Project Description

انواع خدمات دوربین مداربسته تهران توسط شرکت تارتن دژ آریانا ارائه می شود. در صورت درخواست نصب دوربین مدار بسته در تهران می توانید با این شرکت تماس بگیرید. همچنین از طریق تکمیل فرم درخواست نصب دوربین مدار بسته مشخصات و نوع کاربری محل مورد نظر را به کارشناسان ما ارسال نمایید. پس از بررسی درخواست شما از شرکت جهت هماهنگی های لازم نسبت به تعیین زمان بازدید از محل با شما تماس گرفته خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان

تماس بگیرید

021-88500020

درخواست نصب دوربین مدار بسته

نمایندگی نصب دوربین مداربسته در تهران

حضور کارشناس در محل و بازدید از آنجا کمک می کند تا بتواند براوردی از تعداد دوربین و تجهیزات مور نیاز انجام دهد. همچنین با توجه به مکان هایی که کارفرما مدنظر دارد طرح اولیه ای برای پروژه ارائه گردد. در صورتی که این فرایند توسط افراد مبتدی و غیر حرفه ای انجام شود کارفرما متحمل هزینه های بیشتری می شود. زیرا انتخاب بهترین مسیر برای کابل کشی و قرارگیری دستگاه، حتی نوع سیستم مداربسته منتخب بسیار مهم هستند.

از دلایلی که ما به مشتریان گرامی توصیه می کنیم که حتماً کار نصب را به شرکت نصب دوربین مداربسته معتبر بسپارند همین موضوع است. با توجه به اینکه شما از مشتریان شهر تهران هستید شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران می تواند ارائه دهنده خدمات بهتری به شما باشد. به هیچ عنوان کار سیستم امنیتی خود را به افراد ناشناس و نصابان غیر حرفه ای نسپارید. علاوه بر موضوعی که در بالا به آن اشاره شد عواقب دیگری نیز در پی دارد. از جمله استفاده از تجهیزات فیک و غیر اصلی برای راه اندازی سیستم، عدم توانایی در فعال کردن تمام قابلیت های سیستم مداربسته، بهره برداری با هدف سوء از سیستم و…

خدمات دوربین مداربسته در تهران

شرکت تارتن دژ ارائه دهنده انواع خدمات دوربین مداربسته در تهران است. این خدمات شامل فروش دوربین مداربسته در برندهای مختلف و اصلی، اجرا و راه اندازی پروژه در ابعاد مختلف، آموزش به صورت فنی و کاربردی و مشاوره است. این خدمات تنها برای شهر تهران نیست بلکه بزرگوارانی که در سطح استان تهران نیاز به این خدمات دارند می توانند با ما در تماس باشند. همکاران ما در تمام روزهای هفته به جز جمعه و روزهای تعطیل پاسخگوی شما عزیزان هستند. پیشنهاد ما برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب مشخص نمودن کاربری و اهداف نظارتی است. در گام اول نصب دوربین مداربسته در تهران موثرترین کار تهیه چنین لیستی است. لیستی از اهداف شما در نصب دوربین مداربسته و انتظارات شما از این سیستم است.

برای روشن شدن بهتر موضوع نکاتی که قبل از نصب دوربین مدار بسته در تهران باید در نظر بگیرید را در ادامه بررسی می کنیم.

1. مشخص کردن نواحی حساس

شما باید تعیین کنید که کدام مناطق آسیب پذیرتر هستند و باید تحت پوشش دوربین قرار گیرند. شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران یک کارشناس و تحلیلگر  برای پیدا کردن بهترین مکان نصب دوربین ها و دریافت پوشش مطلوب می فرستد. با این حال برخی از نواحی از دید شما حساس و مهم هستند که با کارشناس در میان بگذارید. به عنوان مثال در یک اتاق اسناد مهمی نگه داری می شود که نیاز به امنیت بیشتری دارد. همچنین ممکن است در یک مکان نیاز به نظارت تصویری و صوتی به طور همزمان داشته باشید این موارد را مشخص و به کارشناس انتقال دهید.

2. انواع دوربین مداربسته

 نوع دوربین مداربسته براساس مکان نصب و کاربری انتخاب می شود. بهترین دوربین برای مکان های مسقف استفاده از دوربین داخلی است اما برخی شرایط ممکن است موجب تغییر در انتخاب شوند. کیفیت تصویری که ارائه می دهند و شرایط محیطی از جمله شرجی بودن آب و هوا، محدوده تحت پوشش و… عواملی هستند که در انتخاب نوع دوربین مداربسته موثرند. انواع دوربین های مداربسته از نظر ساختار ظاهری، کیس و بدنه دوربین را در زیر با نام های رایج در بازار مشاهده می نمایید.

