دوربین مداربسته یونی آرک

دوربین مداربسته یونی آرک منحصر به فرد با ظاهری کاملاً جدید، بسیار مقرون به صرفه و با حداقل پیچیدگی

Uniarch با محصولات کاملاً جدید تحت شبکه (IP) با عملکردی عالی، بسیار کم هزینه و ویژگی های پیشرفته وارد بازار سیستم های نظارتی شده است. یونی آرک شامل دوربین های IP و ضبط کننده ها (NVR) ویدئویی است که می توان آن را گزینه مناسب و بهینه برای برنامه های تجاری کوچک تا متوسط مانند فروشگاه، مغازه ها، مجتمع های مسکونی و کارگاه های کوچک دانست. آنها با ارائه Ultra 265 می توانند (ترکیب تکنولوژی های فشرده سازی U-Code و H.265) حداکثر تا 95 درصد پهنای باند و کاهش حجم ذخیره سازی را فراهم آورند. Ultra265 مزایای زیادی برای مشتریان به ارمغان آورده است. دارای دامنه حرکتی گسترده برای اطمینان از تصویر عالی با تمایز قابل توجهی در تصاویر دور و نزدیک هستند.

این برند حرف های زیادی در عرصه سیستم مداربسته برای گفتن خواهد داشت. احتمالاً به زودی دوربین مدار بسته یونی آرک تحولات شگرفی در این بازار به وجود خواهد آورد. به طوری که اختصاص سهم زیادی از بازار تجهیزات و سیستم های مداربسته  به این برند را شاهد خواهیم بود.

دوربین مداربسته یونی آرک

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

021-88500020

دسته بندی محصولات یونی آرکدوربین مداربسته یونی آرک

دوربین مداربسته یونی آرک
دوربین مداربسته یونی آرک
دوربین مداربسته یونی آرک
دوربین مداربسته یونی آرک
دوربین مداربسته یونی آرک
دوربین مداربسته یونی آرک

قیمت مطلوب، تضمین کیفیت، آسان ترین در استفاده

دانلود لیست قیمت به زودی

لیست قیمت محصولات یونی آرک Uniarch

دوربین یونی آرک تحت شبکه

مهمترین ارزش تجاری دوربین های uniarch ارائه عملکرد عالی با قیمت بسیار مقرون به صرفه است. دوربین های مداربسته یونی آرک زیر مجموعه جدید از برند یونی ویو هستند که محصولات اقتصادی و ارزان قیمت  این برند محسوب می شوند. همین موضوع امکان خرید دوربین از برند معتبر با صرف هزینه کمتر را برای مشتریان فراهم آورده است. کاربری آنها بیشتر برای منازل و ساختمان های تجاری کوچک و متوسط پیشنهاد می شود. برای مغازه ها، شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه های کوچک گزینه مطلوب و بهینه ای هستند. تحلیل گران بازار سیستم های مداربسته بر این باورند که این برند به زودی حجم بسیار زیادی از بازار را به دست خواهد گرفت. دوربین مداربسته Uniarch با کیفیت های 4 ,2 و 5 مگا پیکسل و در دو کیس دام و بولت طراحی شده است.

با توجه به انواع این دوربین متوجه خواهیم شد که برند uniarch سعی دارد سلایق در کاربری های متوسط را با همان انواع کم دوربین یونی آرک پوشش دهد. دوربین مداربسته دام، مناسب برای محیط های داخلی، ادارات و فضاهای کوچک مانند اتاق هاست که در دو نوع طراحی و تولید می شوند نوع vandal-resistant (ضد خرابکاری) در 3 کیفیت به بازار عرضه شده است. البته این نوع دوربین برای محیط های بیرونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای محیط های بیرونی دوربین های بولت گزینه مناسب تری هستند. دوربین بولت یونی آرک در 3 کیفیت طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است.

دوربین مداربسته یونی آرک بولت در 3 کیفیت

دوربین مداربسته یونی آرک

دوربین مداربسته uniarch دام در 2 کیفیت

دوربین مداربسته یونی آرک

دوربین مداربسته یونی آرک دام در 3 کیفیت

دوربین مداربسته یونی آرک
مشاهده انواع دوربین مداربسته یونی آرک

دستگاه NVR یونی آرک

علاوه بر دوربین های uniarch، شما به یک ضبط کننده دوربین IP یا NVR برای اتصال دوربین مداربسته یونی آرک و ضبط تصاویر نیاز خواهید داشت. اگر به دستگاه NVR دوربین IP PoE متصل شود، منبع تغذیه نیز توسط NVR کنترل می شود بنابراین نیازی به کابل برق اضافی نیست. تصاویر دوربین ها را می توانید از طریق اینترنت (مرورگر وب) و یا برنامه های رایگان نیز مشاهده کنید.

