دسترسی به تصاویر دوربین مداربسته از راه دور و یا مدیریت آنها از طریق کامپیوتر را می توان یک ضرورت برای کاربران سیستم های مداربسته دانست. کاربران گاهی برای دستیابی به نرم افزار دوربین مداربسته برای کامپیوتر و مدیریت تصویر مشکلاتی رو به رو خواهند شد. در این مقاله نرم افزار مدیریت تصویر دوربین مداربسته معرفی و دانلود نرم افزار دوربین برای کامپیوتر در دسترس شما قرار می گیرد. تعدادی از این نرم افزارها به صورت عمومی است و برخی از آنها به طور اختصاصی برای برند مشخصی طراحی شده است. همچنین دانلود نرم افزار دوربین برای موبایل نیز براساس سیستم عامل اندروید و IOS در ادامه آمده است.

نرم افزار دوربین مداربسته برای انتقال تصویر اختصاصی هر برند

شرکت های بزرگ و مطرح دوربین مداربسته برای سهولت و کارایی بیشتر محصولات خود، اقدام به طراحی و تولید نرم افزارهای مدیریت تصویر و اپلیکیشن های موبایل به طور اختصاصی کرده اند. از جمله این شرکت های معتبر و پر طرفدار شرکت های یونی ویو و هایک ویژن هستند. این دو شرکت برای برند مادر علاوه بر ارائه نرم افزار دوربین مداربسته برای کامپیوتر، برنامه دوربین مداربسته برای موبایل نیز طراحی کرده اند. همچنین نرم افزار مدیریت تصاویر در کامپیوتر و انتقال تصویر روی موبایل برای برند زیر مجموعه خود نیز طراحی و معرفی کرده اند. برای دانلود نرم افزار دوربین مداربسته هایک ویژن از لینک مربوطه استفاده نمایید. در ضمن لینک دانلود نرم افزار دوربین مداربسته برای کامپیوتر و موبایل هایلوک به طور جداگانه قرار دارد. برای دانلود نرم افزار دوربین مداربسته برای کامپیوتر یونی آرک بر روی لینک  زیر کلیک کنید.

دانلود نرم افزار یونی آرک
دانلود نرم افزار هایک ویژن
دانلود نرم افزار هایلوک

نرم افزار مدیریت تصویر عمومی و نرم افزار دوربین مداربسته سایر برندها

در این بخش به معرفی نرم افزار دوربین مداربسته برای کامپیوتر و انتقال تصویر روی موبایل که به صورت عمومی برای برندهای مختلف قابل استفاده است، می پردازیم. برخی از نرم افزارها فقط برنامه دوربین مداربسته موبایل هستند و دانلود نرم افزار طبق سیستم عامل اندروید و IOS در اختیار شما قرار گرفته است.

دانلود نرم افزار Smart PSS – نرم افزار مدیریت و انتقال تصویر دوربین مداربسته داهوا

شرکت داهوا از کمپانی های بزرگ و شناخته شده دوربین مداربسته است که در تمام دنیا مشتریان زیادی دارد. نرم افزار Smart PSS برنامه دوربین مداربسته که به طور رسمی شرکت داهوا (Dahua) برای دوربین های خود معرفی کرده است. این نرم افزار برای مشاهده، مدیریت و انتقال تصویر دوربین مداربسته داهوا، دستگاه DVR و اسپایت (Spyte) است. وجود نرم افزار اتصال DVR به کامپیوتر کمک می کند تا بتوانید از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر تصاویر دوربین مداربسته را مدیریت کنید. نحوه اتصال DVR به کامپیوتر را در همین سایت می توانید بخوانید.

