نصب دوربین مداربسته در ساختمان‌های مسکونی عموما با اهداف امنیتی صورت می‌گیرد و اهالی ساختمان معمولا دغدغه های مشترکی دارند. این مقاله به شما کمک می‌کند تا انتخاب راحتری را برای دوربین های مداربسته مورد نیاز در منازل داشته باشید.

انتخاب از بین برندهای باکیفیت

از آنجایی که کاهش هزینه و حفظ کیفیت از دغدغه های مشتریان مسکونی است معمولا برندهای چینی معتبر به انها معرفی میشود. برندهایی مانند داهوا و هایک ویژن معمولا طول عمر و گارانتی بسیار مناسبی دارند و برای نصب در منازل ایده آل هستند.

انتخاب نوع سیستم مداربسته

استفاده از دوربین های آنالوگ در منازل بسیار رایج است. این کار یک دلیل منطقی دارد چرا که دوربین های شبکه بسیار پر هزینه تر هستند (حدودا سه برابر) و با توجه به محدود بودن ورودی های ساختمان نیازی به کیفیت بسیار بالای تصویر نخواهد بود پس هزینه کردن در این زمینه از نظر فنی و مالی منطقی نخواهد بود.

 

انتخاب نقاط مورد نظر برای نصب

محل نصب دوربین مدار بسته می‌تواند برای هر ساختمان متفاوت باشد اما به صورت کلی محل‌های رایجی برای نصب دوربین وجود دارد که به آنها اشاره می‌کنیم:

درب‌های ورودی

مهمترین قسمت برای کنترل ورود و خروج افراد.

پارکینگ‌ها

 با توجه به شکل و تعداد طبقات باید دوربین‌های مناسب برای پارکینگ طوری انتخاب شود که حداقل ورود و خروج خودروها را نشان دهد.

install cctv

حیاط

در صورتی که حیاط شما پشت ساختمان قرار دارد و امکان ورود از محیط‌های مجاور به ان وجود دارد باید با حداقل یک دوربین محافظت شود.

روبه روی ساختمان

در صورتی که اهالی ساختمان خودروهای خود را روبه روی ساختمان پارک می‌کنند نیاز خواهد بود یک یا دو دوربین برای پوشش محیط رو به روی ساختمان در نظر گرفته شود.

پشت بام

در صورتی که پشت بام ساختمان از ساختمان‌های مجاور قابل دسترسی است نیاز خواهد بود حداقل یک دوربین برای ورودی پشت بام در نظر گرفته شود و یا دوربین‌هایی برای پوشش قسمت‌های حساس پشت بام در نظر گرفته شود.

خرید دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته و یا کسب اطلاعات در مورد نصب دوربین مداربسته می‌تواند چالش برانگیز باشد. لذا برای برطرف نمودن این مشکل مشتریان گرامی می‌توانند برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید، استعلام قیمت و یا نصب دوربین مداربسته با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرند:

021-88500020