بهترین دوربین مدار بسته دید در شب چیست سوالی که مشتریان هنگام خرید دوربین مجهز به دید درشب می پرسند. از طرح این سوال چه ایده ای در ذهن شما شکل می گیرد؟ برای روشن شدن موضوع ابتدا این سوال را به دو سوال متفاوت از هم تقسیم بندی می کنیم. بهترین دوربین مداربسته با قابلیت دید در شب چیست؟ دوم، بهترین دید در شبی که دوربین مداربسته دارد چیست. پاسخ به هر دو نوع سوال می تواند برای شما نیز جالب باشد، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 1. بهترین دوربین مداربسته با قابلیت دید در شب
 2. بهترین دید در شب دوربین مداربسته
 3. برد دید درشب دوربین مداربسته
 4. انواع دید درشب دوربین مداربسته
 5. تصویر دوربین مداربسته دید در شب
 6. قیمت بهترین دوربین مداربسته دید در شب

مشاوره رایگان قبل از خرید و نصب دوربین مداربسته

021-88500020

1. بهترین دوربین مداربسته با قابلیت دید در شب

اگر بهترین دوربین مداربسته را می خواهید که قابلیت دید در شب نیز داشته باشد باید روی دوربین تمرکز داشته باشید. در این حالت خصوصیات کلی دوربین مداربسته از برند، کیفیت تصویر، نوع لنز و… را در نظر بگیرید.

 • برند دوربین مداربسته: انتخاب از برندهای معتبر به شما اطمینانی در جهت کیفیت محصول و عملکرد آن می دهد. بنابراین اگر در جستجوی بهترین دوربین مداربسته هستید به دنبال برندهای متفرقه نروید.
 • کیفیت دوربین مداربسته: کیفیت تصویر در دوربین مداربسته با مگاپیکسل بیان می شود. در حال حاضر دوربین مداربسته با کیفیت تصویر از 1 مگاپیکسل تا 8 و حتی 12 مگا پیکسل تولید و در بازار عرضه می شود.
 • لنز دوربین مداربسته: نوع لنز را براساس کاربردی که از دوربین مداربسته انتظار دارید انتخاب کنید. لنز ثابت دارای فاصله کانونی ثابت است و غیر قابل تغییر، در لنزهای متغیر یا وریفوکال می توانید فاصله کانونی را تغییر دهید. تغییر در فاصله کانونی امکان زوم بر روی اشیاء و اجسام را برای شما فراهم می کند. البته به صورت دستی باید این تنظیمات انجام گیرد. لنزهای موتورایز که زوم و فوکوس از راه دور انجام می شود.

قابلیت دید در شب در اکثر دوربین های مداربسته وجود دارد، برای اطمینان به مشخصات دوربین منتخب مراجعه کنید. با توجه به انتظاراتی که از دوربین مداربسته دارید بهترین دوربین مداربسته با قابلیت دید در شب را خریداری کنید. برای راهنمایی بیشتر به مقاله چه دوربین مداربسته ای بخریم مراجعه کنید. همچنین قیمت دوربین‌های مداربسته دید در شب در برندهای مختلف را از طریق لینک زیر ببینید.

لیست قیمت دوربین مداربسته دید در شب

2. بهترین دید در شب دوربین مداربسته

اگر یک دوربین مداربسته می خواهید با دید در شب عالی، بهتر است روی نوع و مشخصات دید در شب تمرکز کنید. اگر چه دید در شب عالی در دوربین های بی کیفیت و برندهای متفرقه فقط و فقط جنبه تبلیغاتی دارد. بنابراین دوربین از برندهای شناخته شده نه حتما گران قیمت، اصل اول در انتخاب و خرید دوربین مداربسته است. تا چه حد با انواع دید در شب آشنا هستید و چند نوع دید در شب دوربین مداربسته وجود دارد؟ دید درشب ها را می توان براساس برد، کیفیت تصویربرداری و… طبقه بندی کرد.

