یکی از مشکلات رایج در بازار فروش دوربین مدار بسته، وجود حجم زیادی از برندهای فیک و تقلبی است که انتخاب را برای مشتریان سخت کرده است. از این رو توصیه می شود برای خرید دوربین مداربسته به نمایندگی های مجاز برندهای معتبر مراجعه کنید:

جهت مشاوره رایگان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

نصب دوربین مدار بسته در واحدهای صنعتی معمولا با هدف تامین امنیت، کنترل ورود و خروج افراد، نظارت بر انبارها، نظارت بر فرآیندهای صنعتی که امکان حضور فرد وجود ندارد و همچنین نظارت بر تجهیزات و ماشین آلات و … انجام می شود.

معمولا بهتر است در محیط‌های صنعتی از دوربین های با برندهای مطرح و قابلیت های ویژه استفاده نمود. در صورتی که مصرف کننده حساسیتی روی کشور تولید کننده برند خود نداشته باشد، برندهای Dahua و Hikvision از برندهای چینی مطرح با شهرت بین المللی هستند که به شما عزیزان توصیه می شود.

محیط های صنعتی معمولا پروژه هایی در ابعاد وسیع هستند و به احتمال زیاد، نیاز به تعداد زیادی دوربین در نقاط مختلف واحدهای صنعتی است.

از سوی دیگر یکی از قسمت های مهم نصب سیستم مداربسته، کابل کشی است. به دلیل بزرگی پروژه در محیط های صنعتی و جهت جلوگیری از کابل کشی های طولانی و متعدد و هزینه های مازاد، توصیه می شود بجای سیستم آنالوگ از سیستم مداربسته تحت شبکه استفاده نمود.

لذا با این کار هم از هزینه های مازادی که بابت کابل کشی باید متحمل شوید و همچنین از احتمال قطع کابل به دلیل علایم مختلف خلاص می شوید.

نصب دوربین مداربسته در محیط‌های صنعتی نیازمند ارزیابی دقیق برای جایگذاری دوربین ها در نقاط مختلف پروژه است. توصیه می شود برای این کار از یک کارشناس نصب کمک بگیرید.

cctv