به دلیل مسائل امنیتی پیش آمده بخصوص در سال های اخیر و در شمال تهران،  نصب دوربین مداربسته در شمال تهران بسیار رونق پیدا کرده است. حتما توصیه می شود برای نصب دوربین مداربسته در شمال تهران، حتما از شرکت های معتبر و مطمئن مشورت بگیرید و بخواهید مرکز یا ساختمان شما را به سیستم دوربین مداربسته تجهیز کنند.

محدوده فعالیت در شمال تهران شامل مناطق زیر می باشد:

شرکت تارتن دژ آریانا خدمات نصب دوربین مدار بسته، انتقال تصویر دوربین مداربسته، فروش دوربین مداربسته و مشاوره و پشتیبانی دوربین های مدار بسته در منطق شمال تهران شامل: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد ، شهرک غرب،ونک و جنت آباد؛ اجرا می کند.

قیمت خرید دوربین مداربسته در شمال تهران

قیمت مناسب دوربین مدار بسته همراه با کیفیت بالای آن از اهمیت فوق العاده ای برای مشتریان دوربین مدار بسته در شمال تهران دارد. همانطور که در جریان هستید با تغییر و نوسانات شدید نرخ ارزی، قیمت دوربین های مدار بسته نیز روند صعودی داشته است.

با این وجود شرکت تارتن دژ آریانا به عنوان یکی از نمایندگان رسمی هایک ویژن و هایلوک در شمال تهران تمامی قیمت ها را درنج قیمت نمایندگی به مشتریان خود عرضه می کند. تارتن دژ آریانا هیچ محصولی را بیشتر از قیمت بازار به مشتریان خود ارایه نمی دهد.

بازدید رایگان برای نصب دوربین مداربسته در شرق تهران

به منظور نصب دوربین مداربسته لازم است حتما مشاوره های فنی جهت تعیین تعداد و نوع دوربین های مداربسته در شمال تهران صورت بگیرد. در شرایط و دوران کرونا شما مشتریان عزیز می توانید با عکس گرفتن از محیط منزل و کسب و کارتان از نوع دوربین مداربسته مورد نیاز و تعداد آن اطلاع کسب نمایید.

اما گاه شرایطی پیش می آید که به دلیل سطح وسیع محدود یا مواردی از این قبیل نیاز به بازدید حضوری از مکتن مورد نظر می باشد تا میزان دقیق دوربین ها و نقشه اولیه طراحی نصب دوربین پیاده سازی شود.

در این صورت تیم فنی تارتن دژ آریا با حضور رایگان در محل ارزیابی های اولیه و مشاوره های لازم را به شما مشتریان عزیز ارایه می دهد.

اگر سوالی در خصوص نصب ، خرید و یا قیمت نصب دوربین مدار بسته در شمال تهران دارید، می توانید به صورت رایگان با کلیک در این قسمت، از تجربیات ما استفاده کنید.

نکته های قبل از خرید و نصب دوربین مداربسته در شمال تهران

نکته ای که باید قبل از خرید و نصب دوربین حتما به آن توجه کنید تا دچار ضرر مالی نشوید؛ انتخاب نوع دوربین متناسب با موقعیت مکانی و شرایط آب و هوایی مناطق شمالی تهران است.

با مراجعه به مقاله انواع دوربین ها و کاربرد آن متوجه می شوید که دوربین های منازل با دوربین های سازمانی، کارخانه ها و … فرق دارند. حتی دوربین های خارج از ساختمان نیز باید دقت کنید که ضدآب و ضد ضربه باشند تا در برابر تابش و تگرگ و باران و ضربه ایمن باشند.

به همین دلیل حتما نیاز است قبل از خرید دوربین مداربسته اطلاعات خود را بالا ببرید تا با کمک گروه دوربین مداربسته تارتن دژ انتخاب مناسبی برای حفظ ایمنی مکان مورد نظر خود داشته باشید.

همچنین باید در این بخش، در مورد نوع نمایش و ضبط تصاویر (دستگاه DVR و NVR)  بودجه خودتان را تعیین کنید.

انواع دوربین مداربسته آنالوگ، HD و تحت شبکه در برند‌های معتبر

  • نصب دوربین دید در شب در شمال تهران
  • نصب دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال در شمال تهران
  • نصب دوربین مداربسته صنعتی در شمال تهران
  • نصب دوربین مداربسته داخل شبکه در شمال تهران
  • نصب دوربین مداربسته دام در شمال تهران
  • انتقال تصاویر بستر اینترنت و تلفن همراه در شمال تهران
  • فروش تجهیزات مدار بسته در شمال تهران

مشکلات رایج دوربین های مداربسته در شمال تهران

در ادامه سعی داریم شما را با مشکلاتی که حین نصب و بعد از نصب دوربین مداربسته ممکن است برایتان پیش بیاید صحبت کنیم:

دوربین مدار بسته تصویر ندارد ؟

چنانچه  منبع تغذیه مشکلی نداشت باید به سروقت دوربین مداربسته بروید و تلاش کنید تا بخش دید در شب دوربین را تست کنید.

در این حالت چنانچه با نزدیک کردن دستتان بر روی سنسور دوربین، نتوانستید سنسور را حساس یا فعال کنید به احتمال قوی بخش کال دوربین مداربسته و یا اتصالات آن دچار مشکل است. به این معنی که برق به دوربین نمی رسد و در پایان باید دوربین را با دوربین دیگری جابجا کنید.

اگر با جابجایی دوربین به جای دیگری باز موفق به مشاهده تصویر نشدید این بدان معناست که دوربین سوخته و نیازمند تعمیر و بخش گارانتی دوربین مداربسته است.

در تصویر دوربین مداربسته نویز وجود دارد؟

چنانچه بلافاصله بعد از نصب دوربین مداربسته متوجه شدید نویز وجود دارد. پس شک نکنید اشکال در نصب دوربین مداربسته است. دوربین حتما در جایی نصب شده است که جریان القایی دارد.

به این معنی که اگر دوربین را روی یک قسمت فلزی نصب کنید، پیچ ها رسانایی دارند و جریان را ازخود عبور می دهند و باعث نویز در تصاویر می شود.

مورد دوم ممکن است مشکل در نوع کابل تصویر  اتصالی و یا حتی نوع کابل کشی باشد. مثلا ممکن است کابل های اتصالی دوربین ها از کنار کابل فشار قوی برق رد شده باشد که به شدت در تصاویر نویز ایجاد می کند. پس هنگام نصب حتما به این مورد دقت لازم را داشته باشید.

اما چنانچه بعد از نصب و فعال سازی و بعد از گذشت مدتی تصاویر دچار نویز و اختلال شدند این احتمال وجود دارد منبع تغذیه دچار مشکل شده است. آداپتور معیوب بر روی DVR و در نهایت روی تصاویر تاثیر سوئی دارد.