3. برد دید درشب دوربین مداربسته

آیا منظور شما از بهترین دید در شب دوربین مداربسته، دید در شب با برد بالاست؟ قابلیت دید در شب دوربین های مداربسته با بردهای مختلف ( 10، 20 ، 30،…،60 متر و … ) معرفی و در دوربین ها تعبیه شده اند. اگر برد دید در شب دوربین مداربسته شما هدف شما را پوشش نمی دهد می توانید دوربینی با برد دید در شب دیگری تهیه کنید. در صورت برد مورد نظر شما بالا ی 500 متر است می توانید از دید در شب لیزری استفاده کنید.

ممکن است برد دید درشب دوربین مداربسته مناسب باشد اما کیفیت تصویر ارائه شده دارای نویز است. انواع قابلیت های دید در شب دوربین های مداربسته می توان IR،  Exir، Starlightو دید در شب رنگی را نام برد. در تمام انواع دید در شب دوربین مداربسته، هدف تصویربرداری از محیط کم نور و هنگام شب است. کیفیت و چگونگی این تصویربرداری در آنها متفاوت است. دوربین های هایک ویژن با قابلیت دید در شب EXIR یک پیشنهاد عالی است. کیفیت تصویر در شب این نوع دوربین ها به مقدار قابل توجهی از نوع IR بهتر است و وضوح بیشتری دارد.

برد دید دوربین مداربسته چقدر است؟

4. انواع دید درشب دوربین مداربسته

دوربین مداربسته دید در شب IR

دوربین مداربسته دید در شب IR با استفاده از LEDهای مادون قرمز محیط اطراف خود را روشن و امکان تصویر برداری در شب را فراهم می سازد. پرتو مادون قرمز امکان شناسایی رنگ برای حسگر دوربین را از بین می برد. تمامی تصاویر ضبط شده در شب با دوربین مداربسته دید در شب IR به صورت سیاه و سفید است.

دوربین مداربسته دید در شب EXIR

فناوری EXIR در دوربین مداربسته توسط یکی از بهترین برندهای دوربین مداربسته به نام هایک ویژن ابداع شد. در این قابلیت از پیکربندی لنز برای ایجاد الگوی نور مستطیلی و با پراکندگی یکنواخت استفاده شده است. دید درشب EXIR در برخی از دوربین های HD و تحت شبکه وجود دارد. کیفیت تصویر ارائه شده در شب این نوع دوربین های مداربسته بسیار بهتر از دوربین با دید درشب IR است. اگر به دنبال بهترین دوربین مداربسته دید در شب با کاربری نیمه حرفه ای دوربین های هایک ویژن با دید در شب EXIR می تواند گزینه مناسبی باشد.

دوربین مداربسته دید در شب STARLIGHT

فناوری Starlight در دوربین های مداربسته، امکان دید در شب با شرایط بسیار کم نور را فراهم می کند. البته تصویر ضبط شده با قابلیت Starlight به صورت رنگی است. چنین قابلیتی در دوربین مداربسته دسترسی به جزئیات بیشتر تصویر در محیط های کم نور و هنگام شب را ممکن می سازد. قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی بالاتر از دوربین مداربسته با همان ویژگی و دید در شب سیاه و سفید است. دوربین های Starlight براساس نور محیط می توانند بین تصویر برداری رنگی و سیاه و سفید سوئیچ کنند. این تنظیمات دید در شب دوربین مداربسته به صورت دستی نیز قابل انجام است.

دوربین مداربسته دید در شب ColorVu

فناوری ColorVu پیشرو در صنعت هایک ویژن شعاریست که هایک ویژن برای معرفی تکنولوژی دید در شب رنگی خود اعلام کرده است. این شرکت مدعیست دوربین های ColorVu  تصاویر با کیفیت بالا و تمام رنگی را 24/7 ضبط می کند. کاربران چنین دوربین های مداربسته به راحتی می توانند از افراد و دارایی های خود در شب با همان رندر و کیفیت واضحی که در نور روز مشاهده می کنند، محافظت کنند. توانایی قدرتمند فناوری ColorVu برای ثبت جزئیات در نور کم از سه پیشرفت خاص ناشی شده است: 1. سخت افزار پیشرفته 2. پیشرفته ترین پردازش تصویر 3. قابلیت اطمینان فوق العاده بالا

دوربین مدار بسته دید در شب دارک فایتر (Darkfighter)

