمی امنتیت افراد، ملک هایشان و اموالشان در خطر تعرض افراد دزد قرار گرفته است برای جلوگیری از بروز ضرر های احتمالی بهتر است از دوربین مداربسته استفاده کنید تا به میزان قابل توجهی خیالتان از امنیت عزیزانتان راحت باشد؛ لیستی از مزایای نصب دوربین مداربسته را در ادامه برایتان قرار دادیم، امید است که با کسب اطلاع از مزایای نصب دوربین مداربسته محل زندگی، کار و… خود را به یک دستگاه امنیتی مجهز کنید تا در وقت، هزینه و نیروی انسانی صرفه جویی کنید.

لزوم نصب دوربین مدار بسته در مراکز تجاری

جلوگیری از سرقت

یکی از اصلی ترین مزایای نصب دوربین مدار بسته این است که از سرقت های احتمالی در منزل و محل کارتان جلوگیری می کنید و در صورت بروز هر دزدی می توانید فیلم دوربین مداربسته را در اختیار پلیس ها قرار بدهید تا در کمترین زمان ممکن دزد را پیدا کنند و اموال شما را نیز برگردانند.

نظارت بر فعالیت

در برخی از فروشگاه های بزرگ نیاز است که نحوه عملکرد کارکنان بخش فروش را رصد کنید تا اگر اشکال و یا خطایی وجود دارد آن را رفع کنید؛ اما در بعضی مشاغل نیز نحوه توجه و عملکرد مشتریان بسیار مهم است و کارفرما علاقه دارد که بداند مشتریانش به محصولات کدام بخش بیشتر توجه نشان می دهند. اگر علاقه مند هستید که بر فعالیت کارکنان و مشتریانتان نظارت داشته باشید بهتر است به فکر نصب دوربین مداربسته باشید.

تامین امنیت

با نصب دوربین مداربسته افرادی که در آن محیط رفت آمد دارند، زندگی می کنند و یا کار می کنند احساس امنیت بیشتری می کنند و با خیالی آسوده به انجام امورشان می پردازند.

دلایل و مزایای استفاده از دوربین‌های مداربسته در بانک‌ها

جلوگیری از سرقت و دزدی: بررسی‌ها و آمارها نشان می‌دهد که پس از نصب دوربین‌های مداربسته در بانک دزدی و سرقت از بانک تا حد زیادی کاهش‌ یافته است. بنابراین با نصب دوربین‌های مداربسته و فعال در 24 ساعت در بانک و دستگاه خودپرداز می توان تا حد بسیارزیادی امنیت مالی و جانی افراد را تضمین کرد.

مدارک و اسناد: چنانچه سرقتی در بانک صورت بگیرد، تصاویر ضبط شده می تواند کمک بزرگی برای شناسایی افراد مجرم و مدرک خوبی برای دادگاه باشد.

بررسی کارمندان: بررسی کارمندان و جلوگیری از کارکردهای نادرست.

بررسی خودپرداز: دوربین‌های مداربسته ای که در بالای خودپرداز قرار دارد کمک می کند تا از بروز بسیاری از حوادث پیشگیری کنیم. پس مراقب باشید از کمک کردن به افراد مشکوکی که به بهانه آشنا نبودن با خودپرداز، از شما تقاضا می کنند با کارتی که در دست دارند برایشان پول برداشت کنید. چون چنین افرادسودجویی نمی خواهند چهره خودشان ثبت بشه و سعی می کنند از افراد ساده برای انجام این کار استفاده کنند.

دسترسی از راه دور: تصاویر دوربین مداربسته در بانک‌ها به شما این امکان را می دهد که ظرف مدت کوتاهی تصاویر را به  مراکز پلیس ارسال کنید تا افراد مجرم را شناسایی شوند.

توجه : هنگام نصب دوربین مداربسته در بانک ها، باید توجه نماید که درب های ورودی و خروجی، پنجره ها، میز پیشخوان و دستگاه خودپرداز (ATM) مکان های حساس و کلیدی هستند که حتما باید تحت پوشش دوربین مداربسته قرار بگیرند. 

مزایای نصب دوربین مداربسته در خانه

پیشگیری از سرقت: نصب دوربین مدار بسته  می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده برای فعالیت هایی همچون دزدی، سرقت مسلحانه و… باشد. می توانید دوربین مداربسته را خانه، ویلا، آپارتمان، دانشگاه، مدارس، فروشگاه ها، مراکز دولتی، ادارات و سایر اماکن عمومی نصب کنید و حرکات مشکوک را نظاره و کنترل کنید.

شکارچیان جنسی: یکی از تلخ ترین و دردناک ترین حادثه ها؛ نفوذ افراد مزاحم به داخل منزل و تجاوز به کودکان بدون دفاع است. در حالی که می توانید خیلی ساده با کمک یک دوربین مداربسته در منزل می توان از بسیاری از اتفاقات پیشگیری کرد.

شرایط اضطراری: با کمک دوربین مداربسته می توانید بلافاصله از شرایط اضطراری همچون؛ آتش سوزی یا سرقت یا هر حادثه دیگر در منزل آگاه شوید و قبل ایجاد خسارت شدید آن را کنترل کنید.

جلوگیری از قلدری: نسل جدید از سیستم های دوربین مداربسته  مانند کیوب، دام و …. قادر به ضبط صدا نیز می باشند. بنابراین بدون هیچ زحمتی صداهای محیط ضبط شده که می تواند بسیار برای شما مفید باشد.

کنترل رفتار پرستاران: امروز به دلیل مشغله زیاد کاری اصولا کودکان با پرستاران خود در محیط خانه تنها هستند. بنابراین نیاز به یک دوربین مداربسته دایمی هست تا رفتار پرستاران با کودکان و سالمندان کنترل شود.

نکاتی که هنگام نصب دوربین مداربسته باید بدانید:

  • دوربین مداربسته در مکان های غیر حساس نصب کنید و البته توجه کنید حتما کل منطقه را پوشش دهد.
  • بعد از انتخاب نوع دوربین مدار بسته، محل قرارگیری دوربین، مکانی را نیز باید به منظور راه‌اندازی صفحه‌ نمایش و DVR در نظر بگیرید. سپس با استفاده از کابل، دوربین را به صفحه‌نمایش متصل کنید.
  • بعد از اتصال مطمئن شوید که صفحه‌نمایش شما با دستگاه ذخیره‌سازی مرتبط است. همچنین بررسی کنید حتما دوربین به منبع تغذیه وصل شده باشد.

در پایان توصیه میشه برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تهیه دوربین های با کیفیت، حتما از نمایندگی های رسمی هایلوک و هایک ویژن خرید نمایید. هیچگاه امنیت و کیفیت را فدای قیمت نکنید.

فروش دوربین مداربسته

یکی از مشکلات رایج در بازار فروش دوربین مدار بسته، وجود حجم زیادی از برندهای فیک و تقلبی است که انتخاب را برا مشتریان سخت کرده است. از این رو توصیه می شود برای خرید دوربین مداربسته به نمایندگی های مجاز برندهای معتبر مراجعه شود. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید:

021-88500020