دوربین مداربسته یونی آرک

دوربین دام (Indoor)

دوربین بولت (Outdoor)

دوربین اسپیددام (SpeedDome)

دوربین چشم ماهی (FishEye)

دوربین کیوب (Cube)

3. قابلیت ها

 این نکته به این موضوع اشاره دارد که  چه قابلیتی در دوربین علاوه بر ویژگی های کلی مورد انتظار شما است. آیا با نصب دوربین مداربسته می خواهید تصاویر از راه دور نیز قابل دسترس باشند یا خیر. آیا نیاز دارید دوربین قابلیت ارتباط دو طرفه صدا را داشته باشد یا ثبت تصاویر کافیست. دوربین های مداربسته ضدخرابکاری مورد نیاز شماست یا خیر. این دوربین ها در مقابل ضربه و آسیب های فیزیکی مقاوم تر از دوربین های معمولی هستند.

4. هزینه نصب دوربین مدار بسته در تهران

هزینه نصب دوربین مدار بسته در تهران بسته به ابعاد پروژه و تعداد دوربین و تجهیزات مورد نیاز متغیر است. همچنین نوع دوربین از نظر برند، کیفیت و ویژگی ها در براورد کلی قیمت نصب دوربین مداربسته در تهران تاثیر گذار است. در نظر گرفتن بودجه و هزینه ای که برای سیستم مداربسته خود مشخص نموده اید در انتخاب دوربین اهمیت دارد. اگر مواجهه با انواع دوربین مداربسته شما را دچار سردرگمی کرده است، در ابتدا با انواع برندهای اصلی و معتبر آشنا شوید. سپس با کمک کارشناسان شرکت های نصب دوربین مداربسته معتبر انتخاب و خرید نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان با ما به شماره تلفن 02188500020 تماس بگیرید.

انتخاب نصاب یا شرکت نصب دوربین مداربسته

از ویژگی هایی که می توانید بهترین شرکت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در تهران را شناسایی کنید، نوع فعالیت شرکت است. در بیشتر مواقع شرکت هایی که علاوه بر فروش دوربین مداربسته در بخش نصب و راه اندازی فعالیت دارند از جزئیات فنی اطلاع بیشتری دارند. ضمن این که کارشناسان متخصص در این شرکت ها برای رفع مشکلات و ارائه راهکار به مشتریان مشاروه های تخصصی ارائه می کنند. حضور در شرکت و یا استعلام پروژه هایی که انجام داده اند نیز شما را به شناخت بیشتری از شرکت هدایت می کند.

از اولین مرحله جهت اقدام به نصب دوربین مداربسته راهنمایی و مشاوره بسیار کمک کننده است. آگاهی و اطلاعات در این زمینه دید بهتری برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته مناسب به شما می دهد. به منظور استفاده هر چه بهتر از سیستمی که بابت آن هزینه می کنید، هم کیفیت محصول و هم چگونگی راه اندازی تاثیر گذار هستند. نقش بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته در اینجا پر رنگ تر دیده می شود. شرکتی که علاوه بر ارائه محصول با کیفیت بتواند سیستم را به درستی اجرا و راه اندازی کند. بهترین شرکت حتی اگر برندی را برای ارائه نداشته باشد برندی معتبر و مناسب را برای پروژه با توضیحات کافی به مشتری معرفی می کند. از شرکت هایی که برندهای ناشناخته، Noname،  OEM و متفرقه را معرفی می کنند اجتناب کنید. کار با کیفیت باید با محصولات با کیفیت ارائه شود.

نصاب دوربین مدار بسته تهران

بسیاری از مشتریان به علت نا آشنایی با روند نصب دوربین مداربسته ممکن است هزینه های زیادی را متحمل شوند. شرکت تارتن دژ با فعالیت تخصصی در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های شبکه، مطالب آموزشی به صورت فیلم، تصویر و متن را برای آگهی تمامی افراد ارائه کرده است. اگر در هر مرحله از نصب دوربین مدار بسته تهران از خرید تا راه اندازی نیاز به مشاوره های تخصصی داشتید می توانید با شرکت تماس بگیرید. تیم امنیتی تارتن دژ برای دریافت خدمات بهتر، به مشتریان پیشنهاد می کند که از ابتدا و قبل از خرید به کمک مشاوره رایگان مناسب ترین کالاها را انتخاب کنند. بعد از آن می توانند با ارائه درخواست به صورت تلفنی و یا ارسال فرم درخواست نصب دوربین مدار بسته تهران برای نصب و راه اندازی سیستم خود اقدام کنند.

بعد از ثبت درخواست و بررسی آن توسط شرکت، کارشناس یا کارشناسانی با توجه به ابعاد پروژه برای بازدید به محل اعزام می شود. در این بازدید طرح کلی از سیستم مداربسته برای کارفرما توصیف و براوردی از هزینه ها و تجهیزات مورد نیاز انجام می شود. طرح اولیه در شرکت ترسیم و با هماهنگی و توافق طرفین برای نصب دوربین های مداربسته اقدامات لازم انجام می گیرد. اعزام نصاب دوربین مدار بسته توسط شرکت و با هماهنگی صورت می گیرد. هزینه ها براساس تعرفه اعلام شده و با توجه به نوع پروژه محاسبه می شود که قبل از هرگونه اقدامی به اطلاع کارفرما می رسد.