در برند یونی آرک دستگاه های NVR در 3 گروه از نظر شکل ظاهری تقسیم بندی می شوند که هر کدام دارای انواع مختلفی است. به طور کلی در این برند، NVR های 4، 8، 10 و 16 کاناله را خواهید دید و می توانید براساس کاربری خود و تعداد دوربین های مورد نیاز از میان آنها دستگاه NVR  مناسب را انتخاب و خرید نمائید. nvr یونی آرک سری NVR-E-P در دو نوع 4 کانال(NVR-104E-P4) و 8 کانال (NVR-108E-P8) است. همچنین در دستگاه های ضبط کننده برند uniarch دستگاه XVR سری XVR-G  وجود دارد.

NVR یونی آرک، چهار مدل ( 4 و 8 کانال)

دوربین مداربسته یونی آرک

NVR یونی آرک، چهار مدل ( 4 ،8 ،10 و 16 کانال)

دوربین مداربسته یونی آرک

NVR یونی آرک، یک مدل ( 8 و 16 کانال)

دوربین مداربسته یونی آرک
مشاهده انواع NVR یونی آرک

نرم افزار های مدیریت تصویر دوربین های یونی آرک

از ویژگی های انتخاب دوربین مداربسته از برند معتبر، وجود نرم افزار مدیریتی مناسب و منطبق با سیستم مداربسته است. در برند یونی آرک نیز نرم افزارهای مدیریتی جهت سهولت نظارت و کنترل تصاویر دوربین مدار بسته یونی آرک توسط کاربران معرفی شده اند. نرم افزار مدیریت تصویر در کامپیوتر در 3 نسخه برای سیستم عامل های ویندوز 32 و 64 بیت و مکینتاش طراحی و ارائه شده است. همچنین نرم افزار مدیریت تصویر در موبایل نیز ارائه شده است.

یکی از ویژگی های نرم افزار مدیریت ویدئو یونی آرک، مدیریت واحد دوربین های IP و NVR ها است.

ویژگی های نرم افزار نظارت تصویر در موبایل:

 • افزودن دستگاه از طریق اسکن کد QR صورت می گیرد.
 • اشتراک گذاری یک دستگاه بین چند کاربر
 • استفاده همزمان چند کاربر از یک اکانت
 • نمایش زنده در چندین صفحه
 • صدای دو طرفه و…
 • پخش: جستجوی ضبط، پخش همزمان و…
 • زنگ هشدار: هشدار تشخیص حرکت به صورت real-time و…
 • اشتراک گذاری دستگاه، کانال، تنظیم بازه اشتراک و مجوزها، لغو اشتراک گذاری
 • مدیریت حساب Cloud از طریق ایمیل
 • مدیریت پرونده، مرتب سازی تصاویر، فیلم براساس نوع، خروجی گرفتن فایل ها، اشتراک فایل ها از طریق نرم افزار های third-party

اپلیکیشن موبایل یونی آرک

اپلیکیشن یونی آرک

ویژگی های نرم افزار مدیریت تصویر در کامپیوتر:

 • مدیریت کارآمد دستگاه: جستجو و شناخت دستگاه به طور خودکار، اضافه کردن دستگاه از طریق IP آدرس و Domain name، افزودن دستگاه توسط EZDDNS، تنظیم زمان به صورت گروهی
 • توابع گوناگون:
 • در پخش زنده : طرح سفارشی، صدای دو طرفه و…
 • در ضبط: ضبط محلی، ضبط با زنگ هشدار، ضبط برنامه ریزی شده، دانلود ضبط
 • در پخش: پخش همزمان و غیر همزمان، جستجوی هوشمند (براساس زمان، رویداد )
 • کنترل PTZ: تعریف Preset ها
 • زنگ هشدار: زنگ رویداد، زنگ دستگاه (آنلاین و آفلاین و…)، تاریخچه مدیریت هشدار به صورت real-time
 • نقشه الکترونیکی: hot spot, hot zone, eagle eye و آلارم نقشه

نرم افزار مدیریت ویدئو یونی آرک در کامپیوتر

نرم افزار مدیریت تصویر یونی آرک د ر PC
نرم افزار انتقال تصویر و مدیریت ویدئو یونی آرک

سوئیچ یونی آرک

سوئیچ از جمله تجهیزات مهم در شبکه است که از اهمیت آن در نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته نمی توان چشم پوشی کرد. جایگاه سوئیچ در پروژه های بزرگ که نیاز به بستر سازی های وسیع دارند و کابل کشی ها معمولا در مسیرهای طولانی انجام می گیرد پر رنگ تر دیده می شود. سوئیچ شبکه یا هاب سوئیچ ها بخش های شبکه (دوربین مداربسته، دستگاه ضبط کننده و…) را به یکدیگر متصل می کنند. سوئیچ  بخش جدایی ناپذیر در اکثر شبکه های محلی اترنت مدرن (LAN) هستند. یک سیستم شبکه می تواند تعداد زیادی سوئیچ در پیکربندی خود داشته باشد. سوئیچ، داده ها را تنها به گیرنده ای ارسال می کند که قرار است به اطلاعات دسترسی داشته باشد. بنابراین می توان گفت استفاده از سوئیچ هم در امنیت ارسال داده و هم در کاهش هزینه ها  موثر است.