 ویژگی:

 • پشتیبانی از فرمت های فشرده‌ سازی تصویر H.256 و H.264
 • کنترل دوربین های مدار بسته اسپیددام یا PTZ گردان
 • پشتیبانی از آنالیز تصویری مانند شمارش افراد و HeatMap
دانلود نرم افزار Smart PSS

دانلود نرم افزار iViewer – نرم افزار  انتقال تصاویر دوربین مداربسته Vivotek

 نرم افزار iViewer، نرم افزار دوربین مداربسته ویوتک به طور اختصاصی برای انتقال تصویر  است. این نرم افزار برای دسترسی به تصاویر و فیلم دوربین مداربسته و نظارت مستقیم از طریق تلفن همراه (اندروید یا ios) طراحی شده است. امکان کنترل از راه دور محل موردنظر را برای کاربران دوربین های برند vivotek فراهم می کند. همچنین رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده است و به راحتی می توانید با این برنامه دوربین مداربسته تصاویر دوربین را مشاهده کنید.

ویژگی:

 • امکان دسترسی به  کنترل دوربین های گردان یا PTZ و Fisheye
 • قابلیت صدای دو طرفه
 • عکس فوری و امکان پخش ویدیو ضبط شده
دانلود نرم افزار iViewer

دانلود نرم افزار EZVIZ– نرم افزار دوربین مداربسته برای انتقال تصویر انواع دوربین ها

با استفاده از نرم افزار EZVIZ و انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل یا تلفن همراه  مدیریت سیستم نظارت تصویری از هر مکانی در دنیا برای شما فراهم می‌شود. این برنامه طوری طراحی شده است که با اکثر دوربین‌ های مداربسته و دستگاه‌ های ضبط NVR و DVR سازگاری دارد. به این ترتیب به کاربران سیستم های مداربسته از برندهای مختلف اجازه کنترل و نظارت بر تصاویر دوربین ها را از راه دور می دهد.

ویژگی:

 • امکان مشاهده زنده تصاویر
 • سیستم آلارم تشخیص حرکت
 • امکان مشاهده تصاویر در شرایط کم نور و تاریک
 • قابلیت صدای دو طرفه Two-Way Audio
دانلود نرم افزار EZVIZ برای اندروید
دانلود نرم افزار EZVIZ برای IOS

دانلود نرم افزار Eye4– نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته برای انواع دوربین

نرم افزار Eye4، نرم افزار دیگری برای انتقال تصویر دوربین مداربسته است. قابل اطمینان بودن و امنیت بالا، کار با آن بدون دانش خاصی از شبکه خصوصیاتی است که این نرم افزار را محبوب کرده است. دایره عملکرد قدرتمند نرم افزار Eye4 شامل نمایش زنده تصاویر, تشخیص حرکت، عکس فوری و… است. به طور کلی ممکن است دوربین مداربسته را جایگزین خوبی برای دزدگیر بدانید اما اینکه دزدگیر بهتر است یا دوربین مداربسته موضوع مفصلی است که در مطلب جداگانه ای به آن پرداخته شده است.

ویژگی:

 • ساختار ابری پیشرفته
 • ذخیره سازی گسترده
 • پشتیبانی از چند سیستم عامل (اندروید، pc) با یک حساب کاربری
دانلود نرم افزار Eye4 برای اندروید
دانلود نرم افزار Eye4 برای IOS

دانلود نرم افزار Reolink – نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته رئولینک

نرم افزار Reolink برنامه ای برای اتصال و کنترل تصاویر دوربین مداربسته از طریق گوشی موبایل است. دارای رابط کاربری ساده که بتواند نیازهای کاربر را برآورده سازد. معرفی دوربین مداربسته به نرم افزار از طریق اسکن کد QR انجام می شود. نرم افزار رئولینک از دوربین های IP و دستگاه NVR برند Reolink پشتیبانی می کند.

ویژگی:

 • مشاهده تصاویر زنده چند دوربین به طور همزمان
 • ارسال هشدار هنگام تشخیص حرکت
 • جستجوی سریع فیلم مورد نظر با تعریف جدول زمانی
دانلود نرم افزار Reolink برای اندروید
دانلود نرم افزار Reolink برای IOS

مطالب مفید