دوربین مداربسته مینیاتوری دوربین هایی با ابعاد بسیار کوچک بوده و اغلب به عنوان دوربین مخفی مورد استفاده قرار می گیرند. نام دیگر آنها دوربین پینهول است همچنین به دلیل سایز کوچکشان به آنها سوزنی نیز گفته می شود. کاربرد این دوربین ها معمولا در کاربری هایی است که نیاز به نامحسوس بودن دوربین و تصویربرداری وجود دارد.

ویژگی‌های دوربین مینیاتوری:

  • دید در شب: دوربین مداربسته مینیاتوری فاقد قدرت دید در شب IR است. بنابراین در شب نمی توان انتظار تصاویر با کیفیتی را از آنها داشت. همچنین در نور کم نیز ممکن است عملکرد مناسبی نداشته باشند به همین دلیل باید از قبل روشنایی محیط را در سطح مناسبی قرار دهید.
  • لنز: لنز بکار رفته در دوربین مینیاتوری اغلب از نوع ثابت است. در این دوربین ها لنزها معمولا با فاصله کانونی 2.8 میلی متر با زاویه دید 105 و یا 3.6 میلی متر با زاویه هستند.
  • نصب: برای مخفی کردن این دوربین ها می توان آنها را در اشیا دیگر مانند گلدان، پشت قاب عکس و … پنهان نمود.

انواع دوربین مداربسته مینیاتوری:

دوربین مداربسته سوزنی

دوربین مداربسته سوزنی:

نوعی از دوربین مخفی، دوربین سوزنی است این دوربین ها دارای لنز بسیار کوچکی هستند که امکان جاساز آنها در پشت سطوح مورد دلخواه وجود دارد. با ایجاد یک حفره بسیار ریز در مکان مورد نظر خود می توانید تصاویر دلخواه خود را توسط این نوع دوربین بگیرید.

دوربین مداربسته بندانگشتی

دوربین مداربسته بندانگشتی مینیاتوری:

نوع دیگری از دوربین مداربسته با نا دوربین بند انگشتی خوهنده می شود. این دوربین 2 مگاپیکسلی مختص کارهای جاسوسی است زیرا ابعاد آن به حدی کوچک است که می توان آن را در هر پوششی جاساز کرد. تکنولوژی این دوربین از نوع آنالوگ HD (AHD) است.

دوربین مداربسته آینه ای

دوربین مدار بسته آینه ای:

طراحی جالبی از یک دوربین مخفی این مدل است که در پشت یک آینه جاساز شده است بنابراین بیینده در ظاهر آینه را می بیند و متوجه دوربین نخواهد شد. بهتر است برای داشتن تصاویر با کیفیت نور محیط را از قبل تنظیم نمائید.

دوربین مدار بسته هالوژنی:

دوربین مداربسته مخفی که در داخل یک لامپ هالوژنی قرار دارد و می تواند تصاویری با کیفیت قابل قبلول ارائه دهد.

کاربرد دوربین پینهول

1. تحت نظر داشتن افراد خاص در منزل مانند پرستار یا نیروی نظافتی

یکی از موارد استفاده دوربین مداربسته مینیاتوری نظارت بر عملکرد پرستار است. برای اطمینان خاطر از اینکه افراد در عدم حضور شما چه رفتاری در هنگام انجام وظایف از خود نشان می دهند. و در مواقعی که سلامت نزدیکان مطرح است استفاده از دوربین مداربسته مینیاتوری می توند مفید فایده باشد.

2. موارد حقوقی و قانونی با اخذ مجوز

در یک سری از کارهای حقوقی و البته با کب مجوز از مراکز قضایی و قانونی می توان برای جمع آوری مدارک ایز این دوربین استفاده نمود. همچنین در فعالیت های پلیسی نیز کاربرد دارندو پلیس می تواند با نصب دوربین مخفی در محیط موفق به شناسایی مجرمین شود.

3. به صورت جاساز در انواع لباس

برای مثال در نیروی پلیس می تواند با نصب دوربین مخفی در لباس نیروها از عملیات های مختلف تصویربرداری نماید.

خرید دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته و یا کسب اطلاعات در مورد نصب دوربین مداربسته می‌تواند چالش برانگیز باشد. لذا برای برطرف نمودن این مشکل مشتریان گرامی می‌توانند برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید، استعلام قیمت و یا نصب دوربین مداربسته با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرند:

021-88500020