سوئیچ یونی آرک در دو مدل طراحی شده است مدل SW-2110-P با 10 پورت POE و مدل SW-2106-P با 6 پورت POE که دارای چند مد مناسب برای شرایط مختلف هستند. عبارت POE مخفف Power Over Ethernet است. در واقع نوعی تکنولوژی که می تواند به طور هم زمان اطلاعات و جریان الکتریکی را با استفاده از یک کابل (به عنوان مثال Cat.5) به سایر تجهیزات متصل به شبکه (مانند دوربین های شبکه یونی آرک) منتقل کند. سوئیچ یونی آرک با پشتیبانی از کنترل ترافیک پورت ها و بهینه سازی بافر توانسته عملکرد خوبی از خود در این حوزه نشان دهد. در مد نظارت فاصله انتقال تا 250 متر خواهد بود.

سوئیچ یونی آرک مدل SW-2110-P

دوربین مداربسته یونی آرک

سوئیچ یونی آرک مدل SW-2106-P

دوربین مداربسته یونی آرک
مشاهده انواع سوئیچ یونی آرک

کابل شبکه یونی آرک

کابل شبکه به کابل هایی گفته می شود که از آنها برای انتقال دیجیتال اطلاعات استفاده شود. از آن جایی که میزان فرکانس قابل پشتیبانی در انواع کابل شبکه متفاوت است، حجم اطلاعات قابل انتقال نیز متفاوت خواهد بود. برای اتصال دوربین مداربسته uniarch به سایر اجزا شبکه به علت IP بودن این دوربین ها به کابل شبکه نیاز خواهیم داشت. در سیستم های مداربسته معمولا طیف محدودی از کابل شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. در کابل های شبکه طبقه بندی براساس فرکانس استفاده می شود و به طور کلی آنها را با CAT می شناسند.

 • CAT-3: امکان انتقال تا 10Mbps را  فراهم می کند (منسوخ شده است).
 • CAT-5: این کابل امکان انتقال اطلاعات را با سرعت  100Mbps فراهم می کند.
 • CAT-5e: انتقال داده در این کابل نسبت به CAT-5 مطمئن تر و سریع تر انجام می شود (سرعت کابل های CAT5e به 1000Mbps (1Gbps ) هم می رسد).  همچنین دارای مقررات دقیق تریست و سیم های به هم تابیده محکم تر باعث می شود تداخل کمتری اتفاق بیافتد.
 • CAT-6: در ابتدا فرکانس قابل پشتیبانی این کابل ها تا 250Mbps بود اما با معرفی زیر مجموعه های جدید این کابل ها با عنوان CAT-6e و CAT-6a، امکان پشتیبانی از حداکثر فرکانس انتقال 500 تا 650 مگا هرتز نیز فراهم شد.
 • CAT-7: این کابل امکان انتقال اطلاعات تا 10Gbps را فراهم می کند.

کابل شبکه یونی آرک در دو نوع CAT 5e و CAT 6 به بازار عرضه شده است.

کابل شبکه یونی آرک CAT 5e

دوربین مداربسته یونی آرک

کابل شبکه یونی آرک CAT 6

دوربین مداربسته یونی آرک

نمایشگر یونی آرک

نمایشگر یکی از بخش های مهم یک سیستم مداربسته محسوب می شود. این نمایشگر ممکن است یک تلویزیون یا یک مانیتور باشد. اندازه نمایشگر دوربین مداربسته به عواملی همچون

 • فاصله نمایشگر تا بیننده
 • تعداد دوربین های قابل نمایش در نمایشگر
 • رزولوشن تصویر دوربین ها
 • حساسیت دوربین های مداربسته

بستگی دارد. انتخاب رزولوشن تصویر مناسب برای نمایشگر بخشی است که کمتر به آن توجه می شود. انتخاب یک نمایشگر با روزولشن تصویر بالا به ویژه در صورت نصب دوربین های تحت شبکه بسیار مهم است. نمایشگرهای  یونی آرک در دو اندازه 22 , 24 اینچی است که هر دو LED FHD می باشند.

مانیتور یونی آرک مدل MT-22-L

مانیتور uniarch

مانیتور یونی آرک مدل MT-24-L

مانیتور uniarch
مشاهده انواع صفحه نمایش یونی آرک

5/5 - (1 امتیاز)