دوربین های مداربسته با مادون قرمز وضوح تصویر را در دوربین های معمولی بهبود می بخشد، اما نمی تواند رنگ ها را در تصویر بازتولید کند. هایک ویژن برای مقابله با این چالش فناوری جدید را به صنعت دوربین دار بسته معرفی کرد. در سال 2013، هایک ویژن دوربین هایی با فناوری DarkFighter با سنسور بزرگتر و دیافراگم بزرگتر از همیشه عرضه کرد. دارک فایتر فناوری رو به رشدی که توانست هر روز به جذابیت های خود بیفزاید. اکنون با اولین طراحی حسگر دوگانه، دوربین‌های دارای فناوری DarkFighterX نسل جدیدی از دوربین های دارک فایتر در بازار باشند. این دوربین ها روشنایی بی‌نظیر و رنگ‌های زنده را در تصویربرداری به همراه تصاویر واضح و شگفت‌انگیز در نور بسیار کم را امکان‌پذیر می‌کنند.

دوربین مدار بسته دید در شب وارم لایت (Warmlight)

دوربین های وارملایت نوع جدیدی از دوربین مدار بسته دید در شب است که به دوربین اجازه می دهد تصاویر تمام رنگی را در تاریکی کامل ارائه کند. برخی ممکن است از دوربین های وارم لایت به عنوان دوربین هایspotlight  یاد کنند. برخلاف دید در شب IR، از نور مرئی و قابل مشاهده برای چشم انسان استفاده می کند که امکان دیدن تصاویر تمام رنگی را در تاریکی کامل فراهم می کند. بنابراین در زمان تاریکی محیط و یا شب دوربین های وارم لایت با نور سفید رنگی که از آنها منتشر می شود کاملاً پیدا خواهند بود. شاید از معایب این دوربین ها به جلب توجه کردن آنها زمانی که محیط تاریک است اشاره کرد.

5. تصویر دوربین مداربسته دید در شب

نمونه تصویر دوربین مداربسته دید در شب با قابلیت های دید درشب متفاوت در زیر آمده است. با مقایسه آنها به تناسب کار و هدف موردنظر خود می توانید دوربین مداربسته دید در شب مناسب را از سایر گزینه های موجود تفکیک کنید. در بهترین دوربین مداربسته دید در شب برای منزل لزومی به رنگی بودن تصاویر ضبط شده نیست. بنابراین دوربین مداربسته با دید در شب IR و EXIR می تواند اهداف مصارف خانگی و یا دفاتر را پوشش دهد.

بهترین دوربین مداربسته دید در شب
بهترین دوربین مداربسته دید در شب

6. قیمت بهترین دوربین مداربسته دید درشب

دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-ITF

قیمت بهترین دوربین دید در شب
 • نوع تکنولوژی: آنالوگ HD – HDTVI
 • مدل و کاربرد: بولت، خارجی و داخلی
 • رزولوشن تصویر: 2 مگاپیکسل
 • میزان دید در شب: Exir با برد 30 متر
 • جنس بدنه: فلز

قیمت: 861.000 تومان

دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITMFS

قیمت بهترین دوربین مداربسته دید در شب
 • نوع تکنولوژی: آنالوگ HD – HDTVI
 • مدل و کاربرد: دام-خارجی و داخلی
 • رزولوشن تصویر: 5 مگاپیکسلی
 • میزان دید در شب: EXIR با برد 30 متر
 • جنس بدنه: فلزی

قیمت: 1.377.000 تومان

دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-ITFS

قیمت بهترین دوربین دید در شب
 • نوع تکنولوژی: آنالوگ HD – HDTVI
 • مدل و کاربرد: بولت – خارجی و داخلی
 • رزولوشن تصویر: 2 مگاپیکسلی
 • میزان دید در شب:  EXIR با برد 30 متر
 • جنس بدنه: فلزی

قیمت: 1.205.000 تومان

معرفی 9 دوربین دید در شب پرفروش با قیمت مناسب

در زیر تعداد ی از دوربین های مدار بسته دید در شب هایک ویژن و داهوا معرفی شده است. قیمت این دوربین ها با توجه به زمان نگارش مقاله نوشته شده است. برای دریافت قیمت جدید دوربین های مدار بسته دید در شب و اطلاع از تخفیفات محصول مورد نظر با کارشناسان فروش شرکت 02188500020 تماس بگیرید.

1. دوربین بولت دید در شب هایک ویژن 2CE16D0T-ITPF

دوربین بولت دید در شب DS-2CE16D0T-ITPF از دوربین های پرفروش آنالوگ HD هایک ویژن است که دارای دید در شب IR با برد 25 متر است. با لنز 2.8 میلیمتر زاویه دید 106 درجه را ارائه می دهد. وضوح تصویر با این دوربین دید در شب 2 مگاپیکسل است که بسیار مناسب برای کاربری های خانگی و دفاتر کار و محیط های کوچک است. جنس بدنه پلاستیک است با این وجود دارای استاندارد IP67 بوده و مقاومت کافی در برابر رطوبت هوا و گردوغبار دارد. قیمت این دوربین 1 میلیون و 73 هزار تومان است.

قیمت دوربین مداربسته دید در شب هایک ویژن

2. دوربین دام دید در شب هایک ویژن DS-2CE76D0T-ITPF(C)

دوربین دام دید در شب DS-2CE76D0T-ITPF(C) از دیگر دوربین های پرطرفدار هایک ویژن است. دارای دید در شب اکسیر با برد 20 متر است. شما این دوربین را با لنزهای 2.8، 3.6 و 6 میلیمتر می توانید در بازار بیابید. جنس بدنه پلاستیک بوده و استاندارد محافظتی این دوربین IP66 است. به عنوان دوربین داخلی از مقاومت خوبی در برابر رطوبت و گردوغبار برخوردار است. قابلیت WDR در این دوربین از نوع دیجیتال یا DWDR است. تصاویر در شرایط نوری خاص با کمک این قابلیت بهبود می یابد. قیمت دوربین دید در شب دام در این مدل 1 میلیون و 125 هزار تومان است.

3. دوربین بولت دید در شب هایک ویژن DS-2CE10DF3T-F

دوربین بولت DS-2CE10DF3T-F نوع دیگری از دوربین های دید در شب هایک ویژن است. از بهترین دوربین های دید در شب می توانبه دوربین های کالرویو هایک ویژن اشاره کرد. این مدل از دوربین دید درشب نیز مجهز به فناوری کالر ویو است. دارای برد 20 متر است و تصاویر را در تمام مدت شب و شرایط تاریک به صورت رنگی ارائه می کند. این دوربین با لنزهای 2.8، 3.6 و 6 میلیمتر در بازار عرضه می شود. جنس بدنه دوربین دید در شب در این مدل از فلز بوده و با استاندارد حفاظتی IP67 این دوربین را برای نصب در محیط های بیرونی گزینه مناسبی کرده است.

همچنین از جذابیت های این دوربین می توان به قابلیت WDR واقعی (130db) اشاره کرد که تصاویر را تا حد زیادی در شرایط نوری خاص بهبود می دهد. رزولوشن این مدل دوربین 2 مگاپیکسل است که وضوح خوبی در تصاویر ایجاد شده ارائه می کند. قیمت دوربین مدار بسته دید در شب این مدل 2 میلیون و 350 هزار تومان است.

دوربین مداربسته دید درشب رنگی

همچنین از جذابیت های این دوربین می توان به قبلیت WDR واقعی (130db) اشاره کرد که تصاویر را تا حد زیادی در شرایط نوری خاص بهبود می دهد. رزولوشن این مدل دوربین 2 مگاپیکسل است که وضوح خوبی در تصاویر ایجاد شده ارائه می کند. قیمت دوربین مدار بسته دید در شب این مدل 2 میلیون و 350 هزار تومان است.

4. دوربین بولت دید در شب هایک ویژن DS-2CE17H0T-IT5F

دوربین مدار بسته دید در شب بولت DS-2CE17H0T-IT5F یک دوربین با دید در شب Smart IR و برد 80 متر است. این برد در دوربین های مدار بسته دید در شب بسیار قابل توجه است. بدنه دوربین از فلز و پلاستیک است و استاندارد حفاظتی آن IP67 که به راحتی در فضای باز و بیرونی قابل نصب است. وضوحی این دوربین مدار بسته دید در شب ارائه می کند 5 مگاپیکسل است. این تصویر، جزئیات زیادی را برای کابر قابل مشاهده می کند. قیمت این دوربین در حال حاضر 2 میلیون و 400 هزار تومان است.

DS-2CE17H0T-IT5F

5. دوربین دام دید در شب هایک ویژن DS-2CE72KF0T-FS

دوربین مدار بسته دید در شب دام DS-2CE72KF0T-FS با تصاویر رنگی مشتریان خود را دارد. وضوح تصویر در این دوربین 3K است. دارای لنز ثابت 2.8 میلیمتر که زاویه دید 102 درجه ای را برای پوشش محیط فراهم می کند. برد دید در شب این دوربین کالر ویو 40 متر است. قیمت دوربین مدار بسته کالرویو در این مدل 3 میلیون و 700 هزار تومان است.

قیمت دوربین مدار بسته دید در شب رنگی

6. دوربین بولت دید در شب داهوا -B1A21P-0360B

دوربین دید در شب داهوا DH-HAC-B1A21P-0360B با وضوح تصویر 2 مگاپیکسل از دوربین های خوب و قیمت مناسب داهوا است. دارای لنز ثابت 3.6 میلیمتر که زاویه دید 82 درجه ای را برای پوشش محیط فراهم می کند. دوربین بولت با بدنه پلاستیک و استاندارد حفاظتی IP67 که برای نصب در محیط های بیرونی مناسب است. دید در شب این دوربین IR با برد 20 متر است. قیمت دوربین دید در شب داهوا در این مدل 880 هزار تومان است.

قیمت دوربین دید در شب داهوا

7. دوربین بولت دید در شب داهوا DH-HAC-HFW1200DP-0360B-S5

دوربین مدار بسته دید در شب DH-HAC-HFW1200DP-0360B-S5 از دوربین های بولت داهوا است. نوع دید در شب این دوربین IR است و برد 80 متری دارد. لنز ثابت 3.6 میلیمتر و  زاویه دید 84 درجه ای از دیگر ویژگی های این دوربین است. رزولوشن تصاویر ارائه شده توسط این مدل از دوربین بولت داهوا 2 مگاپیکسل است. استاندارد حفاظتی دوربین داهوا در این مدل IP67 است و بدنه آن از پلاستیک. در حال حاضر قیمت دوربین بولت دید در شب داهوا 1 میلیون و نهصد هزار تومان است.

قیمت دوربین دید در شب داهوا

8. دوربین بولت دید در شب داهوا DH-HAC-HFW1200RP-Z-IRE6

دوربین استارلایت داهوا DH-HAC-HFW1200RP-Z-IRE6 یکی دیگر از دوربین های دید در شب رنگی است. لنز این دوربین موتورایز بوده و زاویه دید از 33 تا 105 درجه را برای کاربر فراهم می کند. قابلیت زوم اپتیکال با توجه به لنز امکان پذیر است. وضوح تصویر 2 مگاپیکسل بوده و دارای برد دید در شب 60 متری است. دوربین بولت با بدنه فلزی و استاندارد حفاظتی IP67 از گزینه ایده ال برای نصب در محیط های بیرونی است. قیمت این دوربین دید در شب داهوا 2 میلیون و 300 هزار تومان است.

قیمت دوربین مدار بسته دید در شب داهوا

9. دوربین بولت دید در شب داهوا DH-HAC-HFW1500TLP

دوربین بولت دید در شب رنگی داهوا مدل DH-HAC-HFW1500TLP از دوربین های پرطرفدار داهواست. وضوح تصویر 5 مگاپیکسل دارد و دارای لنز ثابت 3.6 میلیمتر است. نوع دید در شب در این دوربین استارلایت با برد 40 متر است. جنس بدنه از پلاستک و دارای استاندارد حفاظتی IP67 است. قابلیت بهبود تصاویر در شرایط نوری خاص DWDR را داراست. دوربین مدار بسته دید در شب داهوا در این مدل را با قیمت 1 میلیون و پانصد هزار تومان می توانید خریداری کنید.

قیمت دوربین دید در شب داهوا
4.3/5 - (7 امتیاز)